background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • НААН України та Південна Корея готують низку аграрних проектів
  16 березня 2018
 • photo АгроВесна - 2018
  26 лютого 2018
  Профспілка Працівників АПК послідовно намагається знайти відповіді на болючі питання, що все гостріше постають у зв’язку із трансформацією земельних відносин і наближенням завершення чергового мораторію на продаж землі. Найбільш комплексно це було зроблено на міжнародній конференції «Земельна реформа. Забезпечення сталого використання земельних ресурсів та розвиток сільських територій. Дотримання фундаментальних трудових і соціальних прав селян і найманих працівників», яку Профспілка організувала за участі та підтримки Французького посольства.
 • photo Сотрудничество компании «CONVEX International GmbH» и Профсоюза работников АПК
  23 лютого 2018
  22 февраля Председатель Профсоюза Игорь Сопелкин и руководство компания «CONVEX International GmbH» вместе приняли участие в международной конференции «НІГД: НА ШЛЯХУ ДО ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА» и обсудили дальнейшие планы сотрудничества
 • photo Профспілка ЗА соціальну справедливість
  22 лютого 2018
  З нагоди відзначення Дня соціальної справедливості, Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК в рамках інформаційно-роз’яснювальної та консультативної кампанії, 16 лютого 2018 року провела в Зональному навчально-методичному центрі семінар для голів, бухгалтерів (скарбників) первинних профспілкових організацій, голів молодіжних комісій підприємств галузі.
 • photo Чи матимуть українці в ближчі три роки гідну зарплату?
  16 лютого 2018
  Зарплатні проблеми та можливості їх вирішення у ближчі три роки покладені в основу переговорів з укладення між профспілками, урядом та роботодавцями нової Генеральної угоди на 2018-2020 роки.
  Профспілка працівників делегувала до складу профспілкових переговорників Сергія КОНДРЮКА – заступника Голови Профспілки.
 • photo Кожен рік в Україні від побоїв чоловіків гине 1,5 тис. жінок. СТОП НАСИЛЬСТВУ !!!!
  13 лютого 2018
  Профспілки, громадські організації постійно і наполегливо вимагали від народних депутатів прийняти більш рішучі заходи щодо ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству проти жінок і насильству в сім'ї, а також прийняття базового закону на протидію йому.
  Першим кроком було прийняття 7 грудня 2017 року Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству", який набрав чинності 7 січня 2018 року.
 • photo Публічний звіт Голови Держводагентства Овчаренко Ірини Івавнівни
  12 лютого 2018
  Голова Державного агентства водних ресурсів України Ірина Овчаренко розпочала свій публічний звіті з інформації, що пріоритетні завдання, які ставилися Урядом на 2017 рік, виконувались командою фахівців Держводагентства у повному обсязі.
 • photo Нищівна КРИТИКА проекту Концепції реформування сфери охорони та відтворення вод, раціонального використання водних ресурсів та розвитку водного господарства і меліорації земель
  22 грудня 2017
  . В Мінекології відбулося обговорення проекту Концепції реформування сфери охорони та відтворення вод, раціонального використання водних ресурсів та розвитку водного господарства і меліорації земель. Даний проект Концепції напрацьовано фірмою Н20фіс за підтримки Світового банку реконструкції та розвитку.
  . Проект Концепції зазнав нищівної критики зі сторони виступаючих фахівців та громадських організацій. Дана Концепція, якщо буде прийнята Кабінетом Міністрів України, порушить цілісність водогосподарського комплексу, який тісно пов'язаний і направлений на економіку держави.
 • photo СОЛІДАРНО за продовження мораторію на продаж землі
  7 грудня 2017
  Лідери громадських організацій агропромислового комплексу, Профспілки працівників АПК та партії"Батьківщина" провели спільний брифінг, на якому зазначили консолідовану позицію щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі
 • photo Як нараховують субсидії на селі - відповідь Мінсоцу
  6 грудня 2017
  Профспілка працівників агропромислового комплексу України зробила запит до Міністерства соціальної політики України щодо надати роз’яснення порядку, розмірів й умов надання субсидій на опалення житлових будинків мешканців села у випадку використання на ці цілі газу, вугілля, дров чи комбіновано.