background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Голова Комітету соцполітики Сергій КАПЛІН і Голова Профспілки АПК Ігор СОПЕЛКІН обговорили проблеми селян та АПК.
  10 квітня 2018
  Діалог з соціально-трудової тематики в аграрній галузі розпочатий з в.о. голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергієм Капліним та членами президії Профспілки працівників АПК під час «екстремального інтернет-зв’язку» прямо з автобану отримав офісне продовження під час зустрічі з Головою Профспілки аграріїв Ігорем Сопелкіним вже в стінах Парламенту.
 • photo Наші ВІТАННЯ Марині ГОРЛАЧ!
  2 квітня 2018
  З великою приємністю від усієї нашої Профспілки, від членів Центрального комітету і щиро від себе вітаю Вас з Днем народження.
  Ваша самовіддана робота по захисту прав та інтересів спілчан, вміння віднаходити рішення складних питань, розуміння людських проблем та душевність у спілкуванні віднаходять вдячний відгук серед профспілкового активу та колег.
 • photo Народні депутати за співпрацю з Профспілкою АПК. Профспілка готує широкий пакет законодавчих пропозицій на захист трудових прав селян та розгортає масштабну колективно-договірну роботу з укладення галузевих угод і колдоговорів.
  28 березня 2018
  Прямо з автобану народний депутат Сергій Каплін вийшов на зв'язок з членами президії ЦК Профспілки АПК та прозвітував про свою діяльність як представника ФПУ у Парламенті.
  Народний депутат Вадим Івченко з трапу літака передав членам Президії пропозицію партії Батьківщина про готовність укладення меморандуму широкомасштабної співпраці та готовність лідера партії Юлії Тимошенко провести ґрунтовну розмову з активом АПК
 • photo Ще один крок до нової Галузевої угоди
  26 березня 2018
  Новітні економічні та соціальні виклики, загрози та можливості вимагають адекватного врахування в колективно-договірних відносинах на галузевому рівні.
  Безперечно профспілкова сторона переговорів прагне максимально високо підняти планку в колективно-договірних відносинах при визначенні додаткових до законодавства гарантій працівникам в забезпеченні безпеки праці, гідних розмірів заробітної плати, повноцінного соціального пакету.
 • photo ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ від народного депутата
  21 березня 2018
  Цікавий діалог очікується між профспілковими лідерами Профспілки працівників АПК та представниками ФПУ у Верховній Раді народними депутатами Вадимом ІВЧЕНКО та Сергієм КАПЛІНИМ.
  А у Вас є питання до профспілкових уповноважених у Парламенті?
  Хочете взнати думку наших представників у ВРУ з гострих соціально-трудових питань??
 • photo ГАЛУЗЕВА УГОДА - якою вона має бути?
  19 березня 2018
  На динаміку роботи над проектом Галузевої угоди суттєво впливає загострення переговорного процесу над проектом нової Генеральної угоди.
  Із головних негативних факторів, що мають бути враховані при переговорах – це очікування запровадження чергового підвищення тарифів на газ та інші енергоносії, а відтак зростання вартості комунальних платежів та цін на інші життєво необхідні послуги та товари.
 • photo Інет на службі Профспілки
  13 березня 2018
  Понад з двох десятків країн світу і більше ніж з двохсот міст України - така географія користувачів нашого сайту.

  Гострі питання дотримання вимог законодавства про безпеку праці, проблематика вчасної оплати праці, новини колективно-договірних відносин, полеміка навколо варіантів реформи земельних відносин та реформ пенсійного законодавства та в сфері охорони здоров’я – ці та багато інших новин можуть знайти користувачі на нашому сайті.
 • photo Любі жінки, дорогі наші спілчани – щирі вітання зі святом!
  7 березня 2018
  Початок весни асоціюється зі святом 8 Березня. У цей день ми вітаємо всіх трудівниць, жінок-ветеранів, наших дружин, сестер і доньок з Міжнародним жіночим днем і, в супереч зимовій погоді, також з радісною подією, що символізує прихід тепла, сонця і квітучого настрою!
 • photo 8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру!!!
  6 березня 2018
  Жіночий день із святкового стає все більше днем цілеспрямовано боротьби за елементарні права рівності та гідності.
  Профспілки завжди на стороні інтересів жінки-працівниці!
 • photo Гострі питання сьогодення вимагають конкретних профспілкових відповідей і дій.
  26 лютого 2018
  Що в 2018-му відбуватиметься в соціально-трудовій сфері? Які питання і як слід вирішувати шляхом соціального діалогу через укладення колективних договорів та угод?? Чому Профспілка має взяти на себе правозахисні функції держави та активніше використовувати механізми колективних трудових спорів(конфліктів)??? Ці та багато інших питань планує на березневому засіданні розглянути Президія ЦК Профспілки працівників АПК.