background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Працює міжнародна трудова солідарність.
  1 серпня 2018
  «DHL Туреччина і Tümtis домовилися почати переговори щодо колективної трудової угоди».
  Головною причиною цього є, звичайно ж, рішучість і мужність членів профспілки в Туреччині.
  Підтримка, надана МФТ і її членськими організаціями по всьому світу, також була надзвичайно значною.
 • photo ПРОФЛІДЕРА ПОНОВЛЕНО на РОБОТІ !!!
  1 серпня 2018
  Після після п’ятимісячного судового розгляду, суд ухвалив рішення визнати незаконними та скасувати накази адміністрації про притягнення Віталія МАЛИШКІНА до дисциплінарної відповідальності та його звільнення з посади водія, відновити профспілкового лідера на роботі
 • photo Міжнародний семінар на тему: «Положення сільськогосподарських робітників в регіоні. Продовольча безпека і право на харчування»
  30 липня 2018
  З головами первинних профорганізацій підприємств сільського господарства та харчової промисловості обговорювались питання заробітної плати, зайнятості, умов праці, правового захисту членів профспілки, профспілкової солідарності.
  Особливу увагу було приділено питанням продовольчої безпеки та права на продовольство.
 • photo Солідарність українських і польських профспілок заводів Coca-Cola
  30 липня 2018
  Профспілкові лідери споріднених підприємств України та Польщі детально обговорили різноманітні аспекти оплати праці, організації роботи та охорони праці, механізми представництва та захисту робітників, питання співпраці з роботодавцями та багато іншого.
  Польські і українські профспілкові лідери домовилися про поглиблення співпраці, обмін досвідом та важливою інформацією з питань захисту трудових прав та ефективності профспілкової діяльності.
 • photo Кабмін дарує прокурорам профспілкове майно? ЗУПИНИМО СВАВІЛЛЯ!!!
  26 липня 2018
  Чи є гідним європейському курсу рішення владних чиновників про привласнення профспілкового санаторію таким собі міністерством юстиції, або передача з барського плеча не свого, а профспілкового офісу під кабінети прокурорським? За останні пару років таких прикладів десятки.

  Профспілка працівників АПК послідовно солідарна у відстоюванні профспілкових прав у здійсненні правозахисної діяльності, оздоровленні спілчан, проведенні спортивних і культурних заходів і буде продовжувати домагатись належного управління профспілковим майном та недопущення будь якого рейдерства, особливо з боку влади.
 • photo Маньківщина на Черкащині вітає шановного ювіляра !
  21 липня 2018
  Лінія долі у Петра Артемовича ДРАПОГУЗА почалась у селі Попівка, вишита, як у всіх нас, червоними і чорними нитками, але він завжди знаходив себе у ряду творців , новаторів, розвідників майбутнього. Його життя - яскравий приклад служіння Україні, людям і обов’язку.
 • photo ПРЕДСТАВНИК ПРОФСПІЛКИ – ХТО ВІН?
  20 липня 2018
  Складні та глибинні трансформації в економіці, політиці, в суспільному житті вимагають від профспілок пошуку нових форм роботи та кардинального осучаснення-вдосконалення традиційних профспілкових інструментів захисту трудових і соціальних прав спілчан.
 • photo Нас читають навіть у Парижі
  19 липня 2018
  Не зважаючи на період літніх відпусток сайт нашої Профспілки залишається таким, що його читають молоді і ветерани, наші громадяни і мешканці багатьох країн.
 • photo Врожай повинен бути в коморі, а не на полі
  17 липня 2018
  Кожної п’ятиденки, починаючи з 26 червня п.р. Департамент агропромрозвитку Запорізької Облдержадміністрації та президія обкому профспілки працівників АПК підводили підсумки обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур у 2018 році серед колективів комбайнових екіпажів за скорочення термінів та підвищення якості збирання врожаю на приз імені заслуженого механізатора України Івана Мартиненка.
 • photo З професійним святом - Днем бухгалтера
  16 липня 2018
  Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята - Дня Бухгалтера!
  Важко уявити собі галузь національної економіки де не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та знання.