background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Спільне засідання робочих комісій

           22 листопада 2018 року на трьохсторонній основі, члени робочих комісій від Мінагрополітики, Федерації роботодавців агропромислового комплексу України та Профспілки працівників АПК України   в приміщенні Мінагрополітики провели спільне засідання робочих комісій для ведення колективних переговорів з укладення галузевих угод на новий строк. Робочу комісію від Профспілки працівників АПК представляли в.о. Голови Профспілки працівників АПК Самосуд С.В., заступник Голови, Голова Київської міської  організації Профспілки працівників АПК Лопата О.І., Голова Київської обласної організації Профспілки АПК Хвостіков В.М. та завідуюча відділом Марченко Т.П.

         Зі вступним словом на спільному засіданні виступили Державний секретар Мінагрополітики Андронов В.Є., в.о. Голови Профспілки працівників АПК Самосуд С.В. та Голова координаційної Ради Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України» Лабоженко Д.Б.

 

      На спільному засіданні Сторони підтвердили  чинність діючих галузевих угод  для працівників в сільському господарстві та в харчовій та переробній промисловості та домовилися про продовження їх дії на 2018 – 2020 роки. За рішенням Сторін внесено зміни до розділів ІІІ, У та УІІІ. Зміни до галузевих угод підписати та подати до Мінсоцполітики на реєстрацію.