background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo КОНСОЛІДАЦІЯ профспілкових ДУМОК і ДІЙ
  16 квітня 2018
  Робоча на нарада Координатора міжнародної профспілки IUF Кирила БУКЕТОВА та Голови Профспілки працівників АПК Ігоря СОПЕЛКІНА була викликана необхідністю обговорити солідарні дії з гострих питань пов'язаних з очікуваним прийняттям нового Трудового кодексу та ситуацією з дотриманням основоположних прав на об'єднання та колективні переговори
 • photo Генсек IUF Сью Лонглі звернулась до датських інвесторів щодо забезпечення профспілкових прав на українських підприємствах
  16 квітня 2018
  Лідерка IUF підкреслила - антипрофспілкові дії компанії є грубими порушеннями конвенцій МОП 87 про свободу об'єднань та 98 про колективні переговори. Права працівників вільно формувати профспілки, обирати представників за їх вибором та брати участь у колективних переговорах з роботодавцями визнаються основними правами людини в міжнародних договорах про права людини, включаючи Загальну декларацію прав людини.
 • photo Новые экономические отношения с Евросоюзом, сохранение и создание новых рабочих мест
  16 квітня 2018
  В рамках Меморандума о сотрудничестве в сфере инвестирования в сельское хозяйство Украины Председатель Професоюза работников АПК Украины Игоря Сопелкина вместе с представителями немецкой компании «CONVEX International GmbH» приняли участие в Международной конференции «Новые экономические отношения с Евросоюзом, сохранение и создание новых рабочих мест», которая проходила в Республике Молдова.
 • photo Голова Комітету соцполітики Сергій КАПЛІН і Голова Профспілки АПК Ігор СОПЕЛКІН обговорили проблеми селян та АПК.
  10 квітня 2018
  Діалог з соціально-трудової тематики в аграрній галузі розпочатий з в.о. голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергієм Капліним та членами президії Профспілки працівників АПК під час «екстремального інтернет-зв’язку» прямо з автобану отримав офісне продовження під час зустрічі з Головою Профспілки аграріїв Ігорем Сопелкіним вже в стінах Парламенту.
 • photo Наші ВІТАННЯ Марині ГОРЛАЧ!
  2 квітня 2018
  З великою приємністю від усієї нашої Профспілки, від членів Центрального комітету і щиро від себе вітаю Вас з Днем народження.
  Ваша самовіддана робота по захисту прав та інтересів спілчан, вміння віднаходити рішення складних питань, розуміння людських проблем та душевність у спілкуванні віднаходять вдячний відгук серед профспілкового активу та колег.
 • photo Народні депутати за співпрацю з Профспілкою АПК. Профспілка готує широкий пакет законодавчих пропозицій на захист трудових прав селян та розгортає масштабну колективно-договірну роботу з укладення галузевих угод і колдоговорів.
  28 березня 2018
  Прямо з автобану народний депутат Сергій Каплін вийшов на зв'язок з членами президії ЦК Профспілки АПК та прозвітував про свою діяльність як представника ФПУ у Парламенті.
  Народний депутат Вадим Івченко з трапу літака передав членам Президії пропозицію партії Батьківщина про готовність укладення меморандуму широкомасштабної співпраці та готовність лідера партії Юлії Тимошенко провести ґрунтовну розмову з активом АПК
 • photo Ще один крок до нової Галузевої угоди
  26 березня 2018
  Новітні економічні та соціальні виклики, загрози та можливості вимагають адекватного врахування в колективно-договірних відносинах на галузевому рівні.
  Безперечно профспілкова сторона переговорів прагне максимально високо підняти планку в колективно-договірних відносинах при визначенні додаткових до законодавства гарантій працівникам в забезпеченні безпеки праці, гідних розмірів заробітної плати, повноцінного соціального пакету.
 • photo ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ від народного депутата
  21 березня 2018
  Цікавий діалог очікується між профспілковими лідерами Профспілки працівників АПК та представниками ФПУ у Верховній Раді народними депутатами Вадимом ІВЧЕНКО та Сергієм КАПЛІНИМ.
  А у Вас є питання до профспілкових уповноважених у Парламенті?
  Хочете взнати думку наших представників у ВРУ з гострих соціально-трудових питань??
 • photo ГАЛУЗЕВА УГОДА - якою вона має бути?
  19 березня 2018
  На динаміку роботи над проектом Галузевої угоди суттєво впливає загострення переговорного процесу над проектом нової Генеральної угоди.
  Із головних негативних факторів, що мають бути враховані при переговорах – це очікування запровадження чергового підвищення тарифів на газ та інші енергоносії, а відтак зростання вартості комунальних платежів та цін на інші життєво необхідні послуги та товари.
 • photo Інет на службі Профспілки
  13 березня 2018
  Понад з двох десятків країн світу і більше ніж з двохсот міст України - така географія користувачів нашого сайту.

  Гострі питання дотримання вимог законодавства про безпеку праці, проблематика вчасної оплати праці, новини колективно-договірних відносин, полеміка навколо варіантів реформи земельних відносин та реформ пенсійного законодавства та в сфері охорони здоров’я – ці та багато інших новин можуть знайти користувачі на нашому сайті.