background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Обласний галузевий громадський огляд стану умов і охорони праці
  5 травня 2018
  Дніпропетровською обласною організацією харчової промисловості профспілок працівників АПК України підведені підсумки обласного галузевого громадського огляду стану умов і охорони праці на підприємствах харчової промисловості за 2017 рік.
 • photo Кращий роботодавець року
  4 травня 2018
  Вітаємо переможців обласного конкурсу на звання «Кращий роботодавець року» серед підприємств харчової та переробної промисловості за 2017
 • photo Суспілство, влада, бізнес мають приділити належну увагу безпеці праці
  2 травня 2018
  24 квітня 2018 року в залі засідань Миронівської РДА відбулося розширене засідання круглого столу з нагоди відзначення Всесвітнього та національного Дня охорони праці.
  Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, стан здоров’я населення, зокрема працюючого.
 • photo Стартап «Місто професій».
  2 травня 2018
  Стартап «Місто професій» пройшов на базі ПТУ №74 Васильківського району Дніпропетровської області.
 • photo БРЕЙНГ-РИНГ з нагоди Дня охорони праці
  26 квітня 2018
  В рамках заходів з нагоди Дня охорони праці Чернівецькою обласною організацією профспілки працівників АПК проведено молодіжний конкурс брейн-ринг з питань охорони праці серед учнів та студентів навчальних закладів системи АПК на тему «Профспілка готова тебе захистити».
 • photo * КРАЩІ ПЕРВИНКИ
  20 квітня 2018
  Визначені переможці щорічного обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу України за 2017 рік:
 • photo Відзвітували за проведену роботу.
  19 квітня 2018
  Підведені підсумки роботи Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України за 2017 рік на засіданні обласного комітету, за участю профспілкового активу області та членів правління Дніпропетровської обласної організації роботодавців «Дніпрохарчопром».
 • photo Новини з Полтавщини.
  19 квітня 2018
  НІ – нахабним діям владних структур. У ПОЛТАВІ ПРОФСПІЛКИ З 15 ОБЛАСТЕЙ ВИМАГАЛИ ВІД ПРОКУРАТУРИ ПРИПИНИТИ РЕЙДЕРСТВО МАЙНА ФПУ...
 • photo Завдання по соціально-економічному захисту спілчан
  13 квітня 2018
  11 квітня відбувся УІ Пленум Волинської обласної ради профспілки працівників АПК. Учасники форуму обговорили роботу обласної ради профспілки за 2017 рік та завдання обласної профспілкової організації по соціально-економічному захисту членів профспілки.
 • photo КРАЩІ з КРАЩИХ
  10 квітня 2018
  Більше 100 вірних обраній професії трудівників ферм із усієї Полтавщини зібралися на двадцятій ювілейний зліт передовиків тваринницької галузі, аби поділитись своїми досягненнями та вшанувати кращих у своїй професії