background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • photo IUF занепокоєна ситуацією на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»
  7 серпня 2017
  IUF стурбована ситуацією, що склалася на підприємстві та розцінює ці дії з боку ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», як систематичне ухилення від початку переговорів, що є грубим порушенням норм міжнародного та національного законодавства.
  Право на колективні переговори - це фундаментальне право працівників, яке закріплено основними конвенціями Міжнародної організації праці №87 і 98, Законами України «Про соціальний діалог», «Про колективні договори і угоди».
 • Про зміни до Закону про оздоровлення дітей
  3 серпня 2017
 • Мінагрополітики розробляє інвестиційну платформу для українського агробізнесу
  3 серпня 2017
 • photo СКАРГА – діагностика і реагування
  1 серпня 2017
  За ініціативи керівництва Спільного представницького органу профспілкових об’єднань профспілок на національному рівні відбулась консультативна нарада з питання створення спільного представницкого органу профспілок для ведення колективних переговорів з укладання галузевих угод в агропромисловому комплексі
 • photo Адаптаціїя Цілей сталого розвитку в Україні !
  28 липня 2017
  Завершено інклюзивний процес адаптації Цілей сталого розвитку, результатом якого є Національна доповідь “Цілі сталого розвитку: Україна”,
  Профспілка працівників АПК України спільно з IUF брала безпосередню участь у напрацюванні ЦСР і внесла декілька суттєвих пропозицій
 • photo Гендерний аналіз сільськогосподарського розвитку
  25 липня 2017
  14 липня ц.р. відбулася робоча зустріч заступника Голови Профспілки працівників АПК України Світлани Самосуд з експертами Проекту USAID «Підтримка аграрного сектора», який проводить дослідження компоненту «Гендерний аналіз сільськогосподарського розвитку» та реалізує його через компанію Кемонікс Інтернешнл.
 • photo Зі свавіллям роботодавця зіштовхнулись працівники іранської корпорації «Haft Tapeh».
  21 липня 2017
  Працівники і пенсіонери «Haft Tapeh» постійно чують від компанії закрити підприємство в Шуші і залишити їх без будь-яких засобів до існування, якщо вони продовжать добиватися своїх прав. Одночасно активісти профспілки отримують особисті погрози, піддаються незаконним звільненням і стеженням з боку служби безпеки.
 • photo Проект МОП «Глобальна програма дій у сфері дитячої праці»: обстежено дитячу працю в Україні ‎2014-2015 років
  14 липня 2017
  У рамках проекту Міжнародної організації праці «Глобальна програма дій у сфері дитячої праці» 13 липня 2017 року відбувся круглий стіл, під час якого обговорювали результати Національного обстеження дитячої праці в Україні 2014-2015 років.
 • photo На шляху до ЄС: Рівні права й можливості українських громадян у доступі до праці й послуг.
  11 липня 2017
  Жінка тягне на собі побутові негаразди, відсутність водогону, пічне опалення, утримання особистого господарства, а ще у 21 столітті бігає по полях - городах з серпом у руках, щоб прогодувати домашню живність. Все це непосильним ярмом лягає на їхні плечі, заробити ніде, та й поскаржитися нікому. І тому, якщо і зважується на протест – то тікає з рідного краю в світ за очі, у найми, там хоч платять.
 • photo Золотоніський маслоробний. Історія успіху
  24 червня 2017
  Смак продукції Золотоніського маслоробного знають у сорока країнах
  Трудовий колектив на підприємстві побільшав. Нині це 620 осіб, офіційно оформлених з повним соціальним пакетом. Тут збереглася своя профспілка, що відстоює інтереси працівників.