background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo МИ НЕЗАЛЕЖНІ !!!!
  24 серпня 2017
  Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності,
  підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року,
  Верховна Рада України постановляє:
  1. Вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України.
 • photo Привітання Голови Профспілки працівників АПК з Днем незалежності
  23 серпня 2017
  Шановні спілчани та колеги!
  Прийміть щирі вітання з Днем Незалежності України!
  Наша країна, наш народ святкує 26 річницю здійснення одвічної мрії українців - бути господарями на своїй прекрасній землі.
 • photo Молодь АПК успішно закінчила елітну молодіжну профспілкову школу
  22 серпня 2017
  Школа зібрала понад 50 молодих профспілкових лідерів з усіх куточків України та різних сфер діяльності. Світлана Ліщук, Анастасія Негур та Володимир Ворох з гордістю представляли Молодіжну раду Профспілки працівників АПК України і це була одна з найчисельніших делегацій, яка презентувала галузь.
 • photo Яким має бути СПІЛЬНИЙ ПРЕДСТАВНИЦЬКИЙ ОРГАН ПРОФСПІЛОК в АПК?
  21 серпня 2017
  Профспілка працівників АПК ініціює проведення 7 вересня консультативної наради керівників всеукраїнських профспілок в агропромисловому комплексі для обговорення питання про підписання Меморандуму про створення галузевого СПО для ведення колективних переговорів із укладення галузевої угоди на новий термін.
 • photo Мобілізацяї всіх сил і ресурсів для солідарної боротьби на захист прав спілчан.
  18 серпня 2017
  Профспілка має актуалізувати свою позицію до цих трансформацій і сформувати новий солідарний план адекватних профспілкових дій у разі прийняття законів з положеннями, що обмежують або погіршують трудові права та можливості профспілкової діяльності по їх захисту.
 • photo Спекотні будні «ОБОЛОНІ»
  17 серпня 2017
  Вже традиційними стали робочі зустрічі Голови профспілки працівників АПК Ігоря Сопелкіна з керівництвом компанії «Оболонь». Цього разу розмова з Головою наглядової ради Компанії Сергієм Блощаневичем була присвячена солідарній підтримці вітчизняного виробника та спільним соціальним проектам.
 • photo Про ситуацію на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» проінформовано Координатора Міжнародної Організації Праці
  17 серпня 2017
  З проханням про сприяння у реалізації основоположних прав на колективні переговори на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» звернувся Голова Профспілки працівників АПК Ігор Сопелкін до Національного координатора МОП в Україні Сергія Савчука.
  На зустрічі було домовлено, що Національний координатор сприятиме Голові Профспілки у проведенні зустрічей у штаб-квартири МОП в Женеві, які заплановані у серпні цього року, де і будуть прийняті рішення щодо наступних кроків для забезпечення міжнародних норм праці на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед».
 • photo Соціально-економічна ситуація набуває незворотнього деструктивного характеру і вимагає негайних системних консолідованих дій
  14 серпня 2017
  Профспілка працівників АПК солідарна з Профспілкою металургів в оцінках нестерпності антисоціальної політики влади і безрезультативності так званого «соціального діалогу» з нагальних соціально-трудових проблем, а також підтримує вимогу до ФПУ відмовитись від ролі пасивного спостерігача руйнації фундаментальних прав у сфері праці та соціального захисту.
 • photo Ми солідарно маємо зупинити соціальних рейдерів! Ми маємо разом захистити конституційні права працівників!!!
  11 серпня 2017
  Ми жорстко стоїмо на позиції не просто декларативного гарантування, а практичної реалізації владою і всіма роботодавцями конституційних прав працівників, а також беззаперечного дотримання на українських підприємствах конвенцій МОП і Європейської соціальної хартії.
 • photo Про Укрспирт, Кока-Колу і осінні плани депутатів
  8 серпня 2017
  Під головуванням народного депутата Вадима Івченко відбулась нарада за участю Голови Профспілки працівників АПК Ігоря Сопелкіна, заступника директора ДП "Укрспирт" Олександра Альохіна та працівників секретаріату Аграрного Комітету ВРУ.