background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Не залишити нікого осторонь: зупинити насильство щодо жінок та дівчат
  27 листопада 2017
  З 25 листопада по 10 грудня весь прогресивний світ проводить акцію "16 днів проти насилля". Щороку у світі від насилля гине більше жінок ніж від багатьох смертельних хвороб. Кожна третя жінка в Україні потерпає від таких злочинів. Останнім часом почастішали випадки насилля над дітьми. Один із видів насилля-дискримінація в трудових відносинах. Скажімо насиллю -STOP!
 • photo РАЗОМ подалаємо соціально-економічну кризу
  22 листопада 2017
  Збори голів первинних профспілкових організацій Профспілки працівників АПК України відбулися 22 листопада 2017 р.
  Голови первинок поділились досвідом про роботу профспілкових організацій щодо захисту працівників сільськогосподарських підприємств в умовах поглиблення соціально-економічної кризи.
  Динамічний і конструктивний діалог дозволив не тільки оцінити виклики та загрози поточної соціально-економічної ситуації, але і солідаризувати Профспілку на дії на вирішення актуальних питань.
 • photo Вітаємо з ювілеєм ЧОРНІЙ Ганну Дмитрівну - голову Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників АПК!
  20 листопада 2017
  Шановна ГАННО ДМИТРІВНО!
  Прийміть від президії та колективу Центрального комітету Профспілки працівників АПК України найщиріші вітання з Днем народження!
 • photo Привітання Голови Профспілки Ігоря Сопелкіна з Днем працівників сільського господарства України!
  17 листопада 2017
  Шановні колеги!
  Дорогі трудівники сільського господарства!
  Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом!
 • photo Сучасні гендерні аспекти, питання дискримінації у трудових відносинах
  10 листопада 2017
  “ Сучасні гендерні аспекти, питання дискримінації у трудових відносинах» таку тему обговорювали учасники семінару, що відбувся у
  м. Харкові згідно плану роботи Жіночого комітету профспілки працівників АПК та за підтримки Міжнародного профспілкового об”єднання IUF.
 • photo 15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок.
  13 жовтня 2017
  Пройшов рік з часу Звернення Жіночого комітету Профспілки до Президента України і до жінок-депутатів Верховної ради « Про положення сільських жінок в Україні».
  За цей час не відбулося жодних вагомих позитивних змін ні в трудовому, ні в пенсійному законодавстві.
 • photo Вітання Голови Профспілки
  12 жовтня 2017
  Шановні колеги!
  Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!

  Це свято людей, які виконують не просту і таку важливу для всіх місію по забезпеченню кожного жителя хлібом і всім тим, що додається до нього.
 • photo Юлія ЛИСЕНКО – заслужений працівник Профспілки АПК України
  11 жовтня 2017
  Медаллю «Заслужений працівник Профспілки агропромислового комплексу України» нагороджена голова профкому ПАТ «Яготинський маслозавод» Лисенко Юлія Вікторівна
  . Минає 32 рік як Юлія Вікторівна працює на маслозаводі починаючи з апаратника пастерілізації молока виросла до заступника директора з охорони праці. На протязі всього періоду роботи на маслозаводі проявила себе кваліфікованим відповідальним, ініціативним працівником.
  . Вже 21 рік на громадських засадах очолює профспілкову організацію, членами якою на сьогодні є 1000 чоловік.
  Від щирого серця вітаємо Юлію Вікторівну з нагородою та бажаємо подальшої плідної роботи!
 • photo Президія ЦК Профспілки працівників АПК України прийняла низку важливих рішень
  2 жовтня 2017
  28 вересня 2017 року в місті Києві відбулось засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників агропромислового комплексу України.
 • photo Новітні соціально-економічні ризики та дії Профспілки на захист трудових прав спілчан
  2 жовтня 2017
  Ситуація для трудівників і ветеранів залишається вкрай загрозливою через очікування значного стрибка цін на продукти та комунальні послуги, що може ще більше знецінити зарплати і пенсії, а ринок праці може чекати нові потрясіння через «планові» скорочення та масову еміграції працівників за кордон в пошуках належно оплачуваної роботи