background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Молоді аграрії можуть розраховувати на підтримку від держави

 

   Наприкінці вересня Уряд ухвалив зміни до закону України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств. У ньому вказано, що молоді українські фермери матимуть підтримку від держави.

   «50% валової сільськогосподарської продукції в Україні дають фермерські та особисті селянські господарства. Разом вони обробляють близько 9 млн сільськогосподарських угідь. Ці цифри – доказ тому, який внесок у розвиток та підтримку сільського господарства та економіки України в цілому приносять фермери. І той нюанс, що в Законі України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді” не була визначена пріоритетність підтримки фермерів, вся аграрна спільнота вважає необачною помилкою. Втім нам її вдалося оперативно виправити. Дякую парламентарям за підтримку та розуміння», – зазначив Роман Лещенко.

   Міністр також додав, що фермери-господарники до 35 років матимуть змогу першочергово отримувати державну підтримку на реалізацію своєї діяльності.

   Кошти на підтримку фермерів будуть виділені з бюджетної програми. Механізм їх реалізації здійснюватиметься відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1102 (зі змінами).