background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Виконання Галузевої угоди за 2017 – 2018 роки у водогосподарській сфері

 

        Відбулося засідання спільної робочої комісії з підведення підсумків виконання за 2017-2018 роки  Галузевої угоди між Державним агентством водних ресурсів України і Профспілкою працівників агропромислового комплексу України на 2017 – 2019 роки

         Роботу вели співголови комісії перший заступник Голови Держводагентства  Михайло Хорєв  і  Голова Профспілки Світлана Самосуд.

         Сторони конструктивно підійшли до обговорення і зосередили увагу на спільних діях задля захисту прав і гарантій працівників водогосподарських організацій, підприємств та установ. Значна увага була також приділена й пунктам, щодо реформування організаційної структури Держводагентства, яке розпочато у 2017 році. Зміни передбачають поступовий перехід від системи управління водними ресурсами за адміністративно-територіальною спрямованістю до системи інтегрованого управління водними ресурсами за басейновим принципом у межах визначених районів річкових басейнів. Для уникнення непорозумінь у співпраці Держводагентству необхідно спільно із профспілковою стороною проводити дану  роботу, про що сторони домовилися  в розділі ІХ «Соціальний діалог» Галузевої угоди.

        Також було відмічено, що керівництвом Держводагентства, державних підприємств та  водогосподарських організацій забезпечено належні умови діяльності профспілкових організацій та їх виборних органів, що, зокрема, передбачено колективними договорами.

Права та гарантії діяльності профспілок у водогосподарських організаціях галузі дотримувались, випадків звернень профспілок з приводу порушень їх прав та гарантій не було.

На засіданні спільної робочої комісії вирішено інформацію сторін щодо виконання норм та положень Галузевої угоди взяти до відома та визнати роботу соціальних партнерів задовільною.