background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Обласні сільські спортивні ігри на Буковині

29 вересня 2019 року на стадіоні районного центру міста Новоселиця відбулися фінальні змагання обласних сільських спортивних ігор, які проводила Громадська організація територіальної організації обласної організації ВФСТ «Колос» за підтримки обласної ради профспілки АПК та управління фізичної культури і спорту Чернівецької ОДА,.

На спортивних майданчиках кипіла напружена боротьба між командами з різних видів спорту : волейболу ( чоловіки, жінки ) міні-футболу, настільного тенісу, шашок, шахів, гирьового спорту, армспорту. В іграх прийняли участь всі райони Чернівецької області, близько 300 учасників.
     За підсумками змагань в загальному заліку перемогу здобула збірна команда Вижницького району, ІІ місце зайняла збірна команда Заставнівського району і ІІІ місце посіла збірна команда Сторожинецького району. Переможцям та призерам голова Громадської організації територіальної організації обласної організації ВФСТ «Колос» - Івасюк Петро Троянович та голова обласної ради профспілки АПК – Серецький Михайло Миколайович вручили кубки, медалі та грамоти.