background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • photo Проект МОП «Глобальна програма дій у сфері дитячої праці»: обстежено дитячу працю в Україні ‎2014-2015 років
  14 липня 2017
  У рамках проекту Міжнародної організації праці «Глобальна програма дій у сфері дитячої праці» 13 липня 2017 року відбувся круглий стіл, під час якого обговорювали результати Національного обстеження дитячої праці в Україні 2014-2015 років.
 • photo На шляху до ЄС: Рівні права й можливості українських громадян у доступі до праці й послуг.
  11 липня 2017
  Жінка тягне на собі побутові негаразди, відсутність водогону, пічне опалення, утримання особистого господарства, а ще у 21 столітті бігає по полях - городах з серпом у руках, щоб прогодувати домашню живність. Все це непосильним ярмом лягає на їхні плечі, заробити ніде, та й поскаржитися нікому. І тому, якщо і зважується на протест – то тікає з рідного краю в світ за очі, у найми, там хоч платять.
 • photo Золотоніський маслоробний. Історія успіху
  24 червня 2017
  Смак продукції Золотоніського маслоробного знають у сорока країнах
  Трудовий колектив на підприємстві побільшав. Нині це 620 осіб, офіційно оформлених з повним соціальним пакетом. Тут збереглася своя профспілка, що відстоює інтереси працівників.
 • photo Як не перетворитись на територію без майбутнього
  13 червня 2017
  Маємо об’єднатись у захисті української землі і майбутнього нашої країни. Адже країна, в якої відібрали найголовніший, стратегічний ресурс, автоматично стане територією без майбутнього.
 • photo Засідання круглого столу
  9 червня 2017
  У спільній роботі з питань комплексного розвитку сільських територій аграрні навчальні заклади мають стати надійними партнерами Мінагрополітики.
 • photo Чорний ящик пенсійних подарунків
  8 червня 2017
  У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: "Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи"
  Обговорювали те, що в секреті тримають навіть від народних депутатів
 • photo Урочистості з нагоди Дня працівників водного господарства.
  1 червня 2017
  Урочистості проходили 1 червня в Бортницькому міжрайонному управлінні водного господарства імені М.А. Гаркуші
  В заходах взяли участь керівництво Агентства, представники регіональних управлінь водних ресурсів, запрошені гості з адміністрації Президента, КМУ, ВРУ.
  Від профспілки Працівників АПК вітав робітників водного господарства заступник Голови Профспілки Сергій Кондрюк.
 • photo Чи минула криза? Що слід зробити для недопущення рецедиву???
  31 травня 2017
  30 травня 2017р. відбулась фахова дискусії "Виклики і ризики розгортання кризових процесів в Україні та напрями економічної політики їх запобігання" , яка проводитлась в рамках проекту Центру Разумкова, за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя у м. Києві, Україна.
  Окремого наголосу експерти надали розвитку України саме як сучасної аграрної держави. В неофіційній обстановці обговорено виклики і ризики, що виникають із можливим запровадженням ринку землі.
 • photo ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ - яким воно має бути
  18 травня 2017
  Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на своєму засіданні 16 травня схвалив та рекомендував прийняти за основу проект Закону «Про дитяче харчування» (5293). Зазначений документ був розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України.
 • photo ТРУДОВИЙ КОДЕКС ЗАСЕКРЕЧЕНО???
  17 травня 2017
  Новий Трудовий кодекс може бути прийнято будь якого дня, а в той же час останньої редакції проекту Трудової Конституції не оприлюднюють.

  Тривале приховування тексту проекту Трудового кодексу викликає не тільки питання, а вже серйозне занепокоєння.