background
На головну сторінку - Новини - Новини АПК

ПІДПИШІТЬ ПЕТИЦІЮ!!!

 

Нині всі сили українського народу кинуто на справедливу відсіч російському агресору, тому неприпустимим є просування ініціатив, які підривають обороноздатність і віру населення в справедливість. Проте, саме такими ініціативами і відзначилася на посаді голови комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова. Її перебування на цій посаді є знущанням над соціальною політикою та правами ветеранів.

Законотворчість пані Третьякової суперечить нормам Конституції, що проголошують Україну соціальною державою та забороняють звуження обсягу прав і свобод. Прикладом є т.зв. проект Закону "про спрощення регулювання трудових відносин" № 5371, що несе загрозу масових звільнень і не відповідає Угоді про асоціацію між Україною та ЄС, Європейській соціальній хартії та конвенціям Міжнародної організації праці (№№ 95, 135, 158). Наслідком його ухвалення стане свавілля недобросовісних роботодавців і утиск найманих працівників і працівниць, що означатиме загострення соціальної нерівності.

Нещодавно депутатка виступила співавторкою законопроекту № 7351, який мав дозволити командирам вбивати підлеглих на фронті. Це демонструє повне нерозуміння нею принципів, на яких має будуватися державна політика під час війни.

Про її антисоціальну ангажованість свідчать також попередні скандальні заяви, зокрема, тези про необхідність стерилізації дівчат з незаможних родин задля запобігання появі «неякісних дітей», а також неетичні висловлювання у зв’язку зі смертю народного депутата Антона Полякова.

Керуючись ст. 83 Регламенту Верховної Ради України, ВИМАГАЄМО ВІДКЛИКАТИ Галину Третьякову з посади голови комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Цей крок посприяє збереженню соціальних гарантій, зміцнить авторитет держави та додасть населенню впевненості у майбутньому.

 

Підписати петицію можна за посиланням:

itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/10660