background
На головну сторінку - Про Профспілку - Нагороди

Нагороди

 Президією ЦК Профспілки від 04.09.2015 №П-2-5 затверджені положення та зразки вищих нагород Профспілки.

  1. Медаль «Заслужений працівник Профспілки працівниківагропромислового комплексу України» є найвищою нагородою  Профспілки і  встановлюється Центральним комітетом Профспілки працівників АПК України для нагородження профспілкових працівників за особливі заслуги перед профспілковим рухом у складі Профспілки, значний особистий внесок у його становлення та розвиток, багаторічну активну роботу в профспілкових організаціях, структурних підрозділах апаратів організаційних ланок  всіх рівнів та апарату ЦК Профспілки.
  2. Медаллю «Заслужений працівник Профспілки працівників агропромислового комплексу України» нагороджуються  особи, які пропрацювали в профспілкових  організаціях не менше 10 років і мають Почесну грамоту Профспілки працівників АПК України.
  3. Нагородження медаллю «Заслужений працівник Профспілки працівників агропромислового комплексу України» здійснюється один раз на рік до 1 Травня за поданням обласних організаційних ланок на підставі рішення виборного органу не пізніше 1 березня.

 

1.    

Почесний знак  Профспілки працівників агропромислового комплексу України «За розвиток соціального партнерства» встановлюється Центральним комітетом Профспілки працівників АПК України для нагородження працівників профспілкових органів, працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, роботодавців, громадських діячів, інших осіб, які сприяють розвитку соціального партнерства. Нагородження почесним знаком  Профспілки працівників агропромислового комплексу України «За розвиток соціального партнерства»  провадиться за конкретні досягнення та  особисті заслуги  в сприянні здійсненню профспілками функцій щодо представництва й захисту інтересів людей найманої праці в органах державної влади та в організаціях роботодавців, плідну, результативну діяльність в організації виконання положень Галузевих угод та колективних договорів.

 

Почесний знак  Профспілки працівників агропромислового комплексу України «За бездоганну працю в Профспілці» встановлюється Центральним комітетом Профспілки працівників АПК України для нагородження працівників профспілкових органів та активістів за особливі заслуги, багаторічну (більше 10 років) плідну працю в Профспілці працівників АПК України із захисту прав та свобод членів Профспілки. Нагородження почесним знаком  Профспілки працівників агропромислового комплексу України «За бездоганну працю в Профспілці»  провадиться за конкретні досягнення та  особисті заслуги перед профспілковим рухом у складі Профспілки, значний особистий внесок у його становлення та розвиток, багаторічну активну роботу в профспілкових організаціях, структурних підрозділах апаратів організаційних ланок  всіх рівнів та апарату ЦК Профспілки.

 

 

Відповідно до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства аграрної політики та продовольства України, затвердженого Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 31.03.2016  № 113, для заохочення працівників сфери формування та здійснення державної аграрної політики встановлюються такі відомчі відзнаки:

Подяка Міністерства аграрної політики та продовольства України (далі - Подяка);

Грамота Міністерства аграрної політики та продовольства України (далі - Грамота);

нагрудний знак Міністерства аграрної політики та продовольства України "Знак Пошани" 

 Нагрудний знак Міністерства аграрної політики та продовольства України "Знак Пошани"

1. Нагрудним знаком нагороджуються працівники апарату Мінагрополітики, працівники державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики, які раніше заохочувалися іншими відомчими заохочувальними відзнаками - Подякою та Грамотою.

2. Представлені до нагородження нагрудним знаком повинні мати стаж роботи не менше п’яти років: державні службовці - в апараті Мінагрополітики; працівники державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики, - на керівних посадах підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінагрополітики.

3. Повторне відзначення нагрудним знаком не проводиться.

4. Нагородженому працівнику вручаються нагрудний знак і посвідчення до нього.

5. Нагрудний знак носиться з правого боку грудей і розміщується нижче знаків державних нагород України, іноземних державних нагород. За наявності в особи декількох нагрудних знаків носиться не більше трьох таких знаків.

6. Нагрудний знак і посвідчення до нього зберігаються у нагородженого.

7. Гранична кількість нагрудних знаків, якими можуть бути нагороджені особи, визначені у пункті 2 цього розділу, протягом календарного року становить не більше 580.

  

Подяка Міністерства аграрної політики та продовольства України

 

1. Особи, представлені до відзначення Подякою, повинні мати стаж роботи в органах, визначених у п.2 розділу I Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства аграрної політики та продовольства України, не менше одного року.

2. Чергове відзначення Подякою може бути не раніше ніж через два роки після прийняття попереднього рішення про відзначення.

3. Гранична кількість Подяк, якими можуть бути відзначені особи, визначені в пункті 2 розділу I цього Положення, протягом календарного року становить не більше 1350.

 

 

 Грамота Міністерства аграрної політики та продовольства України

 

1. Грамотою нагороджуються особи, які раніше заохочувалися Подякою.

2. Особи, представлені до відзначення Грамотою, повинні мати стаж роботи в органах, визначених у пункті 2 розділу I  Положення  про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства аграрної політики та продовольства України, не менше трьох років.

3. Чергове відзначення Грамотою може бути не раніше ніж через три роки після прийняття попереднього рішення про відзначення.

4. Гранична кількість Грамот, якими можуть бути відзначені особи, визначені у пункті 2 розділу I цього Положення, протягом календарного року становить не більше 1350.

 

Положенням про відомчі заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України, затвердженого Указом Президента України від 30 травня 2012 року № 365 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", підпункту 76 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, установлено відомчі заохочувальні відзнаки Державної інспекції сільського господарства України:

 Подяку Державної інспекції сільського господарства України;

 Почесну грамоту Державної інспекції сільського господарства України;

 нагрудний знак Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю".

Подяка Державної інспекції сільського господарства України

Відомчими заохочувальними відзнаками нагороджуються працівники Державної інспекції сільського господарства України, державних інспекцій сільського господарства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Державної інспекції сільського господарства України, за активну роботу в розвитку сільського господарства, особистий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва.

Відзначаються працівники Держсільгоспінспекції України, за бездоганну службу та які мають стаж роботи в Державній інспекції сільського господарства України три роки.

Почесна грамота Державної інспекції сільського господарства України

Відзначаються працівники Держсільгоспінспекції України, за бездоганну службу та які мають стаж роботи в Державній інспекції сільського господарства України п’ять роківПочесною грамотою відзначаються працівники Держсільгоспінспекції України, які раніше відзначались Подякою Державної інспекції сільського господарства України.

Нагрудний знак Державної інспекції сільського господарства України "За сумлінну працю"

Відзначаються працівники Держсільгоспінспекції України, за бездоганну службу та які мають стаж роботи в Державній інспекції сільського господарства України десять та більше років. Нагрудним знаком нагороджуються працівники Держсільгоспінспекції України, які раніше відзначались відомчими заохочувальними відзнаками - Подякою, Почесною грамотою.

 Відповідно до Указу Президента України від 30 травня 2012 року № 365 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", підпункту 76 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, встановлено такі відомчі заохочувальні відзнаки Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України:

Подяку Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України;

Почесну грамоту Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України;

нагрудний знак Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України "Знак Пошани".

Подяка Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України

Подякою відзначаються працівники, безперервний стаж роботи за фахом яких становить не менше двох років, за успіхи в роботі, зразкове виконання посадових обов’язків.

Почесна грамота Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України

Почесною грамотою відзначаються працівники, безперервний стаж роботи за фахом яких становить не менше п’яти років та які раніше нагороджувалися Подякою або іншими відомчими відзнаками органів державної влади, державних установ, правонаступником яких є Держветфітослужба України, за сумлінну працю, особисті досягнення у професійній, службовій діяльності.

Нагрудний знак Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України "Знак Пошани"

Нагрудний знак є вищою відомчою відзнакою Держветфітослужби України. Ним відзначаються працівники апарату Держветфітослужби України та її територіальних органів, які мають безперервний стаж роботи за фахом не менше десяти років та раніше нагороджувалися Почесною грамотою або іншими відомчими відзнаками органів державної влади, державних установ, правонаступником яких є Держветфітослужба України, за багаторічну бездоганну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних із забезпеченням реалізації державної політики у галузі ветеринарної медицини, безпечності харчових продуктів, сферах карантину та захисту рослин, охорони прав на сорти рослин.

 Відповідно до Указу Президента України від 30 травня 2012 року № 365 «Про відомчі заохочувальні відзнаки», підпункту 76 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, установлені відомчі заохочувальні відзнаки Державного агентства лісових ресурсів України:

 Почесну грамоту Державного агентства лісових ресурсів України.

 Нагрудний знак “Відмінник лісового господарства України”.

 

Почесна грамота Державного агентства лісових ресурсів України

Почесною грамотою Державного агентства лісових ресурсів України (далі - Почесна грамота) нагороджуються працівники апарату Державного агентства лісових ресурсів України, його територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що входять до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України. Почесною грамотою можуть нагороджуватись працівники, які мають стаж роботи в галузі не менш як 5 років, за активну роботу у сфері лісового та мисливського господарства.

Нагрудний знак “Відмінник лісового господарства України”.

Нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України» (далі - Нагрудний знак) нагороджуються працівники, зазначені в пункті 1.2 цього розділу за вагомий особистий внесок у розвиток лісового і мисливського господарства за наявності стажу роботи в галузі не менш як 10 років. Нагородження Нагрудним знаком може здійснюватись не раніше ніж через три роки після нагородження Почесною грамотою.