background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Літній табір профспілкових тренерів та модераторів

 

 

19-22 червня 2019 року тридцять молодих людей з усіх куточків нашої мальовничої країни зібрала гостинна Херсонщина на Перший літній табір профспілкових тренерів та модераторів. Мета Літнього табору - дати учасникам практичні інструменти для планування та проведення тренінгів в своїх організаціях. Змістовна частина навчання була досить насичена та включала багато методів та прийомів роботи із аудиторією, а саме: планування тренінгу, цілепокладання, особливості роботи з дорослими, аналіз учасників навчального заходу, профайлінг, фактор конфліктних слухачів, організація роботи в мікрогрупах, дидактичні та ділові ігри, різні техніки командобудування, розвиток навичок публічних виступів, інноваційні методи навчання (квест та інтерактивний театр) та створення мотиваційних відеороликів в рамках інформаційних семінарів.

До організації і проведення чотириденного заходу були залучені тренери Чернігівського Навчально-методичного центру (НМЦ) профспілок Володимир Ковальчук та Віталій Копиш . Окрім чернігівських фахівців, до оргкомітету та команди тренерів TUTcamp увійшли Володимир Ворох, Світлана Ліщук і Тетяна Кулишова. Також учасники переглянули презентацію та взяли участь в дискусії "Про нові виклики та загрози, нові перспективи та ініціативи в роботі Федерації Профспілок України". Модераторкою даної сесії виступила Лариса Ровчак - керівниця Департаменту профспілкового руху та зв'язків з громадськими організаціями апарату ФПУ.

Літній табір відбувся завдяки зусиллям партнерів - Молодіжної ради Федерації професійних спілок України та Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні (FES-Ukraine). Крім того, тренінг мав статус міжнародного, так як його відвідали наші колеги з Республіки Білорусь, із якими учасники мали нагоду обмінятися досвідом своєї профспілкової роботи.

Чотири дні насичених емоціями, подіями, незабутніми враженнями, цікавими та корисними знайомствами, продуктивним навчання з обміном досвіду пролетіли на одному подиху!Учасники дякували організаторам та тренерам за чудову атмосферу, набутий досвід і нові знання, позитивні емоції та знайомства з цікавими, енергійними і цілеспрямованими профспілковими лідерами, які представляли різні галузі профспілок.

 

 

 

 

 

#TUtrainings #НМЦЧернігів #профспілка #профсоюз #FES #TradeUnion #ПрофспілковіТренінги #FESua #МолодіжнаРадаФПУ #МолодьФПУ