background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Пріоритетні напрямки діяльності Профспілки АПК в аспекті молодіжної політики.
  2 липня 2018
 • photo ЗНАТИ! ДОТРИМУВАТИСЯ!! БОРОТИСЯ за ВИКОНАННЯ!!!
  28 червня 2018
  Конституція України – це Основний ЗАКОН, який регламентує абсолютно всі сфери діяльності громадян нашої країни.
  У ній закріплені основи суверенітету і цілісність території України.
  Головний правовий документ має юридичну силу вищого рівня. Так, на його підставі затверджується першість прав і свобод кожного українця, основи формування і повноваження органів влади держави, розробляються всі інші законодавчі та інші нормативно-правові акти.

  Конституцію не тільки треба знати та дотримуватися, а ще треба повсякденно боротися за її виконання.
 • photo Трудові відносини – без насилля. Право на свободу об’єднання, достойну зарплату, безпечні виробничі умови – необхідний елемент гідної праці і життя
  23 червня 2018
  У Херсоні 18-19 червня 2018 року відбувся семінар для голів профкомів Південних регіонів на тему: «Трудові відносини – без насилля. Право на свободу об’єднання, достойну зарплату, безпечні виробничі умови – необхідний елемент гідної праці і життя»
 • photo Національні та міжнародні трудові норми – практика застосування. Яким є приклад корпорації ROSHEN?
  14 червня 2018
  Права на об’єднання та ведення колективних переговорів Міжнародною організацією праці віднесені до основоположних прав трудящих і знаходяться під особливим контролем цієї поважної міжнародної інституції.
  Профспілка працівників АПК сповідує непохитність трудових прав працівників, зокрема закріплених конвенціями МОП, і як членська організація міжнародної профспілки IUF проводить постійний моніторинг дотримання на підприємствах галузі визначених в документах МОП трудових норм.
 • photo БОРОТЬБА за 5 тисяч робочих місць продовжується
  14 червня 2018
  Профспілки працівників АПК України в ДП "Укрспирт" визначила подальші дії працівників спиртової галузі у зв'язку із упередженим блокуванням Державною фіскальною службою рахунків підприємства, що може призвести до знищення підприємств та втрати 5 тис. робочих місць.
  Створено організаційний комітет з проведення акцій протесту на місцях та, у разі невиконання умови розблокування рахунків, у м. Києві.
 • photo Трудові відносини – без насилля
  2 червня 2018
  За минулий рік в Україні за допомого з приводу гендерного насилля звернулося 165 тисяч жінок та 3 млн. дітей.
  Щороку від рук чоловіків гине 1,5 тис. жінок.
  У світі зникло 60 млн. жінок лише за останні два роки, і ніхто не знає де вони!
 • photo Вони захищали від виробничих небезпек
  23 травня 2018
  З нагоди 100-річчя технічної інспекції праці профспілок у Центральному комітеті Профспілки працівників АПК відбулась урочиста зустріч з ветеранами.
  Спогади. Поради. Побажання і настанови. А також заслужені нагороди.
 • photo Свято зі сльозами на очах
  8 травня 2018
  Ветерани Міністерства аграрної політики та продовольства України зібрались для відзначення Дня Перемоги і вшанування героїв війни.
  В очах учасників зустрічі була радість від можливості обійняти колег і друзів, а також бриніли сльози при спогадах про тих, хто вже не з ними.
 • photo ПЕРШОТРАВНЕВА СОЛІДАРНІСТЬ
  4 травня 2018
  :Профспілка працівників АПК України відсвяткувала Міжнародний день солідарності трудящих разом з Київськими обласними організаційними ланками та організаторами – Київськими міськими профспілками з лозунгами, які сьогодні є найактаальнішими для людини праці : «Достойна Зарплата, Зайнятість, Умови праці…» та інші.
  У маніфестації взяли учать представники різних галузей, ФПУ, облпрофрад, небайдужі кияни та гості міста.
 • photo ПЕРШОТРАВЕНЬ. СОЛІДАРНІСТЬ. ГІДНА ПРАЦЯ
  30 квітня 2018
  Настав час змінити правила, скинути кайдани з демократії та прав людини. Саме профспілки, організовуючи працівників з метою нарощування їх сили у містах, селищах та в сільській місцевості, на робочих місцях та в громадах у всьому світі, втілять цю надію в реальність.