background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • photo Як не перетворитись на територію без майбутнього
  13 червня 2017
  Маємо об’єднатись у захисті української землі і майбутнього нашої країни. Адже країна, в якої відібрали найголовніший, стратегічний ресурс, автоматично стане територією без майбутнього.
 • photo Засідання круглого столу
  9 червня 2017
  У спільній роботі з питань комплексного розвитку сільських територій аграрні навчальні заклади мають стати надійними партнерами Мінагрополітики.
 • photo Чорний ящик пенсійних подарунків
  8 червня 2017
  У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: "Пріоритетність додержання страхових засад при реформуванні пенсійної системи"
  Обговорювали те, що в секреті тримають навіть від народних депутатів
 • photo Урочистості з нагоди Дня працівників водного господарства.
  1 червня 2017
  Урочистості проходили 1 червня в Бортницькому міжрайонному управлінні водного господарства імені М.А. Гаркуші
  В заходах взяли участь керівництво Агентства, представники регіональних управлінь водних ресурсів, запрошені гості з адміністрації Президента, КМУ, ВРУ.
  Від профспілки Працівників АПК вітав робітників водного господарства заступник Голови Профспілки Сергій Кондрюк.
 • photo Чи минула криза? Що слід зробити для недопущення рецедиву???
  31 травня 2017
  30 травня 2017р. відбулась фахова дискусії "Виклики і ризики розгортання кризових процесів в Україні та напрями економічної політики їх запобігання" , яка проводитлась в рамках проекту Центру Разумкова, за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя у м. Києві, Україна.
  Окремого наголосу експерти надали розвитку України саме як сучасної аграрної держави. В неофіційній обстановці обговорено виклики і ризики, що виникають із можливим запровадженням ринку землі.
 • photo ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ - яким воно має бути
  18 травня 2017
  Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на своєму засіданні 16 травня схвалив та рекомендував прийняти за основу проект Закону «Про дитяче харчування» (5293). Зазначений документ був розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України.
 • photo ТРУДОВИЙ КОДЕКС ЗАСЕКРЕЧЕНО???
  17 травня 2017
  Новий Трудовий кодекс може бути прийнято будь якого дня, а в той же час останньої редакції проекту Трудової Конституції не оприлюднюють.

  Тривале приховування тексту проекту Трудового кодексу викликає не тільки питання, а вже серйозне занепокоєння.
 • photo Українська земля - не товар. Відповідь ВО "Батьківщина"
  16 травня 2017
  На відкрите звернення до лідерів політичних партій щодо консолідації зусиль на захист конституційних прав і гарантій при приведенні земельної реформи отримано відповідь від Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"
 • photo ЗА ПРАВО на СТРАЙК
  13 травня 2017
  . Громадська організація «Трудовi ініціативи» спільно з офісом Уповноваженого Верховноï Ради з прав людини ініціювали створення платформи «За право на страйк».
  . За участю представників профспілок та неурядових організацій 11 травня у приміщенні Укрінформу відбулося підписання відповідного меморандуму.
  . Долучилася до платформи й Профспілка працівників АПК.
 • photo Пісний борщ має непісну вартість
  12 травня 2017
  У квітні найдешевший набір картоплі та овочів для приготування українського борщу можливо було придбати у Тернопільській області ― за 11,37 грн (на 3,53 грн дорожче, ніж у березні), найдорожчий ― у Донецькій області ― за 16,69 грн (на 7,32 грн дорожче порівняно з попереднім місяцем).