background
На головну сторінку - Молодіжна політика - Конкурси

Конкурси

 

З ДОСВІДУ ПОПЕРЕДНЬОЇ РОБОТИ 

Оголошується фотоконкурс

"Я українець - я цим пишаюсь"

Термін проведення Конкурсу: 08 вересня – 31 жовтня 2014 року – прийом заявок учасників; до святкування Дня студента – визначення переможців.

Мета та завдання фотоконкурсу

Метою фотоконкурсу є виховання естетичної культури та смаків молодого покоління через мистецтво фотографії. розвиток творчих здібностей. урізноманітнення молодіжного дозвілля. 
Завданням фотоконкурсу є виявлення та підтримка творчих ініціатив молоді профспілки працівників АПК,  стимулювання професійного й творчого росту учасників фотоконкурсу,  розвиток патріотичного духу. виховання любові до рідного краю 
Основні умови проведення Конкурсу:
- до участі у Конкурсі запрошуються молоді люди у віці від 18 до 35 років, які є членами Профспілки працівників АПК України та бажають підготувати фотороботу відповідно до тематичної спрямованості.
Учасники фотоконкурсу мають надіслати свої фотороботи та анкети в електронному вигляді через мережу інтернет на електронну пошту dzuba20@ukr.net або може особисто передати на адресу ЦК Профспілки працівників АПК: м. Киї. вул. Р.Окіпної, 2, готель "Турист", офіс 1224. 
Завантажити Положення про Конкурс та Додатки 1,2.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі!

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


30 листопада 2012 року в залі засідань ЦК Профспілки працівників АПК України відбулося засідання спеціалізованої конкурсної комісії Всеукраїнського відеоконкурсу «Студентське життя – неповторне!», що проводилося серед молоді Профспілки працівників АПК України.

До участі надійшло та було відібрано вісім відеоробіт, що відповідали умовам та критеріям участі згідно Положення про Конкурс.
Приємно відзначити, що кожна з представлених робіт насичена цікавими фрагментами із студентського середовища. Всі роботи стали до вподоби членам журі та вразили своєю креативністю й оригінальністю. 
 

До складу журі ввійшли: представники ЦК Профспілки працівників АПК України, член Молодіжної Ради Федерації Профспілок України, представник Профспілки працівників освіти і науки України та спеціаліст з Міністерства аграрної політики та продовольства України :
Голова журі: Сопелкін І.С. Члени журі: Дзюба Ірина Миколаївна, Гордієнко Катерина Олександрівна, Михальченко Інна Михайлівна, Лутак Віталій Анатолійович.
Переможець конкурсу визначався шляхом суми балів за критеріями, що обумовлювалися Положенням про конкурс: оригінальність авторського задуму відеоролику, зрозумілість, відповідність темі конкурсу та вимогам Положення про конкурс, розкриття загальнолюдських та сімейних цінностей й додаткові бали учасники отримали за відсутність некоректних посилань чи прихованої реклами.
 

За результатами отриманих балів, переможцями стали:
1 місце: 
Нестеренко Наталія – член профкому Політехнічного коледжу Луганського НАУ. Відеоробота вразила членів журі своєю змістовністю, насиченістю подій та оригінальністю зйомки. Сама Наталя в листі-анкеті учасника наголошує: «Студентське життя…На перший погляд – це пари, навчання, та постійні переживання під час сесії. Але з іншого боку – це свобода, це самостійність, це нові можливості, це крок у доросле життя. Відео представлено одним з волонтерських загонів коледжу «Надія». Зміст відео роботи: наш волонтерський загін – одна дружна сім'я! Головна наша мета – робити добрі справи. …життя показало, що і глобальні зміни в житті навколо нас можуть початися з малого вчинку – з посадженого дерева, з допомоги ближньому. Вчинок волонтера спричиняє не тільки конкретну дію, але й позитивний приклад, який можуть наслідувати інші. Волонтерський рух в нашому сучасному соціуму – дуже поширене явище саме серед студентської молоді».

2 місце:
Шутько Артем – член профкому Сумського національного аграрного університету. Робота Артема дуже емоційна, вона складена відповідно сучасних вподобань молоді, в т.ч. музичних, повністю розкриває зміст запропонованої теми та змонтована в комічному стилі. Журі сподобався зміст та насиченість відеоматеріалу. Учасник про конкурсну роботу говорить: «Студентські роки – найкращі! Але, нажаль, не всі студенти прикладають зусиль для реалізації цього заклику. Яким буде твоє навчання, дозвілля та особисте життя – залежить лише від тебе. То ж треба скористатися можливістю зробити ці, майже безтурботні, студентські роки – максимально яскравими!».

3 місце: 
Шебяковський Сергій – студент Кримського агропромислового коледжу НУБіП України. Сергій разом із своїми друзями: Парченко Віталієм, Димченко Тетяною, стали авторами чудового відео під назвою «Один день зі студентського життя». Конкурсна робота розповідає про студентське життя на заняттях, в гуртожитку, в їдальні та у вільний час студента коледжу. Робота починається від народження студента та вступу до коледжу. Супроводжується цікавими уривками з відомих кінофільмів та пісень, створена в комічному стилі.
 

Інші роботи також гідні уваги:
Робота Панченко Катерини, яка разом із командою активістів Політехнічного коледжу Луганського НАУ відзняли цікавий відеоролик про життя в гуртожитку: «Для кожного в житті є шанс відкритись. Тільки треба знайти в собі талант. І розвивати його – наскільки стане сили.» В листі-анкеті Катерина описує конкурсну роботу: «Ми показали веселе та захоплююче відео про неповторне життя у гуртожитку, адже гуртожиток – це велика та дружня родина, зі своїми правилами та законами!».

Козловець Євген – студент Кримського агропромислового коледжу НУБіП України, залучив свого товариша – Парченко Віталія, до створення конкурсної відео роботи, яка отримала назву «Ким би я був, як би не студентом». Відео розповідає глядачу про можливі варіанти долі студента, який би в свій час не вступив до коледжу. А пізніше – про переваги навчання. Журі сподобався зміст відео: «Навчання дає вдалий поштовх в щасливе майбутнє!».

Ще дві відеороботи надійшли до ЦК Профспілки працівників АПК України від студентів Прибрежненського аграрного коледжу. У всій своїй красі описується навчальний заклад, його історія та насичене подіями студентське життя. 
Отримали ми також презентацію від студентського будівельного загону «Моноліт» Політехнічного коледжу Луганського НАУ. Фоторяд дає зрозуміти яким цікавим та різноманітним є життя під час навчання, які важливі теоретичні та практичні навички отримують студенти коледжу.

Ми вітаємо учасників Всеукраїнського відеоконкурсу «Студентське життя – неповторне!». Всі конкурсанти будуть нагороджені подарунками, дипломами за зайняті місця й цінними сувенірами на засіданні Президії Профспілки працівників АПК України 11 грудня 2012 року.
Висловлюємо вдячність членам журі! 
Бажаємо всім нам натхнення, великих перемог та щасливої долі!

 

 

 

Оголошується Всеукраїнський відеоконкурс
“Студентське життя – неповторне!”

Запрошуємо Вас взяти участь!

 

Термін проведення Конкурсу: 01 вересня – 1 листопада 2012 року – прийом заявок учасників; до святкування Дня студента – визначення переможців.

Мета Конкурсу – виявлення талановитих аматорів відео мистецтва, 
розвиток творчих здібностей, урізноманітнення молодіжного дозвілля.
Завдання Конкурсу:
визначення ставлення молоді до реалій студентства, вищої освіти,
формування загальнолюдських і сімейних цінностей серед молоді та суспільства в цілому, підтримка творчих ініціатив молоді Профспілки АПК.
Основні умови проведення Конкурсу:
- до участі у Конкурсі запрошуються молоді люди у віці від 18 до 35 років, які є членами студентських (аспірантських) первинних профспілкових організацій ВНЗ Міністерства агрополітики та продовольства України;
- тема Конкурсу: “Студентське життя – неповторне!” – необхідно
розкрити особливості студентського життя того чи іншого вишу протягом 3-х хвилин відео зйомки.
Для участі необхідно:
- Зняти короткометражний Відеоролик хронометражем до 3 хвилин.
- Заповнити та підписати анкету Учасника, письмову згоду автора на використання представленої роботи і/або її уривків для фестивальних показів, у програмах про Конкурс та під час навчально-виховних заходів, засвідчення, що даний ролик було підготовлено особисто Учасником і Учасник раніше не отримував призів або інших винагород за нього, а також згоду автора на обробку його персональних даних (Додатки 1 та 2).
Завантажити Положення про Конкурс та Додатки 1,2

- Надіслати Відеоролик Організаторам (відеоматеріали надсилаються на CD або DVD-дисках на адресу ЦК Профспілки працівників АПК України та через мережу інтернет (Відеоролик та анкету відправляйте на адреси: profapk@gmail.com, apk@fspu.org.ua. )
Відеоролік:
- формат mp3, mp4, avi або DVD-відео;
- тривалість – до 3 хвилин;
- відеоролик може бути знято Учасником за допомогою будь-якого пристрою, що забезпечує відеозйомку (мобільний телефон, фотоапарат з функцією запису відео або ж відеокамера);
- відеоролик відзняти українською або російською мовами;
- у відеоролику допускаються: аудіосупровід, текст, коментарі, оформлення додатковими ефектами, тощо.
 

Кінцевий термін прийому заявок для участі у Конкурсі: 1 листопада 2012 року.

Найкращі конкурсні роботи Учасників будуть представлені на Урочистому концерті, присвяченому святкуванню Дня студента, що відбудеться у листопаді 2012 року в м. Києві. Організатори нагороджують переможців Конкурсу дипломами та цінними подарунками! 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

Шановна молодь Профспілки працівників АПК України!

   Оголошується конкурс проектів і програм первинних профспілкових організацій студентів та аспірантів Профспілки працівників АПК України на 2013 рік.

 Запрошуємо всіх та кожного проявити себе та заявити про свою профорганізацію на всю Україну!

Ми розглядатимемо абсолютно всі пропозиції та ідеї. 

То ж скористайся можливістю - напиши проект (програму), який ми допоможемо тобі реалізувати!

 


 До 22 жовтня 2012 року включно здійснюється прийом заявок, проектів і програм на Конкурс.

Проекти (програми) мають бути всеукраїнського масштабу, тобто в процесі реалізації проекту (програми)  необхідно охопити максимальну кількість молоді України, можливо, молодь кількох областей.

 Умови участі:
в Конкурсі беруть участь Профспілкові організації студентів та аспірантів вищих навчальних закладів АПК України за темами: 
1. Підтримка та розвиток профспілкового руху АПК; 
2. Підтримка творчої та обдарованної молоді;
3. Сприяння зайнятості молодих людей, розвиток трудової активності;
4. Розвиток міжнародних молодіжних контактів та студентських обмінів;
5. Покращення стану молодих сімей Профспілки АПК.

 Для участі необхідно: 

1) Заповнити Аплікаційну форму-заяву (Додаток 1) та надіслати на електронні адреси:

profapk@gmail.comapk@fspu.org.ua.

2) Проект має відповідати умовам Положення про Конкурс. 

Завантажити Положення про Конкурс та Завантажити Додаток 1

 

 

Переможці Конкурсу у всіх номінаціях (по всіх темах)  нагороджуються дипломами та цінними подарунками. Кращі проекти (програми)  будуть реалізовані  під патронатом первинної профспілкової організації-переможця!

  *Додаткова інформація: Проект має бути викладений стисло та зрозуміло. Обсяг форми-заявки не має перевищувати чотирьох сторінок А4.

 

 Поспішай взяти участь у Конкурсі!