background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Вітаємо з ювілеєм ЧОРНІЙ Ганну Дмитрівну - голову Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників АПК!
  20 листопада 2017
  Шановна ГАННО ДМИТРІВНО!
  Прийміть від президії та колективу Центрального комітету Профспілки працівників АПК України найщиріші вітання з Днем народження!
 • photo Привітання Голови Профспілки Ігоря Сопелкіна з Днем працівників сільського господарства України!
  17 листопада 2017
  Шановні колеги!
  Дорогі трудівники сільського господарства!
  Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом!
 • photo Сучасні гендерні аспекти, питання дискримінації у трудових відносинах
  10 листопада 2017
  “ Сучасні гендерні аспекти, питання дискримінації у трудових відносинах» таку тему обговорювали учасники семінару, що відбувся у
  м. Харкові згідно плану роботи Жіночого комітету профспілки працівників АПК та за підтримки Міжнародного профспілкового об”єднання IUF.
 • photo 15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок.
  13 жовтня 2017
  Пройшов рік з часу Звернення Жіночого комітету Профспілки до Президента України і до жінок-депутатів Верховної ради « Про положення сільських жінок в Україні».
  За цей час не відбулося жодних вагомих позитивних змін ні в трудовому, ні в пенсійному законодавстві.
 • photo Вітання Голови Профспілки
  12 жовтня 2017
  Шановні колеги!
  Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!

  Це свято людей, які виконують не просту і таку важливу для всіх місію по забезпеченню кожного жителя хлібом і всім тим, що додається до нього.
 • photo Юлія ЛИСЕНКО – заслужений працівник Профспілки АПК України
  11 жовтня 2017
  Медаллю «Заслужений працівник Профспілки агропромислового комплексу України» нагороджена голова профкому ПАТ «Яготинський маслозавод» Лисенко Юлія Вікторівна
  . Минає 32 рік як Юлія Вікторівна працює на маслозаводі починаючи з апаратника пастерілізації молока виросла до заступника директора з охорони праці. На протязі всього періоду роботи на маслозаводі проявила себе кваліфікованим відповідальним, ініціативним працівником.
  . Вже 21 рік на громадських засадах очолює профспілкову організацію, членами якою на сьогодні є 1000 чоловік.
  Від щирого серця вітаємо Юлію Вікторівну з нагородою та бажаємо подальшої плідної роботи!
 • photo Президія ЦК Профспілки працівників АПК України прийняла низку важливих рішень
  2 жовтня 2017
  28 вересня 2017 року в місті Києві відбулось засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників агропромислового комплексу України.
 • photo Новітні соціально-економічні ризики та дії Профспілки на захист трудових прав спілчан
  2 жовтня 2017
  Ситуація для трудівників і ветеранів залишається вкрай загрозливою через очікування значного стрибка цін на продукти та комунальні послуги, що може ще більше знецінити зарплати і пенсії, а ринок праці може чекати нові потрясіння через «планові» скорочення та масову еміграції працівників за кордон в пошуках належно оплачуваної роботи
 • photo Французький досвід і допомога у впровадженні земельної реформи.
  22 вересня 2017
  У французькому посольстві відбулась цікава і результативна зустріч Голови профспілки працівників АПК Ігоря Сопелкіна з Радником з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Переном.
 • photo Підсумки 27 КОНГРЕСУ IUF та повний текст прийнятих РЕЗОЛЮЦІЙ
  13 вересня 2017
  Ключову увагу Конгрес присвятив розробці організаційних стратегій по чотирьох блоках, кожен з яких ґрунтувався на конкретизації завдань для Інтернаціонала як в цілому так і окремих організацій-членів спільної боротьби: за добре оплачувану, безпечну, стабільну і гідну зайнятість; за безпечні і здорові робочі місця; за рівність та різноманіття; за прогресивну, демократичну політику