background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Більше жінок – більше сил, щоб подолати бар’єри !
  7 вересня 2017
  26 серпня в Женеві ( Швейцарія) відбулася 10-а жіноча конференція Міжнародної спілки IUF. Але ,по суті, це була 1-а історична жіноча конференція, яка проходила по новоствореному Статуту глобального жіночого комітету IUF.
 • photo IUF ЦЕ МИ!
  6 вересня 2017
  Завершив свою роботу 27 Конгрес Міжнародного профспілкового об’єднання робітників харчової, тютюнової промисловості, сільського господарства, готельного і ресторанного обслуговування, громадського харчування та суміжних галузей
 • photo ЗВІРИТИ профспілкові ГОДИННИКИ та ДІЯТИ
  5 вересня 2017
  Що буде з комуналкою, що буде з цінами на харчі, скільки коштуватиме «безплатна» медицина та освіта і на що вистачатиме зарплати спілчан ???
  Що чекає працівників після прийняття нового трудового кодексу і чи слід сподіватись на пенсію після її реформування???
  Що, як, коли має зробити Профспілка для мінімізації негативних наслідків владних реформ???
  Як припинити аморфну бездіяльність профспілкових високопосадовців та розгорнути результативну солідарну боротьбу на захист конституційних трудових прав???
 • photo Що хочуть зробити з колдоговорами????
  4 вересня 2017
  Надзвичайною є загроза перетворення колективно-договірної роботи в гру в "одні ворота", де працівник зі своїми права та інтересами вимушений буде перейти в глуху оборону і отримувати лише штрафні очки за будь які спроби укласти чи покращити колдоговір
 • photo Краткий отчет о Молодежной конференции IUF
  4 вересня 2017
  27 августа 2017 года состоялась первая Молодежная конференция IUF с участием 75 делегатов. Они обсудили проблемы, представляющие особый интерес для молодых работников.
  Участники конференции выразили общее мнение, что профсоюзным структурам всех уровней необходимо эффективно реагировать на нужды и запросы молодых работников.
 • photo Женевская Молодежная конференцию "Молодые рабочие: наш профсоюз, наш IUF, наше будущее"
  30 серпня 2017
  В Женеве на 27 Всемирном Конгрессе административный комитет IUF впервые за все время принял резолюции и предложения провести Молодежную конференцию «Молодые рабочие: наш профсоюз, наш IUF, наше будущее»
  На Конференции в специальный молодежный комитет выбрали исполком в количестве 5 человек, 2 из которых представители нашего региона ВЕЦА(Восточная Европа Центральная Азия) Габриелла Тиколичи из Молдовы и Владимира ВОРОХА из Украины.
 • photo «Объединяться, бороться, побеждать – вместе!» - 27-й Конгресс IUF
  30 серпня 2017
  В Женеве начал свою роботу 27 Конгресс Международного союза работников пищевой промышленности, сельского хозяйства, гостиничного сектора, общественного питания и смежных отраслей.
  В работе Конгресса принимает участие Председатель Профсоюза работников АПК Украины Игорь СОПЕЛКИН
 • photo МИ НЕЗАЛЕЖНІ !!!!
  24 серпня 2017
  Зважаючи на волю українського народу та його одвічне прагнення до незалежності,
  підтверджуючи історичну вагомість прийняття Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року,
  Верховна Рада України постановляє:
  1. Вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України.
 • photo Привітання Голови Профспілки працівників АПК з Днем незалежності
  23 серпня 2017
  Шановні спілчани та колеги!
  Прийміть щирі вітання з Днем Незалежності України!
  Наша країна, наш народ святкує 26 річницю здійснення одвічної мрії українців - бути господарями на своїй прекрасній землі.
 • photo Молодь АПК успішно закінчила елітну молодіжну профспілкову школу
  22 серпня 2017
  Школа зібрала понад 50 молодих профспілкових лідерів з усіх куточків України та різних сфер діяльності. Світлана Ліщук, Анастасія Негур та Володимир Ворох з гордістю представляли Молодіжну раду Профспілки працівників АПК України і це була одна з найчисельніших делегацій, яка презентувала галузь.