background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Краще ніж в Європі
  29 вересня 2018
  27 вересня голова Запорізького обкому профспілки працівників АПК Людмила ОТРАЩЕНКО провела засідання президії у Михайлівському районі.
  Засідання відбувалось на території ВНЗ Михайлівське ВПУ директором якого є УДОВІЧЕНКО Віктор Костянтинович.
  А ще познайомились з прекрасними людьми такими, як КАЛІМАШ Олег Анатолійович та його брат Сергій Анатолійович.
  Це не просто керівники сільськогосподарського підприємства "Таврія Скіф" - це справжні ГОСПОДАРІ і як би нашою країною керували такі, як вони ми з Вами давно мали гідне життя.

 • photo Не відмовляємось від профспілкових пріоритетів.
  27 вересня 2018
  26 вересня 2018 року відбулось засідання Президії Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу (голова Василь Хвостіков) із заголовним питанням порядку денного:
  "Про стан охорони і безпеки праці на підприємствах Макарівської районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу".
 • photo Підсумки оздоровлення працівників та їх дітей на підприємствах галузі за 8 місяців 2018р.
  25 вересня 2018
  В 2018 році підприємствами галузі оздоровлено в місцевих, заміських дитячих таборах, а також в санаторіях і пансіонатах 139 дітей та 853 працівника. Витрати на оздоровлення дітей всього склали 621,1 тис. грн., в тому числі за рахунок роботодавців – 36,2 тис. грн., за рахунок первинних профспілкових організацій – 584,9 тис. грн - Дніпропетровська облорганізація харчової промисловості профспілок працівників АПК
 • photo Про досвід роботи Куйбишевської районної організації профспілки прцівників АПК Запорізької області
  24 вересня 2018
  19 вересня 2018 року Куйбишевською районною організацією профспілки пра-цівників АПК було проведено президію, семінар.
  Голова райкому – Дворецька Л.В. запросила до участі спеціалістів: Більмацького Відділення управління Фнду соціального страхування України в Запорізькій області; Більмацької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості; Управління соціального захисту населення Більмацької районної державної адміністрації Запорізької області
 • photo Цьогоріч у «Веселці» на Горохівщині оздоровилося 244 дитини Тут вони почувалися по-домашньому щасливими
  19 вересня 2018
  Минуло 32 роки, відколи в терешківцівському лісі відбулося урочисте відкриття дитячого табору відпочинку «Веселка».
  Від літечка до літечка «Веселка» жила в очікуванні безтурботної дітвори. Була завжди затишною, дбайливо доглянутою, багатою на чудові сюрпризи для школярів
 • photo = S O S =
  4 вересня 2018
  Крик допомоги протягом року звучить над славною землею-батьківщиною родини Симиренків, Яхненків, Гулаків-Артемовських, інших відомих і простих працьовитих людей Городищини.
 • photo ЗУСТРІЛИ ЮВІЛЕЙ нашої високоповажної колежанки Лідії СЛИНЧЕНКО
  31 серпня 2018
  47 років назад, після закінчення економічного інституту. доля закинула Лідію Миколаївну у Звенигородку і привела в райком профспілки працівників сільського господарства. І присвятила Лідія Миколаївна своє життя служінню людині праці, відстоюванню інтересів працівників полів, ферм, переробних підприємств району.
 • photo Найкращі надої – в «40 РОКІВ-АГРО» Більмацький район Запорізької області
  15 серпня 2018
  У господарстві всього 327 працівників, з яких 93 - молодь до 35 років, котрі обробляють землю та доглядають за тваринництвом, вирощують гарні врожаї, домагаються високих надоїв молока, приростів великої рогатої худоби та свиней.
 • photo * Черкаська профспілка привітала ветеринарів області
  10 серпня 2018
  У неділю 12 серпня буде відзначатися День працівників ветеринарної медицини.
  Черкаська профспілка працівників агропромислового комплексу щиро привітала працівників ветеринарії області з їх професійним святом.
 • photo БЕЗПЕКА ПРАЦІ як пріоритет профспілкової роботи
  3 серпня 2018
  В діяльності Київської обласної профспілкової організації працівників харчової та переробної промисловості питання охорони праці завжди являються пріоритетними.
  Ось і цього разу на засіданні президії розглядалось питання про роботу профкомів та адміністрації ТОВ «Призма-14» та НВК «Агро-Центр» по створенню безпечних умов праці.