background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Міжнародний день молоді

 Щорічно 12 серпня  відзначається Міжнародний день молоді.

Свято було встановлено Генеральною Асамблеєю ООН ще у грудні 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді. Вперше свято відзначили 12 серпня 2000 року.

       Конференція рекомендувала організувати інформаційно-пропагандистські заходи на підтримку Дня з метою підвищення інформованості, особливо молоді, про Всесвітню програму дій, що стосуються молоді, до 2000 року і на наступний період, прийняту Асамблеєю в 1995 році.

Метою проведення цього свята є об’єднання молодих людей різних країн для особливої уваги до різних проблем молоді: працевлаштування, освіта, психологічні травми і особливості, поведінки в суспільстві, питання сексуального характеру, створення сім'ї, молодих батьків та іншим.

        У той час як молодь складає одну чверть світової робочої сили, на неї припадає половина безробітних. Ринки праці зазнають труднощів із забезпеченням стабільної зайнятості з гарними перспективами для молодих людей, за винятком висококваліфікованих фахівців.

        За статистикою аналітичної компанії Euromonitor International, у світі нараховується майже наразі молоді (людей до 30 років) становить 3,5 мільярда людей. Більше півмільярда з них живуть в бідності. Понад 100 мільйонів дітей не відвідують школу і щодня 7 тисяч молодих людей заражаються ВІЛ/СНІДом.

       У цей день усі заходи до Дня молоді присвячені висвітленню проблем молоді, захисту їх прав та свобод. А уряди усіх країн закликають звернути увагу на актуальні та гострі питання, з якими зіштовхуються молоді люди.