background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • photo МІНЕКОНОМІКИ: ЦІНОВА СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ СТАБІЛЬНОЮ ПОПРИ ТИСК ВИСОКИХ ЗОВНІШНІХ ЦІН
  11 жовтня 2021
  За даними Держстату у вересні 2021 року, після дефляції серпня, споживчі ціни дещо підвищились - на 1,2% (мінус 0,2% у серпні), проте цінова ситуація залишається стабільною.
 • photo ТОКСИЧНІ ЗАКОНОПРОЕКТИ
  30 вересня 2021
  Однією з вимог Всеукраїнської попереджувальної акції протесту профспілок, яка відбудеться 7 жовтня ц.р. у Києві, є вимога щодо забезпечення прийняття соціально спрямованого Державного бюджету України на 2022 рік.
 • photo Молоді аграрії можуть розраховувати на підтримку від держави
  27 вересня 2021
  Наприкінці вересня Уряд ухвалив зміни до закону України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств. У ньому вказано, що молоді українські фермери матимуть підтримку від держави.
 • photo Заява Координаційної Ради IUF України
  27 вересня 2021
  Ми, члени Координаційної Ради IUF України, які представляють близько 5 тисяч працівників харчової і переробної промисловості України, обурені черговими намаганнями влади звузити обсяги трудових прав працівників через прийняття Верховною Радою України в першому читанні законопроєкту №5388 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин».
 • photo Аграрний комітет пропонує збільшити дотації аграріям до 11,1 млрд гривень
  24 вересня 2021
  Комітет з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України вніс пропозицію збільшити фінансування державної підтримки для українських аграріїв на 2022 рік.
 • photo В Мінекономіки обговорили питання безпечної роботи із мінеральними добривами
  23 вересня 2021
  Мінекономіки обговорили питання, що виникли на виконання наказу «Про затвердження мінімальних вимог щодо безпеки та здоров'я працівників на роботі під час зберігання, пакування нітрату амонію та використання його для виготовлення комплексних і рідких мінеральних добрив».
 • photo ЗАЯВА Президії ФПУ до Всесвітнього дня дій за гідну працю
  22 вересня 2021
  ЗАЯВА
  Президії Федерації профспілок України до Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю
  «Якісні робочі місця, гарантовані трудові права, гідна зарплата та належний соціальний захист»
 • photo Порядок обчислення середньої заробітної плати
  22 вересня 2021
  Міністерство економіки у листі від 10.09.2021 р. №4711-06/45145-07 надає відповіді на питання що винкли з приводу застосування окремих положень Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 N 100 (зі змінами
 • photo ЗАЯВА ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ
  8 вересня 2021
  Як стало відомо, на Погоджувальній раді Верховної Ради України до порядку денного першого осіннього засідання парламенту внесені антитрудові законопроекти...
 • photo Роман Лещенко закликав парламентарів підтримати законопроект № 5202
  8 вересня 2021
  Зрошення.
  Законопроект № 5202 про організацію водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель – ключ до розвитку зрошення в Україні. У цьому переконаний Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.