background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • photo Урочистості з нагоди Дня працівників водного господарства.
  1 червня 2017
  Урочистості проходили 1 червня в Бортницькому міжрайонному управлінні водного господарства імені М.А. Гаркуші
  В заходах взяли участь керівництво Агентства, представники регіональних управлінь водних ресурсів, запрошені гості з адміністрації Президента, КМУ, ВРУ.
  Від профспілки Працівників АПК вітав робітників водного господарства заступник Голови Профспілки Сергій Кондрюк.
 • photo Чи минула криза? Що слід зробити для недопущення рецедиву???
  31 травня 2017
  30 травня 2017р. відбулась фахова дискусії "Виклики і ризики розгортання кризових процесів в Україні та напрями економічної політики їх запобігання" , яка проводитлась в рамках проекту Центру Разумкова, за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя у м. Києві, Україна.
  Окремого наголосу експерти надали розвитку України саме як сучасної аграрної держави. В неофіційній обстановці обговорено виклики і ризики, що виникають із можливим запровадженням ринку землі.
 • photo ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ - яким воно має бути
  18 травня 2017
  Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на своєму засіданні 16 травня схвалив та рекомендував прийняти за основу проект Закону «Про дитяче харчування» (5293). Зазначений документ був розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства України.
 • photo ТРУДОВИЙ КОДЕКС ЗАСЕКРЕЧЕНО???
  17 травня 2017
  Новий Трудовий кодекс може бути прийнято будь якого дня, а в той же час останньої редакції проекту Трудової Конституції не оприлюднюють.

  Тривале приховування тексту проекту Трудового кодексу викликає не тільки питання, а вже серйозне занепокоєння.
 • photo Українська земля - не товар. Відповідь ВО "Батьківщина"
  16 травня 2017
  На відкрите звернення до лідерів політичних партій щодо консолідації зусиль на захист конституційних прав і гарантій при приведенні земельної реформи отримано відповідь від Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"
 • photo ЗА ПРАВО на СТРАЙК
  13 травня 2017
  . Громадська організація «Трудовi ініціативи» спільно з офісом Уповноваженого Верховноï Ради з прав людини ініціювали створення платформи «За право на страйк».
  . За участю представників профспілок та неурядових організацій 11 травня у приміщенні Укрінформу відбулося підписання відповідного меморандуму.
  . Долучилася до платформи й Профспілка працівників АПК.
 • photo Пісний борщ має непісну вартість
  12 травня 2017
  У квітні найдешевший набір картоплі та овочів для приготування українського борщу можливо було придбати у Тернопільській області ― за 11,37 грн (на 3,53 грн дорожче, ніж у березні), найдорожчий ― у Донецькій області ― за 16,69 грн (на 7,32 грн дорожче порівняно з попереднім місяцем).
 • photo АПК. Рекорди поточного сезону не будуть повторені?!
  11 травня 2017
  Травневі прогнози USDA просякли негативом – американські аналітики оцінили перспективи виробництва зернових в наступному, 2017/18 МР, на порядок нижче цьогорічних
 • photo Про перше робоче місце для робітничої молоді і стипендії студентам
  25 квітня 2017
  Комісія Ради ФПУ з питань молоді обговорила на своєму засіданні актуальні проблеми для робітничої молоді і студентства
 • photo Семінар IUF «Колективні переговори та кампанії»
  24 квітня 2017
  18-19 квітня 2017 року в Харкові відбувся семінар IUF «Колективні переговори та кампанії» для членських організацій IUF України. В роботі семінару взяли участь 20 профспілкових активістів крупних транснаціональних компаній харчової та переробної промисловості та представники профспілкової організації ДП «Артемсіль».