background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Чернівецька обласна рада профспілки працівників АПК провела профспілкову спартакіаду
  8 жовтня 2018
  Чернівецька обласна рада профспілки працівників АПК за підтримки Чернівецької обласної територіальної організації «ГО ВФСТ Колос» провела 07 жовтня 2018 в м. Глибока на базі Глибоцького професійного ліцею ІХ обласну профспілкову спартакіаду серед працівників навчальних закладів системи АПК присвячену Дню працівників освіти..
 • photo Устойчивость к противомикробным препаратам (УПП): угроза для работников
  5 жовтня 2018
  В большинстве случаев использование антибиотиков при производстве мяса считается необоснованным и является одной из основных причин появления устойчивых к лечению заболеваний, опасных для человека.
  В результате лекарственно устойчивые бактерии присутствуют в продовольственной цепочке от фермы до стола. Работники ферм и скотобоен подвергаются высокому риску контакта с «супербактериями», устойчивыми, в некоторых случаях, к 12 видам антибиотиков.
  Работники могут стать переносчиками этих опасных микробов в своих семьях и сообществах.
 • photo нова ДЕРЖАВНА АГРАРНА ПОЛІТИКА
  4 жовтня 2018
  Положення стратегії передбачають комплексне бачення розвитку українського аграрного сектору, що враховує інтереси товаровиробників, та формування такої політики сільського розвитку, яка була б направлена на сталий розвиток сільських територій та підвищення рівня життя сільського населення.
 • photo На Черкащині аграрії провели чергове засідання колегії управління агропромислового розвитку
  4 жовтня 2018
  27 вересня 2018 року близько ста осіб, причетних до аграрної галузі, зібралося в актовій залі Тальянківського агротехнічного коледжу, щоб обговорити «Підсумки роботи агропромислового комплексу області за 8 місяців 2018 року та хід проведення осінньо-польових робіт у 2018 році».
 • photo Новий порядок РЕЄСТРАЦІЇ колдоговорів і угод
  3 жовтня 2018
  Новації повідомної реєстрації запропоновано Мінсоцполітики для осучаснення цієї процедури, надання публічності колективним договорам і угодам.
 • photo СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ – живий чи потрібна реанімація?
  1 жовтня 2018
  Соціальний діалог в Україні покликаний вирішувати соціальні конфлікти на якомога ранній стадії, формувати такі соціальні стратегії, які створюватимуть підґрунтя соціальної злагоди та динамічного розвитку.
  Наразі маємо численні конфлікти як на виробничому, регіональному та національному рівнях.
  Питання переформатування законодавства та інституцій соціального діалогу вже є занадто гострим.
 • photo Оголошуємо ВІЙНУ ЗАРПЛАТНИМ БОРЖНИКАМ
  29 вересня 2018
  Багаторічна практика несвоєчасної оплати праці в нашій країні не має вирішення не через непереборні причини, а через відсутність реального прагнення здолати це антиконституційне ганебна явище як збоку керівництва Держави, так і через пасивність профспілок і самих працівників.
  Окрім узагальнення документів та статистичних матеріалів вкрай важливим є живе офіційне й неофіційне спілкування про підводні рифи вкрай не простих відносин між зарплатними боржниками(особливо злісними) та профспілкою, між працівником і директором, а також про різні «сторони медалі» звернення до суду чи проведення процедури колективного трудового спору
 • photo Краще ніж в Європі
  29 вересня 2018
  27 вересня голова Запорізького обкому профспілки працівників АПК Людмила ОТРАЩЕНКО провела засідання президії у Михайлівському районі.
  Засідання відбувалось на території ВНЗ Михайлівське ВПУ директором якого є УДОВІЧЕНКО Віктор Костянтинович.
  А ще познайомились з прекрасними людьми такими, як КАЛІМАШ Олег Анатолійович та його брат Сергій Анатолійович.
  Це не просто керівники сільськогосподарського підприємства "Таврія Скіф" - це справжні ГОСПОДАРІ і як би нашою країною керували такі, як вони ми з Вами давно мали гідне життя.

 • photo Не відмовляємось від профспілкових пріоритетів.
  27 вересня 2018
  26 вересня 2018 року відбулось засідання Президії Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу (голова Василь Хвостіков) із заголовним питанням порядку денного:
  "Про стан охорони і безпеки праці на підприємствах Макарівської районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу".
 • photo Сергій ГЕРУС – Так хто має заробляти більше – виробник чи експортер продукції АПК?
  27 вересня 2018
  26 вересня 2018 р. Міжнародний інноваційний центр спільно з Радою з питань експорту продовольства, ННЦ «Інститут аграрної економіки», ГС «Аграрний союз України», Українською агропродовольчою платформою, Асоціацією «Дунайська Соя» та Київською міською профспілкою працівників АПК провів круглий стіл з питань експорту агропродовольчої продукції.