background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • У Мінагрополітики оголошено конкурси на посади нової держслужби
  3 жовтня 2017
 • photo Громадянам України - доступну та якісну медичну допомогу!. АКЦІЯ ПРОТЕСТУ медиків відбулась - тепер слово за владою
  22 вересня 2017
  Попереджувальна Всеукраїнська акція протесту Професійної спілки працівників охорони здоров’я України за солідарної участі членських організацій ФПУ 19 вересня 2017 року зібрала у Києві медиків з усієї України.
  В акції взяли представницька делегація Профспілки працівників АПК на чолі з Ігорем Сопелкіним.
 • photo Звільнити Резу Шахабі та Есмаїла Абді!
  22 вересня 2017
  Профспілкові активісти в Ірані піддаються безперервним переслідуванням з боку влади. Громадянські та профспілкові права заперечуються, а лідери організацій опиняються в тюрмах за свою роботу щодо захисту прав трудящих. Інтернаціонал освіти і Міжнародна федерація транспортників особливо стурбовані долею двох активістів: Рези Шахабі та Есмаїла Абді.
 • photo Солідарність проти корупції
  12 вересня 2017
  Міжнародна конференція з обміну досвідом протидії корупції серед організацій громадянського суспільства та забезпечення права на свободу об’єднання, яка відбувається 12-13 вересня 2017р. у м. Києві, організована Центром Солідарності в Україні у партнерстві з громадською організацією «Трудові ініціативи» за підтримки Національного Фонду Демократії.
 • photo АКЦІЯ ПРОТЕСТУ - 19 вересня СОЛІДАРНО З МЕДИКАМИ
  5 вересня 2017
  Профспілка працівників АПК прийме солідарну участь у акції протесту 19 вересня, що проводить Профспілка працівників охорони здоров'я
 • photo На ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» СТАРТУЄ СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ?!
  24 серпня 2017
  23 серпня Відділення НСПП в м.Києві та Київській області вдруге скликало спільну нараду щодо ситуації з дотримання національного і міжнародного трудового законодавства на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»(на першу нараду представники Компанії не з’явилися)
 • photo Солідарної підтримки потребують наші колеги в Білорусі та Казахстані.
  22 серпня 2017
  2 серпня 2017 року білоруська влада затримали для допиту Геннадія Фединiча, голову Білоруської профспілки працівників радіоелектронної промисловості (РЕП) і члена Виконавчого комітету Глобального союзу IndustriALL, Ігоря Комлика, головного бухгалтера профспілки РЕП і голову Мінської міської організації РЕП.
  Обидва лідери зараз знаходяться під слідством
  В кінці липня 2017 року казахстанський суд виніс обвинувальний вирок голові Конфедерації незалежних профспілок Республіки Казахстан (КНПРК) Ларисі Харьковій. Її засудили до чотирьох років обмеження свободи пересування та 5-річного позбавлення права займати керівні посади в профспілках.
 • photo Стан виконання ГЕНЕРАЛЬНОЇ УГОДИ очима КМУ
  14 серпня 2017
  Інформацію Мінсоцполітики про хід виконання плану заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні
 • photo Водогосподарники України спільно підвели підсумки діяльності за перше півріччя 2017 року
  11 серпня 2017
  Ірина Овчаренко, Голови Агентства, у рамках засідання колегії Держводагентства, націлила водогосподарників на необхідність подальшого впровадження реформ у галузі для досягнення європейських стандартів у питаннях водних ресурсів.
 • photo IUF занепокоєна ситуацією на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»
  7 серпня 2017
  IUF стурбована ситуацією, що склалася на підприємстві та розцінює ці дії з боку ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед», як систематичне ухилення від початку переговорів, що є грубим порушенням норм міжнародного та національного законодавства.
  Право на колективні переговори - це фундаментальне право працівників, яке закріплено основними конвенціями Міжнародної організації праці №87 і 98, Законами України «Про соціальний діалог», «Про колективні договори і угоди».