background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Вітаємо переможців футбольного турніру!
  21 травня 2018
  Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК 19.05.2018р. провела обласний футбольний турнір з міні- футболу серед підприємств харчової промисловості.
 • photo Досвід роботи первинки
  20 травня 2018
  На ПАТ «Яготинський маслозавод» Київська обласна профспілкова організація працівників харчової та переробної промисловості вивчила та розглядала на засіданні президії питання «Про роботу профкому по організаційному та фінансовому зміцненню первинки, збереженню членства та роботі з молоддю».
 • photo Завдання по збереженню соціально-економічних прав членів профспілки в умовах державного реформування
  18 травня 2018
  15 травня Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників агропромислового комплексу під головуванням Ганни Чорній провела третє виїзне засідання Ради на базі фермерського господарства «Прометей», яке очолює Орися Книшук. (Землі господарства розташовані на території Коломийського і Снятинського районів).
 • photo «НІ!» НАСТУПУ НА ПРАВА ПРОФСПІЛОК!.
  18 травня 2018
  Профспілка працівників АПК України підтримала акцію протесту профспілок проти наступу на майнові права Закарпатської обласної ради профспілок, яка відбулась 16 травня ц.р. у м. Ужгород, адже всупереч законодавству і здоровому глузду Розпорядженням Уряду будівлю Федерації профспілок Закарпатської області було передано Державній судовій адміністрації.
 • РЕЗОЛЮЦІЯ попереджувальної акції протесту профспілок Закарпаття
  18 травня 2018
 • photo Оздоровлення дітей – розпочинається !
  17 травня 2018
  Чергове засідання президії Київської обласної профспілкової організації працівників харчової та переробної промисловості в цей раз провели на базі
  Дитячого оздоровчого центру «Дніпро» смт. Козин Обухівського району, за участю всіх голів профкомів.
  Учасники засідання ознайомились з умовами проживання, харчування, організації культурно-масової та фізкультурної роботи відпочиваючих дітей.
 • photo Новини з Дніпропетровщини
  16 травня 2018
  Захід присвячений вшануванню тваринників Дніпропетровської області
 • photo Творчий журналістський конкурс
  7 травня 2018
  4 травня ц. р. підвели підсумки творчого журналістського конкурсу «Твоє село, Харківщино - 2017»
 • photo Нагороди за значний особистий внесок у створення безпечних та здорових умов праці
  6 травня 2018
  Нагороджено профактив Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України за багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у створення безпечних та здорових умов праці на підприємствах галузі та з нагоди відзначення 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок і Всесвітнього дня охорони праці.

 • photo Немає нічого ціннішого за людське життя …
  6 травня 2018
  Проаналізовано стан охорони праці на підприємствах харчової та переробної промисловості і визначені завдання на перспективу щодо солідарних дій в формуванні культури безпеки праці, адже збереження життя і здоров’я людини праці - найвища цінність.