background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • photo 500 работников «Agara Sugar Company» будут ВОСТАНОВЛНЫ на РАБОТЕ!
  6 травня 2018
  У здания правительственной канцелярии Грузии закончился пятидесятидневный протест работников «Agara Sugar Company», которые добивались сохранения предприятия, гарантий его бесперебойной работы, а также реальных действий правительства страны для решения проблем жителей Агары.
 • photo ЗАРПЛАТА динамічно ЗРОСТАТИМЕ – резюме перемовин з Андрієм РЕВОЮ.
  6 травня 2018
  Міністр соціальної політики України Андрій Рева і представники СПО об’єднань профспілок провели консультації з врегулювання питань оплати праці для працівників бюджетної сфери в проекті Генеральної угоди на новий строк та з інших конфліктних зарплатних проблем.

 • photo Консультації організацій громадянського суспільства напередодні 31-ї Регіональної Конференції ФАО у країнах Європи та Центральної Азії.
  4 травня 2018
  У Будапешті відбулися консультації представників організацій громадянського суспільства країн Європи та Центральної Азії з питань поточних та майбутніх пріоритетів діяльності ФАО в регіоні, вироблення єдиної позиції щодо сталого розвитку сільського господарства та Продовольчих систем у Європі і Центральній Азії в умовах зміни клімату.
 • photo Громадська рада при Держпраці розпочинає свою роботу
  2 травня 2018
  З метою забезпечення відкритості у діяльності Державної служби України з питань праці, врахування громадської думки під час підготовки та організації виконання її рішень утворено Громадську ради та затверджено її склад
 • photo Роль оплати праці в скорочені бідності та її вплив на трудову міграцію
  23 квітня 2018
  Відсутність можливості знайти підходящу роботу з гідним заробітком на внутрішньому ринку праці штовхає українців шукати роботу за кордоном.
  За різними оцінками за кордоном зараз перебуває (мігрує) щонайменше 3,5 - 4 млн. осіб
 • photo Про підтримку АПК, про лісовий колапс і користь від соцстраху та новий формат діалогу
  19 квітня 2018
  Вже рік як діє ГАЛУЗЕВА ТРИСТОРОННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА РАДА В АГРОПРОМИСЛОВІЙ СФЕРІ. На своєму майже ювілейному засіданні члени Ради розглянули низку гострих економічних та соціально-трудових питань.
 • НААН України та Південна Корея готують низку аграрних проектів
  16 березня 2018
 • photo АгроВесна - 2018
  26 лютого 2018
  Профспілка Працівників АПК послідовно намагається знайти відповіді на болючі питання, що все гостріше постають у зв’язку із трансформацією земельних відносин і наближенням завершення чергового мораторію на продаж землі. Найбільш комплексно це було зроблено на міжнародній конференції «Земельна реформа. Забезпечення сталого використання земельних ресурсів та розвиток сільських територій. Дотримання фундаментальних трудових і соціальних прав селян і найманих працівників», яку Профспілка організувала за участі та підтримки Французького посольства.
 • photo Сотрудничество компании «CONVEX International GmbH» и Профсоюза работников АПК
  23 лютого 2018
  22 февраля Председатель Профсоюза Игорь Сопелкин и руководство компания «CONVEX International GmbH» вместе приняли участие в международной конференции «НІГД: НА ШЛЯХУ ДО ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА» и обсудили дальнейшие планы сотрудничества
 • photo Профспілка ЗА соціальну справедливість
  22 лютого 2018
  З нагоди відзначення Дня соціальної справедливості, Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК в рамках інформаційно-роз’яснювальної та консультативної кампанії, 16 лютого 2018 року провела в Зональному навчально-методичному центрі семінар для голів, бухгалтерів (скарбників) первинних профспілкових організацій, голів молодіжних комісій підприємств галузі.