background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Центр міжнародної аграрної освіти Профспілки працівників АПК презентував напрями своєї роботи

Центр міжнародної аграрної освіти Профспілки працівників АПК презентував напрямки своєї діяльності на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку", що відбулася 3-4 квітня цього року.
Організатори конференції: Комітет ВР України з питань науки та освіти, Міністерство освіти та науки України, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.
У конференції взяли участь представники 12 країн світу та 43 ВНЗ України.
Директор Центру Ірина Станіславська у своєму виступі акцентувала увагу учасників на можливостях аграрного сектору економіки та його базової складової - аграрної освіти щодо підготовки, перепідготовки та надання другої освіти для громадянУкраїни та іноземних громадян. Науково-педагогічний потенціал та матеріально-технічна база навчання, досвід широкої міжнародної діяльності більшості ВНЗ Мінагрополітики дозволяють реалізувати в повній мірі ті завдання, які визначені основними для Центру: навчання, стажування, практика українських студентів за кордоном, наукові дослідження та закордонні стажування викладачів.
Особливо важливою є діяльність Центру з використанням можливостей Профспілки АПК Украіни яка є членом Всесвітнього союзу працівників харчової промисловості, сільського господарства, готельного та ресторанного обслуговування. Цей момент особливо зацікавив учасників конференції, адже це надає можливість захищати права та інтереси наших громадян за кордоном та іноземців в Україні.
Презентуючи Центр, ІринаВолодимирівна окреслила першочергові напрямки його діяльності:
- організація роботи секції "випускники-аграрії" першого Конгресу випускників-іноземців ВНЗ Украіни, який планується провести уже цього року.
- підготовка та участь у презентаційних виставках "Україна запрошує на навчання", які відбудуться в Судані, Азербайджані та Узбекистані.
Надзвичайно важливим сьогодні є вдосконалення нормативно-правової бази післядипломної освіти та міжнародної освіти.
У виступі запропоновано включити до складу робочих груп, що займаються вивченням проблемних питань нормативно-правового забезпечення системи міжнародної післядипломної освіти та розробкою програм підвищення кваліфікації викладачів, які працюють з іноземцями представників ВНЗ Мінагрополітики.
Отже, планів багато! Центр пропонує співпрацю всім тим, хто зацікавлений у популяризації та розвитку аграрноі освіти - насамперед аграрному та освітянському, органам виконавчої влади, ДУ "Агроосвіта", вищим навчальним закладам, окремим викладачам та студентам.