background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Підтримка працівників пивоварні «AB InBev» в індійському Сонепаті

 Підтримка працівників пивоварні «AB InBev» в індійському Сонепаті

Шановні колеги!

Практично 600 днів продовжується
боротьба працівників пивоварні «AB InBev» в індійському Сонепаті за дотримання їх трудових та профспілкових прав. Ще з 2016 року менеджмент відмовляється обговорювати колективний договір з профспілкою HBLM, чинить тиск на його членів і активістів.

У серпні 2017 року профспілці вдалося
домогтися від компанії обіцянки відновити на роботі звільнених членів профкому, однак вона не було виконана.
Замість цього був звільнений президент
організації Аніл Кумар Саіні. Його звинуватили в прогулі після того, як він використовував відгул, належний йому після 16-годинної зміни,
відпрацьованої в день державного
свята, для участі у зустрічі профспілок «AB InBev».

Однак цей тиск не налякав працівників.
Працівники компанії продовжили добиватися визнання профспілки. Тоді менеджмент замовив фізичний напад на мирний рофспілковий пікет, що проходив 28 квітня 2018 року біля будівлі міської адміністрації Сонепата. В результаті один з членів профкому був серйозно поранений. Потім на членів профспілки було подано неправдиву заяву в поліцію, лідери організації були заарештовані, але пізніше були звільнені під заставу.

Члени профспілки, працівники «AB InBev» та
їх сім'ї продовжують цілодобове пікетування воріт підприємства, вимагаючи визнання своєї організації, початку колективних переговорів і припинення тиску і цькування.

Будь ласка, перейдіть за посиланням -
https://www.iufcampaigns.org/campaigns/show_campaign.cgi?c=1117, щоб підписати лист менеджменту «AB InBev» і зажадати від компанії негайно припинити антипрофспілкові дії, відновити всіх звільнених і відсторонених від роботи членів профспілки, відкликати неправдиву заяву з поліції і визнати незалежну, демократичну профспілку HBLM, вступивши з ним у переговори в дусі доброї волі.

Також у вкладені ви знайдете банер щодо
солідарної підтримки працівників в Сонепаті. Будь ласка, роздрукуйте цей банер, зробіть фото з ним (можна як особисте, так і ваших колег, а також колективне) та надішліть ці фото на адресу stepanyuk.dmytro@gmail.com

З повагою,

Дмитро Степанюк, координатор IUF