background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Краще спортивне село Буковини

3 вересня 2017 року в м. Сторожинець на стадіоні «Дружба» Чернівецька обласна організація профспілки працівників АПК спільно з обласною організацією ВФСТ «Колос» провели фінальні змагання серед сільських і селищних рад та старостинських округів ОТГ на «Краще спортивне село Буковини» присвячені дню фізичної культури і спорту.

В програмі змагань були включенні ігри з волейболу, фут залу гирьового спорту, настільного тенісу, перетягування канату, шашки, шахи.

Взяли участь в спартакіаді 11 команд з усіх районів області як переможці районних фінальних ігор. В упертій боротьбі переможцями стала команда   с.Іспас Вижницького району, 2-ге місце здобула команда с.Шишківці Кіцманського району, 3-е місце посіла збірна команда с. Старого Вовчинця Глибоцького району .

Голова обласної організації ФСТ «Колос» Івасюк П.Т та голова обласної організації профспілки АПК Серецький М.М. переможцям вручили грамоти медалі та кубки.