background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Зміни до законопроекту №3275 підтримано!

 Завдяки спільній співпраці Об’єднаної  організації профспілки працівників АПК ДП «Укрспирт» та  ДП «Укрспирт» були підготовлені зміни до законопроекту №3275, який 30 березня Верховна Рада підтримала.  

На даний час, ДП «Укрспирт» поставило вже 2 млн 600 тис літрів дезінфекційного засобу українським виробникам. Йдеться про сировину для антисептиків, яку з 2 квітня, після введення у дію законодавчих змін, почали виробляти на базі заводів ДП «Укрспирт». 

«Відвантаження сировини для антисептиків тривають сім днів на тиждень, звісно, у свято Великодня зробили перерву на два дні.  Українські виробники закупили в державному підприємстві “Укрспирт” вже 2 мільйони 600 тисяч літрів дезінфекційного засобу. І результати цього наочні — антисептики з'явилися майже у кожному магазині та аптеці. Тож гострий дефіцит подолано. Але ми не зупиняємось. Замовлення від українських виробників продовжують надходити, адже коронавірус в країні, на жаль, поки не перемогли», — зазначив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Зазначимо, дезінфекційний засіб міцністю 80% коштує 35,37 грн за літр, міцністю 90% — 42,45 грн за літр. Ціни є сталими та в них не закладається акциз.