background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Жіночий комітет Профспілки висловив протест щодо обмеження прав працівників в проекті Трудового кодексу України
  20 вересня 2018
  В Одесі за підтримки IUF пройшла зустріч Жіночого комітету Профспілки АПК України, який щорічно збирається у різних частинах України щоб напрацювати основні напрямки роботи профспілкових організацій з жінками, на місцях ознайомитись з умовами праці жінок. Цього разу зустріч була міжнародною, у ній взяли участь представниці жіночого крила Білоруської незалежної профспілки та шведської профспілки «Kommunal».
 • photo В партнерстве с международными профсоюзами
  13 вересня 2018
  Сентябрь начался с продуктивной работы нашей организации, совместно с Центральным комитетом Профсоюза работников АПК Украины, международной профсоюзной организацией IUF и партнерскими профсоюзными организациями Швеции.
 • photo Привітання з Днем Державного Прапора та Незалежності України
  23 серпня 2018
  Шановні колеги!
  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Незалежності України!
 • photo ЩО МОТИВУЄ ЗРОСТАННЯ ЗАРПЛАТ ?
  21 серпня 2018
  Часто європейці не розуміють, чому в Україні скаржаться на повільне зростання зарплат. Дійсно. для них є мрією мати в рік такі темпи зростання, як у нас за місяць. З іншого боку, коли ми говоримо їм про зарплату в доларах, то вони перепитують – це в день чи за тиждень, але на жаль в нас це за повний місяць?

  Продовжуємо публікацію аналітики заступника Голови Профспілки працівників АПК Сергія Кондрюка «ЗАРПЛАТА працівників сільгосппідприємств у минулому році склала понад ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТЬ МІЛЬЯРДІВ гривень. БАГАТО це чи МАЛО?"
 • photo Ніна Байбакова святкує красивий ювілей - ВІТАЄМО !!!!!
  20 серпня 2018
  Маємо за честь працювати разом з відомим в профспілковому русі справжнім лідером, порядною людиною і чарівною жінкою Ніною Прокопівною БАЙБАКОВОЮ.
  Ніна Прокопівна вміє поставити питання руба і вміє знайти рішення самим складним проблемам, через що користується дуже великою повагою серед спілчан і соціальних партнерів і неодноразово обиралася Головою Харківської обласної організації Профспілки працівників АПК.
 • photo Чому так відбувається? Що робити?
  14 серпня 2018
  Висновки були одностайними – лише разом працівники можуть відстояти свої права і лише об’єднавшись у профспілку захистити свої права на достойну зарплату, умови праці та соціальні пільги.
 • photo Кому дістануться Ваші ПЕНСІЙНІ внески?
  8 серпня 2018
  Вже майже 20-ть років робляться спроби примусити українців віддавати частину своїх трудових доходів до так званих накопичувальних пенсійних фондів. Головним локомотивом такої «пенсійної реформи» виступає великий бізнес, страхові компанії, банки та… влада.
  Активну підтримку їм надають численні грантові організації та їх партнерські ЗМІ.
  Їх інтерес на поверхні – підтягнути до себе ласу частину сотень мільярдів пенсійних внесків для використання як «дешевих і довгих» кредитів (що в умовах вітчизняної практики значить – взяти під красиву рекламу високих прибутків і повернути не все чи не всім, чи… зовсім нічого не повертати).
 • photo ЗАХИСТИМО РОБІТНИКА від ЗАРПЛАТНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ
  1 серпня 2018
  Нехтуючи Конституцією, законами України та міжнародним правом протягом багатьох років в Україні, агропромисловому секторі економіки зокрема, на значній частині підприємств залишаються не вирішеними питання повернення працівникам невиплаченої заробітної плати.

  За офіційними даними загальна заборгованість з виплати зарплати на початок липня 2018 року становила 2,72 млрд грн, з якої борг економічно активних підприємств 1,57 млрд грн.

  Сільськогосподарські підприємства заборгували своїм працівникам на початок липня 17,347 мл грн, промислові підприємства – 2,2 млрд грн, будівельні – 83,1 млн грн, охорони здров’я – 26,04 млн грн, держуправління й оборони – 4,8 млн грн
 • photo Солідарність українських і польських профспілок заводів Coca-Cola
  30 липня 2018
  Профспілкові лідери споріднених підприємств України та Польщі детально обговорили різноманітні аспекти оплати праці, організації роботи та охорони праці, механізми представництва та захисту робітників, питання співпраці з роботодавцями та багато іншого.
  Польські і українські профспілкові лідери домовилися про поглиблення співпраці, обмін досвідом та важливою інформацією з питань захисту трудових прав та ефективності профспілкової діяльності.
 • photo Кабмін дарує прокурорам профспілкове майно? ЗУПИНИМО СВАВІЛЛЯ!!!
  26 липня 2018
  Чи є гідним європейському курсу рішення владних чиновників про привласнення профспілкового санаторію таким собі міністерством юстиції, або передача з барського плеча не свого, а профспілкового офісу під кабінети прокурорським? За останні пару років таких прикладів десятки.

  Профспілка працівників АПК послідовно солідарна у відстоюванні профспілкових прав у здійсненні правозахисної діяльності, оздоровленні спілчан, проведенні спортивних і культурних заходів і буде продовжувати домагатись належного управління профспілковим майном та недопущення будь якого рейдерства, особливо з боку влади.