background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини з Черкащини

 

    Щороку, третій тиждень листопада, на всіх рівнях проходили урочисті вітання працівників агросектору країні. Другий рік поспіль пандемія вносить свої  корективи у це святкування. Але шанувати працю хлібороба має кожен з нас при любих негараздах, адже саме працівники сільського господарства своєю щоденною працею забезпечують продовольчу безпеку країни.

    Напередодні цього славетного професійного свята голова обласної профспілкової організації працівників АПК Марина Горлач разом з головою Золотоніської районної профспілки працівників АПК  Михайлом Тітком відвідала ТОВ « Гладківщинське хлібоприймальне підприємство».

    Попри всі складності та негаразди сьогодення підприємство успішно працює. Трудовий колектив, майже сотня чоловік, забезпечений робочими місцями цілорічно. Відчувається, що адміністрація підприємства, директор Світлана Солодка, у співпраці з профспілковим комітетом, голова первинної профорганізації Марія Маймула, турбується про своїх працівників, створюючи їм комфортні умови праці з дотриманням належної техніки безпеки.

    Надзвичайно приємно було привітати з прийдешнім професійним святом передовиків сільгоспвиробництва прямо на підприємстві, подякувати їм за їх невтомну працю, побажати їм подальших успіхів у роботі та добробуту  в родинах. Люди були зворушені такою увагою до них.

    Ще більше переконуюсь, що наша робота, як профспілкових лідерів, полягає саме в спілкуванні з людьми безпосередньо на виробництві, обговорюючи  їх проблеми на робочому місці.

 Голова Черкаської облпрофорганізації працівників АПК Марина ГОРЛАЧ