background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Врожай повинен бути в коморі, а не на полі
  17 липня 2018
  Кожної п’ятиденки, починаючи з 26 червня п.р. Департамент агропромрозвитку Запорізької Облдержадміністрації та президія обкому профспілки працівників АПК підводили підсумки обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур у 2018 році серед колективів комбайнових екіпажів за скорочення термінів та підвищення якості збирання врожаю на приз імені заслуженого механізатора України Івана Мартиненка.
 • photo Профспілковий міні-футбол
  11 липня 2018
  В рамках співпраці Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу та громадською організацією спортивного товариства «Колос» 8 липня в місті Яготин, на стадіоні «Колос» відбулись змагання з міні-футболу за участі членів профспілки працівників аграрного сектору «Яготинські ниви».
 • photo Ловись рибка і велика, і маленька
  11 липня 2018
  Чернівецька обласна рада профспілки АПК спільно з обласною організацією ФСТ «Колос» за підтримки директора СЛАП «Сторожинецький держспецлісгосп» В.Р. Орендовича провели чемпіонат області з ловлі риби серед підприємств, організпцій, установ галузі, присвячений Дню рибалки.
 • photo Добре попрацювали, активно відпочили
  5 липня 2018
  З 27 по 30 червня Київська обласна профспілкова організація харчової та переробної промисловості провела черговий семінар-навчання профактиву з питань охорони праці, організаційно-масової та фінансової роботи в м.Моршин на базі туристичного комплексу «Мінерали кристал С».
  Відбувся важливий обмін думками про профспілкову участь у забезпеченні здорових умов праці. Не простою була і тема раціонального використання профспілкових коштів.
 • photo РАДА ФЕРМЕРІВ І ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ
  24 червня 2018
  Асоціація фермерів та землевласників Черкаської області провела засідання ради. На засіданні були запрошені Іван Точений – заступник начальника управління агропромислового розвитку обласної держадміністрації, Володимир Жаврід – начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області, Валерія Іванникова – заступник керуючого філією АТ «Укрексімбанк» у м.Черкаси, Марина Горлач – голова обласної профспілки працівників агропромислового комплексу.
 • photo СИНЕРГІЯ ВЗАЄМОДІЇ
  16 червня 2018
  На порядку денному президії Запорізької обласної профорганізації працівників АПК: про роботу виборних органів Приморської районної організації профспілки працівників АПК щодо захисту трудових, соціальних прав та інтересів найманих працівників; про план основних заходів на 2-е півріччя 2018 року та про проведення обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур в 2018 році
 • photo IV міські спортивні змагання серед первинок Херсонської обласної профорганізації працівників АПК
  13 червня 2018
  Доброю традицією Херсонської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу стало проведення спортивних змагань серед своїх первинок міста і області.
  9 червня, на водноспортивній базі Херсонського державного аграрного університету «Колос» відбулись вже четверті спортивні змагання
 • photo Профспілкова дискусія щодо накопичувальної пенсійної системи й щодо підготовки та працевлаштування кваліфікованих кадрів для аграрного сектор
  12 червня 2018
  8 червня в стінах Подільського державного аграрно-технічного університету Київська обласна профспілка працівників агропромислового комплексу (голова Хвостіков В.М.) провела засідання Президії.
 • photo Розіграно Кубок КВН серед аграрних закладів вищої освіти України.
  11 червня 2018
  Збірна команда КВН Подільського державного аграно-технічного університету «Аграрвард» стала володарями Кубку 13-го сезону гри Аграрної ліги КВН України 2018 року серед аграрних закладів вищої освіти України!
 • photo Керівництво держави має негайно втрутитись у ситуацію, що склалась навколо ДП «Укрспирт»
  8 червня 2018
  Арешт на майно ДП «Укрспирт» та блокування рахунків підприємства, фактично може привести до втрат за рахунок неможливості витримки технології, що збільшує ризики банкрутства всього підприємства. Нараховані фінансові санкції не просто ставлять на коліна спиртову галузь, а залишають працівників підприємства фактично без роботи, заробітної плати та соціальної підтримки. Необгрунтовані та упереджені дії працівників органів Державної фіскальної служби ведуть до втрати спиртової галузі, робочих місць, призупинення надходжень до державного та місцевих бюджетів, акцизного збору тощо.