background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

ДП "Артемсіль" спільно з Первинною профспілковою організацією продовжить судові розгляди щодо захисту своїх інтересів!

12 грудня 2017 року, 9 і 15 лютого 2018 року відбулося розгляд касаційної скарги ДП "Артемсіль" у Вищому Господарському та Верховному Судах України. Суть касації - захист інтересів підприємства і колективу, скасування рішення, прийнятого Харківським господарським судом за позовом КПВІ «Пам'ять» про стягнення з ДП «Артемсіль» 70,5 мільйона гривень штрафних санкцій.

На всі судові слухання свою думку про недопущення списання грошових коштів приїхали висловити представники колективу, члени профспілки, соледобувного підприємства, які проводили мирні акції під стінами суду.

Андрій Попов (голова ППО ДП «Артемсіль»): «Позиція профкому підприємства незмінна - грошові кошти не повинні піти з рахунків підприємства. Зароблен прибуток важкою працею шахтарів та працівників поверхневого комплексу. Профспілка намітила  переговорний процес про підвищення заробітних плат і соціальних гарантій - впевнений це ті статті, де місце прибутку ДП, а не у надуманих штрафних санкціях. Колектив упевнений, що тепер уже Верховний Суд України знайде правильний баланс між приватними і державними інтересами ».

Наступне судове слухання відбудеться 15 березня 2018 року у Верховному Суді України. Профспілка «Артемсолі» там буде.

Дякуємо за підтримку ЦК профспілки АПК в особі Ігоря Сопелкіна і Світлани Самосуд, Молодіжній раді профспілки АПК і Чернігівський обласний профспілці  АПК в особі Вороха Володимира, Київську обласну організацію профспілки АПК в особі Хвостикова  Василя.