background
На головну сторінку - Про Профспілку - Символіка

Символіка

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова президії ЦК Профспілки працівників АПК України від 14.07.2005 р. №П-1-6

Опис емблеми
Профспілки працівників агропромислового комплексу України

 

Емблема Профспілки працівників агропромислового комплексу України являє собою жовте (золотисте) коло з вісьмома умовно прямокутними виступами, рівномірно розміщеними по колу у вигляді шестерні та окреслені двома рівновіддаленими лініями зеленого кольору. В полі між лініями на білому фоні по колу зеленими літерами надруковано повну назву організації: «Професійна спілка працівників агропромислового комплексу України». Слова Професійна та України розділяє п”ятикінечна зірочка зеленого кольору. В центрі кола на білому фоні розміщені попарно у чотирьох рядах по три вигнутих ромби жовтого(золотистого) кольору, від яких відходять по п”ять ліній різної довжини - це умовне зображення колосків пшениці.
Емблема символізує єдність і багатогалузевість Профспілки.
Кольори знаку символізують:
зелений – життєздатність;
жовтий - енергію, сонячне світло;
білий – прагнення до громадського миру та стабільності.

Кольорове зображення емблеми (додається).

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова президії ЦК Профспілки працівників АПК України від 14.07.2005 р. №П-1-6

ПОЛОЖЕННЯ про символіку Профспілки працівників агропромислового комплексу України

1. Профспілка працівників агропромислового комплексу України (скорочена назва Профспілка працівників АПК України) має власну символіку: емблему, яка є відповідним символом та відмітним знаком організації.
Емблема Профспілки працівників агропромислового комплексу України являє собою жовте (золотисте) коло з вісьмома умовно прямокутними виступами, рівномірно розміщеними по колу у вигляді шестерні та окреслені двома рівновіддаленими лініями зеленого кольору. В полі між лініями на білому фоні по колу зеленими літерами надруковано повну назву організації: «Професійна спілка працівників агропромислового комплексу України». Слова Професійна та України розділяє п»ятикінечна зірочка зеленого кольору. В центрі кола на білому фоні розміщені попарно у чотирьох рядах по три вигнутих ромби жовтого(золотистого) кольору, від яких відходять по п”ять ліній різної довжини - це умовне зображення колосків пшениці.

2. Емблема використовується як з повною назвою організації:
«Професійна спілка працівників агропромислового комплексу України» так і зі скороченою назвою: «Профспілка працівників АПК України»

3. Емблема Профспілки працівників АПК України використовується як відмітний знак для позначення належності до Профспілки працівників агропромислового комплексу України.
Емблема як відмітний знак також використовується на фірмових бланках, грамотах, дипломах, відзнаках, а також на різноманітній друкованій, сувенірній, аудіо-відео продукції, тощо.

4. Емблема може використовуватися в печатці Профспілки працівників агропромислового комплексу України та в печатках всіх організаційних ланок.

5. Емблема виготовляється за рішенням президії ЦК Профспілки згідно листа за підписом Голови Профспілки підприємствами, які мають на це відповідний дозвіл.

6. Емблема та бланки із зазначеною символікою зберігаються у виконавчому апараті ЦК Профспілки.

7. Відповідальність та контроль за використанням символіки Профспілки працівників АПК України бере на себе президія ЦК Профспілки працівників АПК України.