background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Підтримка здоров’я працюючих жінок та чоловіків в галузі АПК України

   

25-26 травня 2021 року в Полтаві для профспілкового активу підприємств харчової промисловості та сільського господарства області пройшов  тренінг на тему: «Підтримка здоров’я працюючих жінок  та чоловіків: недопущення насильства та домагань на робочому місці, профілактика ВІЛ, туберкульозу, подолання загроз, щодо викликів пов’язаних з пандемією COVID-19», участь в якому взяли більше 20 учасників. Зокрема, активну участь в тренінгу взяли голови первинних профспілкових організацій агропромислового комплексу з Полтави, Миргорода,  Зінькова,  Глобино,  Хорола,  Гребінки, Кременчука та інших регіонів Полтавщини, які представляли профактив  переробної промисловості, агрофірм, державних і приватних підприємств сільського господарства, аграрних закладів освіти. 

Тренінг пройшов за сприяння представництва Міжнародної організації праці  в Україні та Міжнародної профспілки працівників харчової  промисловості, сільського господарства, тютюнової промисловості та готельно-ресторанного бізнесу (IUF). Тренінг проводили експерти МОП Ксенія Лепеха та Анна Анікєєва, а також координатор IUF Дмитро Степанюк. Процес навчання проходив в інтерактивній формі.

В рамках навчання обговорювались питання насильства і домагань у сфері праці, основних положень Конвенції МОП №190 та Рекомендації №206, можливостей профспілкових організацій в попередженні та реагуванні на насильство і домагання, профілактики COVID-19, ВІЛ та ТБ- інфекцій та інші.

По закінченню тренінгу усі бажаючі змогли безкоштовно протестуватися на ВІЛ, гепатит та інші інфекційні захворювання.

Галина Харченко, голова Полтавської обласної організації профспілки працівників АПК 

Для інформації: тренінг в Полтаві був третім заходом, який проходив в рамках співпраці Профспілки АПК України, МОП та IUF з питань підтримки здоров’я працюючих жінок та чоловіків галузі у 2021 році. До цього такі тренінги пройшли у Черкасах та Києві. Всього у тренінгах взяли участь 60 профспілкових активістів сільського господарства, харчової та переробної промисловості, більше 40% з яких безкоштовно протестувалися на ВІЛ, гепатит та інші інфекційні захворювання.