background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo ЗАРПЛАТНІ борги - відповідь Мінапк на запит Профспілки
  30 січня 2018
  За оперативними даними станом на 1 січня 2018 року заборгованість ДЕРЖАВНИХ підприємст, що належать до сфери управління МІнагропрому, становила 39 мільйонів 141,2 тисячі грн.
 • photo РЕФОРМИ мають не порушувати, а ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ТРУДОВІ ПРАВА
  26 січня 2018
  При реформуванні органів влади і державних інституцій робиться спроба зекономити на працівниках, звузити їх права чи навіть позбавити прямо передбачених Законом гарантій.

  Профспілка працівників АПК отримала тривожні сигнали щодо проблем з виплатами працівникам за роботу в шкідливих умовах праці, загрози невчасної виплати зарплат тощо в реформованій Держпродспоживслужбі..
 • photo ЗАРПЛАТНІ БОРГИ – як починаємо 2018-й?
  25 січня 2018
  Профспілкою працівників АПК визначається комплекс заходів на галузевому та національному рівнях для подолання ганебного явища невчасної оплати праці
 • photo УТВОРЕНО СПО профспілок в галузі харчової і переробної промисловості
  23 січня 2018
  22 січня 2018 року в офісі Профспілки працівників АПК відбулася офіційна процедура укладення Угоди про утворення СПО профспілок в галузі харчової і переробної промисловості – її підписали від Профспілки працівників АПК Ігор СОПЕЛКІН, від Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей Анатолій ТЕЛЬНИХ, від Всеукраїнської профспілки харчової та переробної промисловості Сергій ТЕЛЬНИХ.
 • Чому дорожчає хліб?
  19 січня 2018
 • photo Душевна зустріч ветеранів
  17 січня 2018
  З нагоди новорічних свят лідер агропрофспілки Ігор Сопелкін запросив на дружній обід ветеранів Профспілки працівників АПК.
  Кожному з них було надано слово для виступу, під час якого ветерани ділилися подіями свого життя і профспілковими історіями. Згадали з сумом колег, які пішли з життя, але добра пам’ять про них залишається в наших серцях.
  Часто промови починались чи завершувались віршами, були наповнені оптимізмом і добрими побажаннями йти по життю з високо піднятою головою.
 • Про внесення змін до законодавства
  15 січня 2018
 • photo ДИСКРИМІНАЦІЯ СЕЛЯН є грубим порушенням Конституції
  11 січня 2018
  Проведення різноманітних реформ в економічній і соціальних сферах, в сфері зайнятості та житлових субсидій, трансформація медичних установ, , адміністративна і земельна реформи загострили накопичені роками проблеми із реалізації конституційних прав і гарантій громадян, особливо тих хто проживає в селах.
  . Більш того набуває поширення практика обмеження селян у можливості скористатись наданими Законом правами.
  . Профспілка працівників АПК запрошує всіх небайдужих до спільної роботи з мінімізації зон соціальної несправедливості та викоренення фактів і причин дискримінації сільських трударів та членів їх сімей.
 • photo Гострі питання на перше у 2018-му засідання Галузевої тристоронньої соціально-економічної ради в агропромисловій сфері
  10 січня 2018
  Профспілка працівників АПК ініціює розгляд на Раді питань
  - Про визначення ролі та дій соціальних партнерів з подолання ганебного явища як заборгованість із оплати праці.
  - Про підготовку в період дії мораторію на продаж землі консолідованих законодавчих пропозицій в сфері земельних відносин та соціально-трудових питань на селі .
  - Про підведення підсумків виконання за 2017 рік галузевих угод в агропромисловій сфері.
 • photo Ганебне явище як ЗАБОРГОВАНА ЗАРПЛАТА має бути нарешті подолане
  9 січня 2018
  Протягом 2017-го року набуло загострення таке ганебне явище як заборгованість із заробітної плати.
  В цілому сума заборгованості з виплати заробітної плати за всіма видами економічної діяльності на 1 грудня 2017 року склала 2 мільярди 581 мільйони 699 тисячі гривень, що 44% більше ніж на початок 2017 року.