background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • photo На ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» СТАРТУЄ СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ?!
  24 серпня 2017
  23 серпня Відділення НСПП в м.Києві та Київській області вдруге скликало спільну нараду щодо ситуації з дотримання національного і міжнародного трудового законодавства на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»(на першу нараду представники Компанії не з’явилися)
 • photo Солідарної підтримки потребують наші колеги в Білорусі та Казахстані.
  22 серпня 2017
  2 серпня 2017 року білоруська влада затримали для допиту Геннадія Фединiча, голову Білоруської профспілки працівників радіоелектронної промисловості (РЕП) і члена Виконавчого комітету Глобального союзу IndustriALL, Ігоря Комлика, головного бухгалтера профспілки РЕП і голову Мінської міської організації РЕП.
  Обидва лідери зараз знаходяться під слідством
  В кінці липня 2017 року казахстанський суд виніс обвинувальний вирок голові Конфедерації незалежних профспілок Республіки Казахстан (КНПРК) Ларисі Харьковій. Її засудили до чотирьох років обмеження свободи пересування та 5-річного позбавлення права займати керівні посади в профспілках.
 • photo Стан виконання ГЕНЕРАЛЬНОЇ УГОДИ очима КМУ
  14 серпня 2017
  Інформацію Мінсоцполітики про хід виконання плану заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні
 • photo Водогосподарники України спільно підвели підсумки діяльності за перше півріччя 2017 року
  11 серпня 2017
  Ірина Овчаренко, Голови Агентства, у рамках засідання колегії Держводагентства, націлила водогосподарників на необхідність подальшого впровадження реформ у галузі для досягнення європейських стандартів у питаннях водних ресурсів.
 • photo IUF занепокоєна ситуацією на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»
  7 серпня 2017
  IUF стурбована ситуацією, що склалася на підприємстві та розцінює ці дії з боку ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», як систематичне ухилення від початку переговорів, що є грубим порушенням норм міжнародного та національного законодавства.
  Право на колективні переговори - це фундаментальне право працівників, яке закріплено основними конвенціями Міжнародної організації праці №87 і 98, Законами України «Про соціальний діалог», «Про колективні договори і угоди».
 • Про зміни до Закону про оздоровлення дітей
  3 серпня 2017
 • Мінагрополітики розробляє інвестиційну платформу для українського агробізнесу
  3 серпня 2017
 • photo СКАРГА – діагностика і реагування
  1 серпня 2017
  За ініціативи керівництва Спільного представницького органу профспілкових об’єднань профспілок на національному рівні відбулась консультативна нарада з питання створення спільного представницкого органу профспілок для ведення колективних переговорів з укладання галузевих угод в агропромисловому комплексі
 • photo Адаптаціїя Цілей сталого розвитку в Україні !
  28 липня 2017
  Завершено інклюзивний процес адаптації Цілей сталого розвитку, результатом якого є Національна доповідь “Цілі сталого розвитку: Україна”,
  Профспілка працівників АПК України спільно з IUF брала безпосередню участь у напрацюванні ЦСР і внесла декілька суттєвих пропозицій
 • photo Гендерний аналіз сільськогосподарського розвитку
  25 липня 2017
  14 липня ц.р. відбулася робоча зустріч заступника Голови Профспілки працівників АПК України Світлани Самосуд з експертами Проекту USAID «Підтримка аграрного сектора», який проводить дослідження компоненту «Гендерний аналіз сільськогосподарського розвитку» та реалізує його через компанію Кемонікс Інтернешнл.