background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Про Укрспирт, Кока-Колу і осінні плани депутатів
  8 серпня 2017
  Під головуванням народного депутата Вадима Івченко відбулась нарада за участю Голови Профспілки працівників АПК Ігоря Сопелкіна, заступника директора ДП "Укрспирт" Олександра Альохіна та працівників секретаріату Аграрного Комітету ВРУ.
 • photo Вітаємо з ювілеєм Нагорного Кіма Миколайовича!
  2 серпня 2017
  29 липня ц.р. виповнилось 85 років першому Голові Профспілки працівників агропромислового комплексу України Кіму Миколайовичу Нагорному.
 • photo Ситуація з дотриманням трудового законодавства на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» хвилює все ширше коло осіб і вже не тільки в Україні.
  1 серпня 2017
  Причини ігнорування основоположних прав на ведення колективних переговорів та вже системне невиконання вимог національного законодавства на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» щодо обов’язковості ведення колективних переговорів з укладання колективного договору стали предметом фахового аналізу на нараді, що скликав Голова Профспілки працівників АПК Ігор Сопелкін.
 • photo ІНДУЛЬГЕНЦІЯ порушникам трудового права...
  24 липня 2017
  Все робиться для комфортного процвітання і білої і чорно-сірої бізнес-тиранії????
  . Профспілка працівників АПК відразу негативно відреагувала на спроби групи нардепів надати нові преференції бізнесу, який порушує трудові права, та виступила проти намірів залякати працівників, щоб ті не ризикували інформувати Держпраці про недотримання законодавства про зайнятість.
  . Профспілка цілеспрямовано домагатиметься зупинення системного наступу влади на права працівниківта обмеження дієздатності їх представників - професійних спілок.
  . Правозахисні організації, соціально відповідальні бізнесмени і патріотичні політики мають консолідуватись і не допустити прийняття цього антитрудового законопроекту!!!!
 • photo РЕФОРМИ для ЛЮДЕЙ, а не для кланів
  15 липня 2017
  Нагальною є необхідність мобілізації всіх сил і ресурсів для солідарної боротьби на захист конституційних прав спілчан на гідну роботу, безпечні умови праці та її належну і своєчасну оплату, за достойну пенсію ветеранам., а також переорієнтації проведення земельної і медичної реформи в інтересах суспільства і на користь всіх громадян.
 • photo Говорячи про дерегуляцію бізнесу влада все більше зарегульовує діяльність профспілок і інших громадських організацій
  5 липня 2017
  “ Декларуючи, що в Україні будується громадянське суспільство влада все більше закручує гайки регуляції діяльності громадських організацій. Держава цілеспрямовано намагається контролювати громадські об'єднання, а також відлучає громадськість від державотворення. Профспілки зазнають з боку влади все більшого утиску, який за останні роки набув ознаки системної руйнації. З системною загрозою слід і системно боротися”- саме з таким закликом заступник Голови Профспілки працівників АПК Сергій Кондрюк звернулись до народного депутата Вадима Івченко під час консультативної зустрічі.
 • photo Урядовий варіант ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ профспілками НЕ підтримано
  4 липня 2017
  За наполяганням Профспілки працівників АПК Спільний представницький орган профспілок детально розглянув позитиви і негативи урядового варіанту пенсійної реформи.
  Після довгої і жорсткої дискусії СПО профспілок НЕ підтримав цей варіант урядової пенсійної реформи і рекомендував профільному Комітету ВРУ відправити цей законопроект на доопрацювання.
 • photo ПЕНСІЙНА РЕФОРМА і позиція профспілок щодо неї
  30 червня 2017
  Саме ти - ЗА чи ПРОТИ урядового варіанту пенсійної рформи
  Саме твоя позиція має стати вирішальною - якою буде пенсія у теперішніх і майбутніх пенсіонерів
  ДОЛУЧАЙСЯ до вироблення КОНСОЛІДОВАНОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ПОЗИЦІЇ щодо ПЕНСІЙНОЇ РЕФОРМИ
 • photo Засідання виконкому Молодіжної ради Профспілки працівників АПК України або як молоді профспілковці День молоді відзначали!
  29 червня 2017
  24 червня поточного року в місті Києві Молодіжна рада Профспілки працівників АПК України провела засідання виконавчого комітету, відвідала завод «Кока-Кола», долучилася до фестивалю YouthDAY, що проходив у столичному Маріїнському парку, прийняли участь у майстер-класах та семінарах по психології, відвідали виставку картин, виступи поетів і музичних гуртів. А вже 25 червня продовжили святкування на території Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ) та на Майдані Незалежності.
 • photo Молоді профспілковці Київщини знайомилися з соціальним діалогом на районному рівні
  29 червня 2017
  Молодь Київської обласної профспілки працівників АПК 20 червня 2017 року відвідала Рокитнянський район Київської області. Делегацію молодих профспілкових лідерів очолив голова Київської обласної профспілки працівників АПК Василь Хвостіков. В ході візиту відбулась зустріч з керівництвом району та ознайомлення з діяльністю «базового» господарства села Талашівки.