background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Уряд планує оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги
  1 квітня 2021
  На засіданні Кабінету Міністрів України схвалено постанову про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки
 • photo СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА В УКРАЇНІ ЗА РІК ЗРОСЛА НА 15,7%
  30 березня 2021
  Середня номінальна заробітна плата в Україні в лютому 2021 року зросла до 12 549 грн, згідно з даними Державної служби статистики.
 • photo Про перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві
  29 березня 2021
  Урядом прийнято рішення про перерахунок у 2021 році розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого.
 • photo Мінсоцполітики розробило дорожню карту наближення прожиткового мінімуму до реальної величини
  26 березня 2021
  Мінсоцполітики в рамках оптимізації сфери застосування прожиткового мінімуму, підвищенням його розміру та розмірів державних соціальних гарантій розробило низку законопроектів, які схвалено Урядом та подано до Верховної Ради України, якими передбачено:
 • photo Не допустимо порушення прав працівників!
  23 березня 2021
  Федерація профспілок України 19 березня звернулась до Голови Верховної Ради України Розумкова Д.О. щодо відновлення порушених прав працівників на отримання допомоги з тимчасової втрати працездатності.

 • photo Коли стукати у двері, вони відкриваються… Справедливіть є і за неї варто боротися!
  22 березня 2021
  Так вирішила Первинна профспілкова організація Державного підприємства "Артемсіль" (голова Попов А.П.), за підтримки Профспілки працівників АПК Украйни (голова Самосуд С.В.), коли принципово стали на захист державних інтересів та інтересів працівників підприємства
 • photo Привітання з ювілеєм!
  22 березня 2021
  Шановна Ольго Миколаївно!
  У Ваш День народження щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та тепла!
  Ми високо цінуємо Вашу працелюбність, компетентність і життєву мудрість,
 • photo Засідання громадської ради
  22 березня 2021
  Перше засідання громадської ради при Держводагентстві у 2021 році відбулося 18 березня в режимі відеоконференції під головуванням Брагінця Ігоря Васильовича.
 • photo Робоча зустріч
  18 березня 2021
  Учора відбулася зустріч профактиву первинної профспілкової організації ІП «КОКА-КОЛА БЕВЕРІДЖИЗ УКРАЇНА ЛІМІТЕД» з Головою Профспілки працівників АПК Світланою Самосуд та адвокатом Людмилою Дідурик...
 • photo Уряд оновив механізм державної програми здешевлення сільгосптехніки
  18 березня 2021
  17 березня на засіданні Уряду прийнято постанову, яка вносить зміни у Порядок використання коштів за програмою часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.