background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • photo Профспілка ЗА соціальну справедливість
  22 лютого 2018
  З нагоди відзначення Дня соціальної справедливості, Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК в рамках інформаційно-роз’яснювальної та консультативної кампанії, 16 лютого 2018 року провела в Зональному навчально-методичному центрі семінар для голів, бухгалтерів (скарбників) первинних профспілкових організацій, голів молодіжних комісій підприємств галузі.
 • photo Чи матимуть українці в ближчі три роки гідну зарплату?
  16 лютого 2018
  Зарплатні проблеми та можливості їх вирішення у ближчі три роки покладені в основу переговорів з укладення між профспілками, урядом та роботодавцями нової Генеральної угоди на 2018-2020 роки.
  Профспілка працівників делегувала до складу профспілкових переговорників Сергія КОНДРЮКА – заступника Голови Профспілки.
 • photo Кожен рік в Україні від побоїв чоловіків гине 1,5 тис. жінок. СТОП НАСИЛЬСТВУ !!!!
  13 лютого 2018
  Профспілки, громадські організації постійно і наполегливо вимагали від народних депутатів прийняти більш рішучі заходи щодо ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству проти жінок і насильству в сім'ї, а також прийняття базового закону на протидію йому.
  Першим кроком було прийняття 7 грудня 2017 року Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству", який набрав чинності 7 січня 2018 року.
 • photo Публічний звіт Голови Держводагентства Овчаренко Ірини Івавнівни
  12 лютого 2018
  Голова Державного агентства водних ресурсів України Ірина Овчаренко розпочала свій публічний звіті з інформації, що пріоритетні завдання, які ставилися Урядом на 2017 рік, виконувались командою фахівців Держводагентства у повному обсязі.
 • photo Нищівна КРИТИКА проекту Концепції реформування сфери охорони та відтворення вод, раціонального використання водних ресурсів та розвитку водного господарства і меліорації земель
  22 грудня 2017
  . В Мінекології відбулося обговорення проекту Концепції реформування сфери охорони та відтворення вод, раціонального використання водних ресурсів та розвитку водного господарства і меліорації земель. Даний проект Концепції напрацьовано фірмою Н20фіс за підтримки Світового банку реконструкції та розвитку.
  . Проект Концепції зазнав нищівної критики зі сторони виступаючих фахівців та громадських організацій. Дана Концепція, якщо буде прийнята Кабінетом Міністрів України, порушить цілісність водогосподарського комплексу, який тісно пов'язаний і направлений на економіку держави.
 • photo СОЛІДАРНО за продовження мораторію на продаж землі
  7 грудня 2017
  Лідери громадських організацій агропромислового комплексу, Профспілки працівників АПК та партії"Батьківщина" провели спільний брифінг, на якому зазначили консолідовану позицію щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі
 • photo Як нараховують субсидії на селі - відповідь Мінсоцу
  6 грудня 2017
  Профспілка працівників агропромислового комплексу України зробила запит до Міністерства соціальної політики України щодо надати роз’яснення порядку, розмірів й умов надання субсидій на опалення житлових будинків мешканців села у випадку використання на ці цілі газу, вугілля, дров чи комбіновано.
 • photo Коледжи і технікуми "під ніж"?
  28 листопада 2017
  Коледжі та технікуми переходять на місцеве фінансування З початку 2018 року фінансуванням коледжів, технікумів та інших державних вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації будуть займатися місцеві бюджети. Про це йдеться в додатку №10 до законопроекту "Про державний бюджет України на 2018 рік".
  Всього на фінансування з місцевих бюджетів з наступного року переведуть 426 коледжів і технікумів. Найбільше – у Дніпропетровській (47), Львівській (28), Донецькій областях (26), та у місті Києві (29).
 • photo Досить знущатись над селом
  20 листопада 2017
  Жорстка позиція Голови Профспілки працівників АПК Ігоря Сопелкіна на засіданні СПО об’єднань профспілок стала на заваді намаганням чергового підвищення тарифів на послуги ПАТ «Укртелеком» для селян і бюджетних установ.
 • photo Регіональна зустріч сільськогосподарської групи IUF
  19 листопада 2017
  13-14 листопада ц.р. у м. Кишинів (Республіка Молдова) відбулася Регіональна зустріч сільськогосподарської групи IUF країн Східної Європи та Центральної Азії.