background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo МОРАТОРІЙ на продаж земель ПРОДОВЖЕНО – солідарні дії Профспілки працівників АПК дали важливий результат!!!
  8 грудня 2017
  Чи не в останню мить Парламент 7 грудня таки приймає рішення про продовження на рік дію мораторію на купівлю-продаж та відчуження іншими способами земельних ділянок сільськогосподарського призначення та на внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств
  «Ця перемога відбулась завдячуючи і активній позиції багатьох членів Профспілки працівників АПК, а також лідерів первинок та керівників районних та обласних організаційних ланок Профспілки" - зазначив Ігор Сопелкін.
 • photo Вітаємо з ювілеєм КАРНАТОВУ Галину Володимирівну!
  8 грудня 2017
  Президія та апарат Центрального комітету Профспілки працівників АПК щиро вітає з ювілеєм КАРНАТОВУ Галину Володимирівну!
 • photo РЕЗОЛЮЦІЯ Зборів голів первинок Профспілки працівників АПК
  7 грудня 2017
  Учасники Зборів ВІДЗНАЧАЮТЬ, що агропромисловий комплекс був і залишається важливим сектором економіки нашої держави, у якому зосереджена майже третина основних виробничих фондів, де працює четверта частина населення, зайнятого у народному господарстві, виробляється понад 20% валового суспільного продукту та третина національного доходу, формується 70% роздрібного товарообігу.
  Однак на сучасному етапі розвитку фінансовий стан більшості сільськогосподарських підприємств та їх соціальної сфери є незадовільним.
 • photo Міжнародна зустріч молоді АПК
  7 грудня 2017
  Темпи життя йдуть на випередження і молодь нашої країни рухається в ритмі часу. Молодь Профспілки працівників АПК шукає, помиляється, але робить!
 • photo МОРАТОРІЙ має бути ПРОДОВЖЕНО!
  6 грудня 2017
  На виконання рішення Зборів голів первинок та Президії Профспілки працівників АПК 5 грудня 2017 року Голова Профспілки Ігор Сопелкін взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, на якому було розглянуто питання щодо продовження мораторію на продаж землі.
  Ігор Сопелкін надав членам Комітету офіційну позицію Президії та учасників Зборів голів первинок – мораторій має бути продовжено!
 • photo Мораторій на продаж землі необхідно продовжити!
  4 грудня 2017
  Земельна реформа, що наразі проголошена владою, не ґрунтується на Конституції України, не носить системного характеру, не використовує позитивний міжнародний досвід і не убезпечує від повторення негативних іноземних практик. Цілі такої реформи, методи її здійснення і загрози не є зрозумілими суспільству, а відтак викликають супротив і жорсткі конфлікти
  Більш того, земельна реформа у поєднанні з адміністративно-територіальною реформою загострила накопичені роками пласти невирішених гострих соціально-економічних і трудових проблем, але не запропонувала шляхів їх вирішення
 • photo Не залишити нікого осторонь: зупинити насильство щодо жінок та дівчат
  27 листопада 2017
  З 25 листопада по 10 грудня весь прогресивний світ проводить акцію "16 днів проти насилля". Щороку у світі від насилля гине більше жінок ніж від багатьох смертельних хвороб. Кожна третя жінка в Україні потерпає від таких злочинів. Останнім часом почастішали випадки насилля над дітьми. Один із видів насилля-дискримінація в трудових відносинах. Скажімо насиллю -STOP!
 • photo РАЗОМ подалаємо соціально-економічну кризу
  22 листопада 2017
  Збори голів первинних профспілкових організацій Профспілки працівників АПК України відбулися 22 листопада 2017 р.
  Голови первинок поділились досвідом про роботу профспілкових організацій щодо захисту працівників сільськогосподарських підприємств в умовах поглиблення соціально-економічної кризи.
  Динамічний і конструктивний діалог дозволив не тільки оцінити виклики та загрози поточної соціально-економічної ситуації, але і солідаризувати Профспілку на дії на вирішення актуальних питань.
 • photo Вітаємо з ювілеєм ЧОРНІЙ Ганну Дмитрівну - голову Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників АПК!
  20 листопада 2017
  Шановна ГАННО ДМИТРІВНО!
  Прийміть від президії та колективу Центрального комітету Профспілки працівників АПК України найщиріші вітання з Днем народження!
 • photo Привітання Голови Профспілки Ігоря Сопелкіна з Днем працівників сільського господарства України!
  17 листопада 2017
  Шановні колеги!
  Дорогі трудівники сільського господарства!
  Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом!