background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Підписано Меморандум про співпрацю та соціальне партнерство між Громадською спілкою «Союз українського селянства» і Профспілкою працівників АПК на 2018-21 роки.
  23 жовтня 2018
  23 жовтня відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю та соціальне партнерство між Громадською спілкою «Союз українського селянства» і Профспілкою працівників АПК на 2018-21 роки.
  Від Профспілки Меморандум підписала в.о Голови Світлана Самосуд, а від ГС «Союз українського селянства» її Президент Іван Томич
 • photo З Днем працівників харчової промисловості!
  18 жовтня 2018
  Шановні працівники харчової промисловості!
  Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!
 • photo Слід негайно вириватися з пастки політики дешевої рАбсили
  18 жовтня 2018
  Для вироблення консолідованої профспілкової позиції з питань оплати праці на базі Київської обласної Профспілки працівників АПК та Департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА проведено круглий стіл «Формування заробітної плати в аграрному секторі», в якому взяли участь представники Молодіжної ради та члени переговорної комісії Профспілки.
 • photo ЗА ГІДНУ ЗАРПЛАТУ і ПЕНСІЇ !!!
  17 жовтня 2018
  У Міжнародний день боротьби з бідністю – у Києві відбувається всеукраїнська акція протесту профспілок.

  ГОЛОВНА вимога - ТАК зростанню зарплати і ПРОТИ зростання цін і тарифів!!!

  Аграрії також вимагають збереження села, доступності медичної допомоги селянам та гідних умов праці на підприємствах АПК.
 • photo Припинити економію на людині праці
  16 жовтня 2018
  Припинити економію на людині праці, встановити з 1 січня 2019 року, відповідно до норм вітчизняного законодавства та міжнародних зобов’язань держави:
  = Мінімальний рівень оплати праці – не нижче 7700 грн.
 • photo Вітаємо ЛУПАШКА Віталія Івановича з ювілеєм!
  16 жовтня 2018
  Президія та ЦК Профспілки працівників АПК вітає Голову Волинської обласної організації профспілки працівників АПК ЛУПАШКА ВІТАЛІЯ ІВАНОВИЧА з ювілеєм!
 • photo З Днем захисника України!
  12 жовтня 2018
  Шановні спілчани!
  Щиро вітаю Вас із Днем захисника України!
  Це справжнє свято мужності й самовідданості...
 • photo ДОЛУЧАЙТЕСЬ до формування СУЧАСНОЇ ГАЛУЗЕВОЇ УГОДИ
  11 жовтня 2018
  З метою підготовки нової Галузевої угоди в харчовій та переробній промисловості здійсненна значна робота комісією профспілкових переговорників, яка підготувала базовий проект угоди та після його обговорення в обласних та первинних профспілкових організаціях узагальнила численні пропозиції та зауваження.
 • photo Оголошуємо ВІЙНУ ЗАРПЛАТНИМ БОРЖНИКАМ
  29 вересня 2018
  Багаторічна практика несвоєчасної оплати праці в нашій країні не має вирішення не через непереборні причини, а через відсутність реального прагнення здолати це антиконституційне ганебна явище як збоку керівництва Держави, так і через пасивність профспілок і самих працівників.
  Окрім узагальнення документів та статистичних матеріалів вкрай важливим є живе офіційне й неофіційне спілкування про підводні рифи вкрай не простих відносин між зарплатними боржниками(особливо злісними) та профспілкою, між працівником і директором, а також про різні «сторони медалі» звернення до суду чи проведення процедури колективного трудового спору
 • photo ГАЛУЗЕВІ УГОДИ мають стати СУЧАСНИМИ.
  25 вересня 2018
  «Вимоги законодавства та виклики часу до галузевих угод» - таку консультативну нараду за ініціативи керівника переговорної комісії Профспілки Сергія Кондрюка було проведено 24 вересня.