background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo НАЙДОРОЖЧИМ !!!!
  14 травня 2017
  Спасибі, Матусю, Тобі,
  За те, що я живу на світі.

  МАМА! Найдорожче слово в світі
  Де б не був ти, що б ти не робив.
  Назавжди вона твій шлях освітить
  Ніжним серцем відданим тобі!
 • photo СЕКРЕТИ ПРОФСПІЛКОВОГО УСПІХУ
  10 травня 2017
  Черговий раунд профнавчання в АПК
  В Подільському державному аграрно- технічному університеті 10 травня 2017р. розпочав роботу профспілковий семінар–навчання «СЕКРЕТИ ПРОФСПІЛКОВОГО УСПІХУ»
 • photo З Днем ПЕРЕМОГИ!!!!!!
  7 травня 2017
  Бажаємо Вам — фронтовикам, працівникам тилу, в’язням нацистських таборів смерті і насильно вивезених в Німеччину, сім’ям загиблих — міцного здоров’я, великого земного щастя і вшанування вашого безсмертного подвигу над жорстоким і підступним ворогом людства — фашизмом.
 • photo СИНЕРГІЯ трипартизму в АПК
  5 травня 2017
  Ще на один крок наближено створення Галузевої тристоронньої соціально-економічної ради в сфері АПК – 4 травня в Мінагропромі відбулося зібрання ініціаторів утворення Ради.
 • photo Вітання зі святом весни та праці!
  30 квітня 2017
  Шановні колеги!

  Щиро вітаємо Вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним. Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві. Зі святом усіх, хто своєю щоденною працею розбудовує нашу країну.
 • photo Про виконання галузевої угоди, фінансування навчальних закладів і земельну реформу.
  27 квітня 2017
  Перемовини міністра агропромислової політики і продовольства Тараса Кутового, представника профспілок у Парламенті Вадима Івченко та голови Профспілки працівників АПК Ігоря Сопелкіна стосувались широкого спектру соціально-економічних проблем.
  Головну увагу було приділено питанням виконання галузевої угоди, фінансування навчальних закладів і земельній реформі.
 • photo ВІДКРИТЕ З В Е Р Н Е Н Я до лідерів найбільших партій
  20 квітня 2017
  Через шалений тиск олігархів і МВФ та попри оголошеному мораторію на продаж землі в порядок денному сьогодення знову питання земельної реформи
  .Профспілка працівників АПК закликала лідерів найбільших партій захистити конституційні права селян і провести публічний діалог для пошуку системних рішень під час реформ
 • photo Хто і як відзначатиме міжнародний день Солідарності - ОПИТУВАННЯ
  19 квітня 2017
  Анонімне ОПИТУВАННЯ щодо особистої участі у колективних заходах із відзначенні 1 Травня має визначити реальну картину бажання і готовності взяти участь у солідарних заходах
 • photo Вітаємо КРИВОХИЖУ Віктора Олександровича
  18 квітня 2017
  Центральний комітет Профспілки працівників АПК вітає КРИВОХИЖУ Віктора Олександровича з обранням на посаду Голови сумської обласної організаціїпрофспілки працівників АПК.
 • photo Пезидія та ЦК Профспілки працівників АПК щиро дякує Кузьменку Анатолію Андрійовичу.
  18 квітня 2017
  Президія та Центральний комітет профспілки працівників агропромислового комплексу України Щиро дякує КУЗЬМЕНКУ Анатолію Андрійовичу, який очолював Сумську обласну організацію профспілки працівників АПК, був обраний членом ЦК та президії Профспілки працівників АПК...