background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo ЗАХИСТИМО РОБІТНИКА від ЗАРПЛАТНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ
  1 серпня 2018
  Нехтуючи Конституцією, законами України та міжнародним правом протягом багатьох років в Україні, агропромисловому секторі економіки зокрема, на значній частині підприємств залишаються не вирішеними питання повернення працівникам невиплаченої заробітної плати.

  За офіційними даними загальна заборгованість з виплати зарплати на початок липня 2018 року становила 2,72 млрд грн, з якої борг економічно активних підприємств 1,57 млрд грн.

  Сільськогосподарські підприємства заборгували своїм працівникам на початок липня 17,347 мл грн, промислові підприємства – 2,2 млрд грн, будівельні – 83,1 млн грн, охорони здров’я – 26,04 млн грн, держуправління й оборони – 4,8 млн грн
 • photo Солідарність українських і польських профспілок заводів Coca-Cola
  30 липня 2018
  Профспілкові лідери споріднених підприємств України та Польщі детально обговорили різноманітні аспекти оплати праці, організації роботи та охорони праці, механізми представництва та захисту робітників, питання співпраці з роботодавцями та багато іншого.
  Польські і українські профспілкові лідери домовилися про поглиблення співпраці, обмін досвідом та важливою інформацією з питань захисту трудових прав та ефективності профспілкової діяльності.
 • photo Кабмін дарує прокурорам профспілкове майно? ЗУПИНИМО СВАВІЛЛЯ!!!
  26 липня 2018
  Чи є гідним європейському курсу рішення владних чиновників про привласнення профспілкового санаторію таким собі міністерством юстиції, або передача з барського плеча не свого, а профспілкового офісу під кабінети прокурорським? За останні пару років таких прикладів десятки.

  Профспілка працівників АПК послідовно солідарна у відстоюванні профспілкових прав у здійсненні правозахисної діяльності, оздоровленні спілчан, проведенні спортивних і культурних заходів і буде продовжувати домагатись належного управління профспілковим майном та недопущення будь якого рейдерства, особливо з боку влади.
 • photo ПРЕДСТАВНИК ПРОФСПІЛКИ – ХТО ВІН?
  20 липня 2018
  Складні та глибинні трансформації в економіці, політиці, в суспільному житті вимагають від профспілок пошуку нових форм роботи та кардинального осучаснення-вдосконалення традиційних профспілкових інструментів захисту трудових і соціальних прав спілчан.
 • photo Нас читають навіть у Парижі
  19 липня 2018
  Не зважаючи на період літніх відпусток сайт нашої Профспілки залишається таким, що його читають молоді і ветерани, наші громадяни і мешканці багатьох країн.
 • photo З професійним святом - Днем бухгалтера
  16 липня 2018
  Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята - Дня Бухгалтера!
  Важко уявити собі галузь національної економіки де не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та знання.
 • photo Горизонтальна координація та шляхи боротьби за права працівників.
  10 липня 2018
  Координаційна рада первинних профспілкових організацій харчового сектору IUF в Україні розглянула стан та проблеми працівників харчової та переробної галузей.
  Висловлено серйозне занепокоєння стрімким погіршенням положення працівників сектору: скорочення робочих місць, зниження їхніх доходів та введення власниками і роботодавцями нових негативних практик, які позбавляють працівників надії на покращення ситуації.
 • photo КОЛДОГОВІР – практичні плюси і мінуси
  6 липня 2018
  Фаховий аналіз відповідності норм колективного договору вимогам національного законодавства та нормам конвенцій МОП і дерективам ЄС відбувався в доволі гострій формі.
  З одного боку є чіткі вимоги Закону, а з іншого – бізнес-інтереси та людські потреби.
 • photo Пріоритетні напрямки діяльності Профспілки АПК в аспекті молодіжної політики.
  2 липня 2018
 • photo ЗНАТИ! ДОТРИМУВАТИСЯ!! БОРОТИСЯ за ВИКОНАННЯ!!!
  28 червня 2018
  Конституція України – це Основний ЗАКОН, який регламентує абсолютно всі сфери діяльності громадян нашої країни.
  У ній закріплені основи суверенітету і цілісність території України.
  Головний правовий документ має юридичну силу вищого рівня. Так, на його підставі затверджується першість прав і свобод кожного українця, основи формування і повноваження органів влади держави, розробляються всі інші законодавчі та інші нормативно-правові акти.

  Конституцію не тільки треба знати та дотримуватися, а ще треба повсякденно боротися за її виконання.