background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Любі жінки, дорогі наші спілчани – щирі вітання зі святом!
  7 березня 2018
  Початок весни асоціюється зі святом 8 Березня. У цей день ми вітаємо всіх трудівниць, жінок-ветеранів, наших дружин, сестер і доньок з Міжнародним жіночим днем і, в супереч зимовій погоді, також з радісною подією, що символізує прихід тепла, сонця і квітучого настрою!
 • photo 8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру!!!
  6 березня 2018
  Жіночий день із святкового стає все більше днем цілеспрямовано боротьби за елементарні права рівності та гідності.
  Профспілки завжди на стороні інтересів жінки-працівниці!
 • photo Гострі питання сьогодення вимагають конкретних профспілкових відповідей і дій.
  26 лютого 2018
  Що в 2018-му відбуватиметься в соціально-трудовій сфері? Які питання і як слід вирішувати шляхом соціального діалогу через укладення колективних договорів та угод?? Чому Профспілка має взяти на себе правозахисні функції держави та активніше використовувати механізми колективних трудових спорів(конфліктів)??? Ці та багато інших питань планує на березневому засіданні розглянути Президія ЦК Профспілки працівників АПК.
 • photo Молодіжна профспілкова ініціатива «New Vision»
  19 лютого 2018
 • photo Готуємо нову Галузеву угоду!!!
  12 лютого 2018
  Перше засідання новоутвореного СПО профспілок в галузі харчової та переробної промисловості було присвячено не тільки організаційним питанням, а значну увагу було приділено ідеології проекту Галузевої угоди на новий термін.
 • photo Нові горизонти співпраці з профспілками Данії
  8 лютого 2018
  Об’єднана федерація профспілок робітників Данії вчергове простягає руку солідарної допомоги нашій Профспілці, і цього разу на порядку денному було питання захисту українських працівників аграрного сектору, які з різних причин шукають заробітку за кордоном.
 • photo Проект нової Генеральної угоди набуває конкретних форм. ЗАПРОШУЄМО до ВДОСКОНАЛЕННЯ проекту Генугоди.
  31 січня 2018
  Робоча комісія профспілок завершила перший етап роботи над змістом проекту нової Генеральної угоди між Урядом, роботодавцями та профспілками.
  ЗАПРОШУЄМО профспілковий актив долучитись до формування актуальної і результативної Генугоди.
 • photo ШТРАФИ в новому розмірі за порушення трудових прав
  31 січня 2018
  Порушення трудового законодавства має бути неминучим і жорстким. Як це забезпечити в умовах "лояльності" урядовців і чиновників до перевірок бізнесу, а також пасивності профспілок??
  Сам працівник і його представники профактивісти мають вчасно легалізувати порушення і порушника шляхом офіційних звернень до державних інспекцій праці та профорганів вищого рівня.
  Слід пам'ятати, що за Конституцією кожен громадянин має право захищати свої права безпосередньо в суді
 • photo ЗАРПЛАТНІ борги - відповідь Мінапк на запит Профспілки
  30 січня 2018
  За оперативними даними станом на 1 січня 2018 року заборгованість ДЕРЖАВНИХ підприємст, що належать до сфери управління МІнагропрому, становила 39 мільйонів 141,2 тисячі грн.
 • photo РЕФОРМИ мають не порушувати, а ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ТРУДОВІ ПРАВА
  26 січня 2018
  При реформуванні органів влади і державних інституцій робиться спроба зекономити на працівниках, звузити їх права чи навіть позбавити прямо передбачених Законом гарантій.

  Профспілка працівників АПК отримала тривожні сигнали щодо проблем з виплатами працівникам за роботу в шкідливих умовах праці, загрози невчасної виплати зарплат тощо в реформованій Держпродспоживслужбі..