background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo ПРЕДСТАВНИК ПРОФСПІЛКИ – ХТО ВІН?
  20 липня 2018
  Складні та глибинні трансформації в економіці, політиці, в суспільному житті вимагають від профспілок пошуку нових форм роботи та кардинального осучаснення-вдосконалення традиційних профспілкових інструментів захисту трудових і соціальних прав спілчан.
 • photo Нас читають навіть у Парижі
  19 липня 2018
  Не зважаючи на період літніх відпусток сайт нашої Профспілки залишається таким, що його читають молоді і ветерани, наші громадяни і мешканці багатьох країн.
 • photo З професійним святом - Днем бухгалтера
  16 липня 2018
  Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята - Дня Бухгалтера!
  Важко уявити собі галузь національної економіки де не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та знання.
 • photo Горизонтальна координація та шляхи боротьби за права працівників.
  10 липня 2018
  Координаційна рада первинних профспілкових організацій харчового сектору IUF в Україні розглянула стан та проблеми працівників харчової та переробної галузей.
  Висловлено серйозне занепокоєння стрімким погіршенням положення працівників сектору: скорочення робочих місць, зниження їхніх доходів та введення власниками і роботодавцями нових негативних практик, які позбавляють працівників надії на покращення ситуації.
 • photo КОЛДОГОВІР – практичні плюси і мінуси
  6 липня 2018
  Фаховий аналіз відповідності норм колективного договору вимогам національного законодавства та нормам конвенцій МОП і дерективам ЄС відбувався в доволі гострій формі.
  З одного боку є чіткі вимоги Закону, а з іншого – бізнес-інтереси та людські потреби.
 • photo Пріоритетні напрямки діяльності Профспілки АПК в аспекті молодіжної політики.
  2 липня 2018
 • photo ЗНАТИ! ДОТРИМУВАТИСЯ!! БОРОТИСЯ за ВИКОНАННЯ!!!
  28 червня 2018
  Конституція України – це Основний ЗАКОН, який регламентує абсолютно всі сфери діяльності громадян нашої країни.
  У ній закріплені основи суверенітету і цілісність території України.
  Головний правовий документ має юридичну силу вищого рівня. Так, на його підставі затверджується першість прав і свобод кожного українця, основи формування і повноваження органів влади держави, розробляються всі інші законодавчі та інші нормативно-правові акти.

  Конституцію не тільки треба знати та дотримуватися, а ще треба повсякденно боротися за її виконання.
 • photo Трудові відносини – без насилля. Право на свободу об’єднання, достойну зарплату, безпечні виробничі умови – необхідний елемент гідної праці і життя
  23 червня 2018
  У Херсоні 18-19 червня 2018 року відбувся семінар для голів профкомів Південних регіонів на тему: «Трудові відносини – без насилля. Право на свободу об’єднання, достойну зарплату, безпечні виробничі умови – необхідний елемент гідної праці і життя»
 • photo Національні та міжнародні трудові норми – практика застосування. Яким є приклад корпорації ROSHEN?
  14 червня 2018
  Права на об’єднання та ведення колективних переговорів Міжнародною організацією праці віднесені до основоположних прав трудящих і знаходяться під особливим контролем цієї поважної міжнародної інституції.
  Профспілка працівників АПК сповідує непохитність трудових прав працівників, зокрема закріплених конвенціями МОП, і як членська організація міжнародної профспілки IUF проводить постійний моніторинг дотримання на підприємствах галузі визначених в документах МОП трудових норм.
 • photo БОРОТЬБА за 5 тисяч робочих місць продовжується
  14 червня 2018
  Профспілки працівників АПК України в ДП "Укрспирт" визначила подальші дії працівників спиртової галузі у зв'язку із упередженим блокуванням Державною фіскальною службою рахунків підприємства, що може призвести до знищення підприємств та втрати 5 тис. робочих місць.
  Створено організаційний комітет з проведення акцій протесту на місцях та, у разі невиконання умови розблокування рахунків, у м. Києві.