background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Душевна зустріч ветеранів
  17 січня 2018
  З нагоди новорічних свят лідер агропрофспілки Ігор Сопелкін запросив на дружній обід ветеранів Профспілки працівників АПК.
  Кожному з них було надано слово для виступу, під час якого ветерани ділилися подіями свого життя і профспілковими історіями. Згадали з сумом колег, які пішли з життя, але добра пам’ять про них залишається в наших серцях.
  Часто промови починались чи завершувались віршами, були наповнені оптимізмом і добрими побажаннями йти по життю з високо піднятою головою.
 • Про внесення змін до законодавства
  15 січня 2018
 • photo ДИСКРИМІНАЦІЯ СЕЛЯН є грубим порушенням Конституції
  11 січня 2018
  Проведення різноманітних реформ в економічній і соціальних сферах, в сфері зайнятості та житлових субсидій, трансформація медичних установ, , адміністративна і земельна реформи загострили накопичені роками проблеми із реалізації конституційних прав і гарантій громадян, особливо тих хто проживає в селах.
  . Більш того набуває поширення практика обмеження селян у можливості скористатись наданими Законом правами.
  . Профспілка працівників АПК запрошує всіх небайдужих до спільної роботи з мінімізації зон соціальної несправедливості та викоренення фактів і причин дискримінації сільських трударів та членів їх сімей.
 • photo Гострі питання на перше у 2018-му засідання Галузевої тристоронньої соціально-економічної ради в агропромисловій сфері
  10 січня 2018
  Профспілка працівників АПК ініціює розгляд на Раді питань
  - Про визначення ролі та дій соціальних партнерів з подолання ганебного явища як заборгованість із оплати праці.
  - Про підготовку в період дії мораторію на продаж землі консолідованих законодавчих пропозицій в сфері земельних відносин та соціально-трудових питань на селі .
  - Про підведення підсумків виконання за 2017 рік галузевих угод в агропромисловій сфері.
 • photo Ганебне явище як ЗАБОРГОВАНА ЗАРПЛАТА має бути нарешті подолане
  9 січня 2018
  Протягом 2017-го року набуло загострення таке ганебне явище як заборгованість із заробітної плати.
  В цілому сума заборгованості з виплати заробітної плати за всіма видами економічної діяльності на 1 грудня 2017 року склала 2 мільярди 581 мільйони 699 тисячі гривень, що 44% більше ніж на початок 2017 року.
 • photo Голос Профспілки почуто і враховано!
  9 січня 2018
  Комітет ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин за дорученням Голови парламенту розглянув лист Профспілки працівників АПК
 • photo Від щирого серця вітаємо Вас з Новим 2018-м роком та Різдвом Христовим!
  30 грудня 2017
  Зустрічаючи Новий 2018-й рік ми традиційно підводимо підсумки року, що минає. 2017-й рік був нелегкий, насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-ий рік був прожитий не дарма.
 • photo Захистимо українську землю та українське село - збережемо країну!
  20 грудня 2017
  Земельна реформа, що наразі нав’язується владою, не ґрунтується на Конституції України, не носить системного характеру, не використовує позитивний міжнародний досвід і не убезпечує від повторення негативних іноземних практик. Цілі такої реформи, методи її здійснення і загрози не є зрозумілими суспільству, а відтак викликають супротив і жорсткі конфлікти.
  Шановна Юліє Володимирівно, Профспілка працівників агропромислового комплексу України засвідчує Вам велику повагу та висловлює щиру вдячність за послідовну і цілеспрямовану діяльність, яку Ви здійснюєте в інтересах працівників сільгосппідприємств, фермерів та всього українського народу на захист української землі.
 • photo МОРАТОРІЙ на продаж земель ПРОДОВЖЕНО – солідарні дії Профспілки працівників АПК дали важливий результат!!!
  8 грудня 2017
  Чи не в останню мить Парламент 7 грудня таки приймає рішення про продовження на рік дію мораторію на купівлю-продаж та відчуження іншими способами земельних ділянок сільськогосподарського призначення та на внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств
  «Ця перемога відбулась завдячуючи і активній позиції багатьох членів Профспілки працівників АПК, а також лідерів первинок та керівників районних та обласних організаційних ланок Профспілки" - зазначив Ігор Сопелкін.
 • photo Вітаємо з ювілеєм КАРНАТОВУ Галину Володимирівну!
  8 грудня 2017
  Президія та апарат Центрального комітету Профспілки працівників АПК щиро вітає з ювілеєм КАРНАТОВУ Галину Володимирівну!