background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo ДОЛУЧАЙТЕСЬ до формування СУЧАСНОЇ ГАЛУЗЕВОЇ УГОДИ
  11 жовтня 2018
  З метою підготовки нової Галузевої угоди в харчовій та переробній промисловості здійсненна значна робота комісією профспілкових переговорників, яка підготувала базовий проект угоди та після його обговорення в обласних та первинних профспілкових організаціях узагальнила численні пропозиції та зауваження.
 • photo Оголошуємо ВІЙНУ ЗАРПЛАТНИМ БОРЖНИКАМ
  29 вересня 2018
  Багаторічна практика несвоєчасної оплати праці в нашій країні не має вирішення не через непереборні причини, а через відсутність реального прагнення здолати це антиконституційне ганебна явище як збоку керівництва Держави, так і через пасивність профспілок і самих працівників.
  Окрім узагальнення документів та статистичних матеріалів вкрай важливим є живе офіційне й неофіційне спілкування про підводні рифи вкрай не простих відносин між зарплатними боржниками(особливо злісними) та профспілкою, між працівником і директором, а також про різні «сторони медалі» звернення до суду чи проведення процедури колективного трудового спору
 • photo ГАЛУЗЕВІ УГОДИ мають стати СУЧАСНИМИ.
  25 вересня 2018
  «Вимоги законодавства та виклики часу до галузевих угод» - таку консультативну нараду за ініціативи керівника переговорної комісії Профспілки Сергія Кондрюка було проведено 24 вересня.
 • photo Жіночий комітет Профспілки висловив протест щодо обмеження прав працівників в проекті Трудового кодексу України
  20 вересня 2018
  В Одесі за підтримки IUF пройшла зустріч Жіночого комітету Профспілки АПК України, який щорічно збирається у різних частинах України щоб напрацювати основні напрямки роботи профспілкових організацій з жінками, на місцях ознайомитись з умовами праці жінок. Цього разу зустріч була міжнародною, у ній взяли участь представниці жіночого крила Білоруської незалежної профспілки та шведської профспілки «Kommunal».
 • photo В партнерстве с международными профсоюзами
  13 вересня 2018
  Сентябрь начался с продуктивной работы нашей организации, совместно с Центральным комитетом Профсоюза работников АПК Украины, международной профсоюзной организацией IUF и партнерскими профсоюзными организациями Швеции.
 • photo Привітання з Днем Державного Прапора та Незалежності України
  23 серпня 2018
  Шановні колеги!
  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Незалежності України!
 • photo ЩО МОТИВУЄ ЗРОСТАННЯ ЗАРПЛАТ ?
  21 серпня 2018
  Часто європейці не розуміють, чому в Україні скаржаться на повільне зростання зарплат. Дійсно. для них є мрією мати в рік такі темпи зростання, як у нас за місяць. З іншого боку, коли ми говоримо їм про зарплату в доларах, то вони перепитують – це в день чи за тиждень, але на жаль в нас це за повний місяць?

  Продовжуємо публікацію аналітики заступника Голови Профспілки працівників АПК Сергія Кондрюка «ЗАРПЛАТА працівників сільгосппідприємств у минулому році склала понад ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТЬ МІЛЬЯРДІВ гривень. БАГАТО це чи МАЛО?"
 • photo Ніна Байбакова святкує красивий ювілей - ВІТАЄМО !!!!!
  20 серпня 2018
  Маємо за честь працювати разом з відомим в профспілковому русі справжнім лідером, порядною людиною і чарівною жінкою Ніною Прокопівною БАЙБАКОВОЮ.
  Ніна Прокопівна вміє поставити питання руба і вміє знайти рішення самим складним проблемам, через що користується дуже великою повагою серед спілчан і соціальних партнерів і неодноразово обиралася Головою Харківської обласної організації Профспілки працівників АПК.
 • photo Чому так відбувається? Що робити?
  14 серпня 2018
  Висновки були одностайними – лише разом працівники можуть відстояти свої права і лише об’єднавшись у профспілку захистити свої права на достойну зарплату, умови праці та соціальні пільги.
 • photo Кому дістануться Ваші ПЕНСІЙНІ внески?
  8 серпня 2018
  Вже майже 20-ть років робляться спроби примусити українців віддавати частину своїх трудових доходів до так званих накопичувальних пенсійних фондів. Головним локомотивом такої «пенсійної реформи» виступає великий бізнес, страхові компанії, банки та… влада.
  Активну підтримку їм надають численні грантові організації та їх партнерські ЗМІ.
  Їх інтерес на поверхні – підтягнути до себе ласу частину сотень мільярдів пенсійних внесків для використання як «дешевих і довгих» кредитів (що в умовах вітчизняної практики значить – взяти під красиву рекламу високих прибутків і повернути не все чи не всім, чи… зовсім нічого не повертати).