background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • photo 100-ліття технічної інспекції праці профспілок
  21 травня 2018
  Так складається у житті суспільства, що прогрес постійно супроводжують технічні аварії та нещасні випадки. Статистика стверджує, що смертність від нещасних випадків посідає щільне місце з серцево-судинними та онкологічними захворюваннями. Тому, з метою попередження промислових аварій і виробничого травматизму в кожній країні світу створено спеціальні служби з контролю за безпечним веденням робіт.
 • photo ПРАВДА про ПРОФСПІЛКИ
  14 травня 2018
  Достатньо унікальне опитування проведено на передодні міжнародної конференції “Політичні партії та профспілкові рухи”, що була організована Інститутом демократії та соціального прогресу (ISDP) та “Соціал-демократичною платформою”.
  Понад 1500 респондентів відповіли на питання анкети «Профспілки: що нам про них відомо?».
 • photo Якою буде ЗАРПЛАТА у 2021 році.
  10 травня 2018
  Проведено консультації щодо макро-показників соціально-економічного розвитку України на ближчі три роки. Своїми експертними економічними очікуваннями поділились представники Мінекономрозвитку, а соціальні тренди озвучила Ольга Крентовська - Перший заступник Міністра соцполітики України.
  Чи не вперше розмова вийшла за рамки констатації проблем, а відкрила тему позитивних соціально-трудових трансформацій.
 • photo Оплата і охорона праці та виробничого побуту працюючих жінок
  9 травня 2018
  В Женеві відбулося засідання жіночого комітету Міжнародного профспілкового об'єднання IUF працівників харчової промисловості, сільського господарства, торгівлі, готельного і ресторанного бізнесу, туризму і домашніх працівників.
  Профспілки регіону Східної Європи і Центральної Азії представляла Надія Бурлака - Голова Івано-Франківської облради профспілки працівників харчової промисловості.
 • photo 500 работников «Agara Sugar Company» будут ВОСТАНОВЛНЫ на РАБОТЕ!
  6 травня 2018
  У здания правительственной канцелярии Грузии закончился пятидесятидневный протест работников «Agara Sugar Company», которые добивались сохранения предприятия, гарантий его бесперебойной работы, а также реальных действий правительства страны для решения проблем жителей Агары.
 • photo ЗАРПЛАТА динамічно ЗРОСТАТИМЕ – резюме перемовин з Андрієм РЕВОЮ.
  6 травня 2018
  Міністр соціальної політики України Андрій Рева і представники СПО об’єднань профспілок провели консультації з врегулювання питань оплати праці для працівників бюджетної сфери в проекті Генеральної угоди на новий строк та з інших конфліктних зарплатних проблем.

 • photo Консультації організацій громадянського суспільства напередодні 31-ї Регіональної Конференції ФАО у країнах Європи та Центральної Азії.
  4 травня 2018
  У Будапешті відбулися консультації представників організацій громадянського суспільства країн Європи та Центральної Азії з питань поточних та майбутніх пріоритетів діяльності ФАО в регіоні, вироблення єдиної позиції щодо сталого розвитку сільського господарства та Продовольчих систем у Європі і Центральній Азії в умовах зміни клімату.
 • photo Громадська рада при Держпраці розпочинає свою роботу
  2 травня 2018
  З метою забезпечення відкритості у діяльності Державної служби України з питань праці, врахування громадської думки під час підготовки та організації виконання її рішень утворено Громадську ради та затверджено її склад
 • photo Роль оплати праці в скорочені бідності та її вплив на трудову міграцію
  23 квітня 2018
  Відсутність можливості знайти підходящу роботу з гідним заробітком на внутрішньому ринку праці штовхає українців шукати роботу за кордоном.
  За різними оцінками за кордоном зараз перебуває (мігрує) щонайменше 3,5 - 4 млн. осіб
 • photo Про підтримку АПК, про лісовий колапс і користь від соцстраху та новий формат діалогу
  19 квітня 2018
  Вже рік як діє ГАЛУЗЕВА ТРИСТОРОННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНА РАДА В АГРОПРОМИСЛОВІЙ СФЕРІ. На своєму майже ювілейному засіданні члени Ради розглянули низку гострих економічних та соціально-трудових питань.