background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Робоча зустріч
  11 грудня 2020
  10 грудня 2020 року у Профспілці працівників АПК відбулася робоча зустріч Голови Профспілки Світлани Самосуд з головою профспілкового комітету Об’єднаної організації Профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт» Віталієм Сосницьким...
 • Уряд України запровадить локдаун із 8 до 24 січня 2021 року
  10 грудня 2020
 • photo 10 грудня – Міжнародний день прав людини
  10 грудня 2020
  10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини. Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини.
 • photo Акція протесту біля ВРУ
  3 грудня 2020
  3 грудня ц.р. Профспілка працівників АПК взяла активну участь у акції протесту щодо чергового наступу влади на права профспілок.
 • photo Привітання з ювілеєм!
  1 грудня 2020
  Вітаємо з ювілеєм Тетяну Петрівну МАРЧЕНКО - завідуючу відділом економічного захисту трудящих та соціально-трудових відносин Профспілки працівників АПК!
 • photo Профспілка працівників АПК відкрила Центр медіації індивідуальних трудових спорів та навчальну програму знайомства з медіацією для профспілок
  25 листопада 2020
  20 листопада 2020 року Профспілка працівників АПК уклала Угоду з Міжнародною академію безперервного навчання (МАБН) про відкриття спільного Центру медіації індивідуальних трудових спорів. Головна мета діяльності Центру Медіації ІТС:
 • photo Прожитковий мінімум у цінах жовтня 2020 року
  23 листопада 2020
  Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах жовтня 2020 року у розрахунку на місяць на одну особу становив:
 • photo Розвиток кваліфікацій у EU4Skills
  22 листопада 2020
  Участь у вебінарі, який проведено Міністерством освіти і науки України спільно з Фінським національним агентством з питань освіти.
  Завідуюча відділом економічного захисту трудящих та соціально-трудових відносин Профспілки працівників АПК Марченко Т.П. 20 листопада поточного року взяла участь у стартовому вебінарі «Розвиток кваліфікацій у EU4Skills» у рамках програми «EU4Skills
 • photo Засідання виконкому IUF
  20 листопада 2020
  16-17 листопада 2020 року в онлайн режимі пройшло засідання виконкому IUF, участь в якому взяли більше 100 членів, спостерігачів та запрошених з усіх континентів.
 • photo Вічна пам'ять!
  18 листопада 2020
  Центральний комітет та президія Профспілки працівників агропромислового комплексу висловлюють щирі співчуття БУРЛАЦІ Надії Маркіянівні - голові Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників харчової та переробної промисловості у зв’язку з важкою, непоправною втратою, передчасною смертю сина Олександр