background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo ГАЛУЗЕВА УГОДА - якою вона має бути?
  19 березня 2018
  На динаміку роботи над проектом Галузевої угоди суттєво впливає загострення переговорного процесу над проектом нової Генеральної угоди.
  Із головних негативних факторів, що мають бути враховані при переговорах – це очікування запровадження чергового підвищення тарифів на газ та інші енергоносії, а відтак зростання вартості комунальних платежів та цін на інші життєво необхідні послуги та товари.
 • photo Інет на службі Профспілки
  13 березня 2018
  Понад з двох десятків країн світу і більше ніж з двохсот міст України - така географія користувачів нашого сайту.

  Гострі питання дотримання вимог законодавства про безпеку праці, проблематика вчасної оплати праці, новини колективно-договірних відносин, полеміка навколо варіантів реформи земельних відносин та реформ пенсійного законодавства та в сфері охорони здоров’я – ці та багато інших новин можуть знайти користувачі на нашому сайті.
 • photo Любі жінки, дорогі наші спілчани – щирі вітання зі святом!
  7 березня 2018
  Початок весни асоціюється зі святом 8 Березня. У цей день ми вітаємо всіх трудівниць, жінок-ветеранів, наших дружин, сестер і доньок з Міжнародним жіночим днем і, в супереч зимовій погоді, також з радісною подією, що символізує прихід тепла, сонця і квітучого настрою!
 • photo 8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру!!!
  6 березня 2018
  Жіночий день із святкового стає все більше днем цілеспрямовано боротьби за елементарні права рівності та гідності.
  Профспілки завжди на стороні інтересів жінки-працівниці!
 • photo Гострі питання сьогодення вимагають конкретних профспілкових відповідей і дій.
  26 лютого 2018
  Що в 2018-му відбуватиметься в соціально-трудовій сфері? Які питання і як слід вирішувати шляхом соціального діалогу через укладення колективних договорів та угод?? Чому Профспілка має взяти на себе правозахисні функції держави та активніше використовувати механізми колективних трудових спорів(конфліктів)??? Ці та багато інших питань планує на березневому засіданні розглянути Президія ЦК Профспілки працівників АПК.
 • photo Молодіжна профспілкова ініціатива «New Vision»
  19 лютого 2018
 • photo Готуємо нову Галузеву угоду!!!
  12 лютого 2018
  Перше засідання новоутвореного СПО профспілок в галузі харчової та переробної промисловості було присвячено не тільки організаційним питанням, а значну увагу було приділено ідеології проекту Галузевої угоди на новий термін.
 • photo Нові горизонти співпраці з профспілками Данії
  8 лютого 2018
  Об’єднана федерація профспілок робітників Данії вчергове простягає руку солідарної допомоги нашій Профспілці, і цього разу на порядку денному було питання захисту українських працівників аграрного сектору, які з різних причин шукають заробітку за кордоном.
 • photo Проект нової Генеральної угоди набуває конкретних форм. ЗАПРОШУЄМО до ВДОСКОНАЛЕННЯ проекту Генугоди.
  31 січня 2018
  Робоча комісія профспілок завершила перший етап роботи над змістом проекту нової Генеральної угоди між Урядом, роботодавцями та профспілками.
  ЗАПРОШУЄМО профспілковий актив долучитись до формування актуальної і результативної Генугоди.
 • photo ШТРАФИ в новому розмірі за порушення трудових прав
  31 січня 2018
  Порушення трудового законодавства має бути неминучим і жорстким. Як це забезпечити в умовах "лояльності" урядовців і чиновників до перевірок бізнесу, а також пасивності профспілок??
  Сам працівник і його представники профактивісти мають вчасно легалізувати порушення і порушника шляхом офіційних звернень до державних інспекцій праці та профорганів вищого рівня.
  Слід пам'ятати, що за Конституцією кожен громадянин має право захищати свої права безпосередньо в суді