background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Підсумки 27 КОНГРЕСУ IUF та повний текст прийнятих РЕЗОЛЮЦІЙ
  13 вересня 2017
  Ключову увагу Конгрес присвятив розробці організаційних стратегій по чотирьох блоках, кожен з яких ґрунтувався на конкретизації завдань для Інтернаціонала як в цілому так і окремих організацій-членів спільної боротьби: за добре оплачувану, безпечну, стабільну і гідну зайнятість; за безпечні і здорові робочі місця; за рівність та різноманіття; за прогресивну, демократичну політику
 • photo Зупинити інформаційне свавілля
  12 вересня 2017
  Беручі до уваги постійне порушення балансу інтересів членських організацій та розміщення провокативних матеріалів на медіа-ресурсах ФПУ Голова Профспілки працівників АПК Ігор Сопелкін звернувся до керівника ФПУ винести на розгляді Президією ФПУ питання щодо формування сучасної інформаційної політики ФПУ в інтересах членських організацій.
  Профспілка буде домагатись належної оцінки інформаційного свавілля на черговому засіданні Президії ФПУ та формування нарешті загальнофедеративної медіа-політики в інтересах членських організацій, а не окремих персон.

 • photo Необхідні консолідовані дії на захист Людини праціі
  7 вересня 2017
  Найближчими днями без належного профспілкового спротиву Парламент може узаконити значне звуження соціально-трудових прав під гаслом реформ трудового та пенсійного законодавства.
  У нас залишились вже не дні, а години, щоб консолідувати профспілковий рух на захист основоположних трудових прав
 • photo Більше жінок – більше сил, щоб подолати бар’єри !
  7 вересня 2017
  26 серпня в Женеві ( Швейцарія) відбулася 10-а жіноча конференція Міжнародної спілки IUF. Але ,по суті, це була 1-а історична жіноча конференція, яка проходила по новоствореному Статуту глобального жіночого комітету IUF.
 • photo IUF ЦЕ МИ!
  6 вересня 2017
  Завершив свою роботу 27 Конгрес Міжнародного профспілкового об’єднання робітників харчової, тютюнової промисловості, сільського господарства, готельного і ресторанного обслуговування, громадського харчування та суміжних галузей
 • photo ЗВІРИТИ профспілкові ГОДИННИКИ та ДІЯТИ
  5 вересня 2017
  Що буде з комуналкою, що буде з цінами на харчі, скільки коштуватиме «безплатна» медицина та освіта і на що вистачатиме зарплати спілчан ???
  Що чекає працівників після прийняття нового трудового кодексу і чи слід сподіватись на пенсію після її реформування???
  Що, як, коли має зробити Профспілка для мінімізації негативних наслідків владних реформ???
  Як припинити аморфну бездіяльність профспілкових високопосадовців та розгорнути результативну солідарну боротьбу на захист конституційних трудових прав???
 • photo Що хочуть зробити з колдоговорами????
  4 вересня 2017
  Надзвичайною є загроза перетворення колективно-договірної роботи в гру в "одні ворота", де працівник зі своїми права та інтересами вимушений буде перейти в глуху оборону і отримувати лише штрафні очки за будь які спроби укласти чи покращити колдоговір
 • photo Краткий отчет о Молодежной конференции IUF
  4 вересня 2017
  27 августа 2017 года состоялась первая Молодежная конференция IUF с участием 75 делегатов. Они обсудили проблемы, представляющие особый интерес для молодых работников.
  Участники конференции выразили общее мнение, что профсоюзным структурам всех уровней необходимо эффективно реагировать на нужды и запросы молодых работников.
 • photo Женевская Молодежная конференцию "Молодые рабочие: наш профсоюз, наш IUF, наше будущее"
  30 серпня 2017
  В Женеве на 27 Всемирном Конгрессе административный комитет IUF впервые за все время принял резолюции и предложения провести Молодежную конференцию «Молодые рабочие: наш профсоюз, наш IUF, наше будущее»
  На Конференции в специальный молодежный комитет выбрали исполком в количестве 5 человек, 2 из которых представители нашего региона ВЕЦА(Восточная Европа Центральная Азия) Габриелла Тиколичи из Молдовы и Владимира ВОРОХА из Украины.
 • photo «Объединяться, бороться, побеждать – вместе!» - 27-й Конгресс IUF
  30 серпня 2017
  В Женеве начал свою роботу 27 Конгресс Международного союза работников пищевой промышленности, сельского хозяйства, гостиничного сектора, общественного питания и смежных отраслей.
  В работе Конгресса принимает участие Председатель Профсоюза работников АПК Украины Игорь СОПЕЛКИН