![](/uploadfiles/news/658f1dbd6eaa3.jpg)
Сьогодні передали на виготовлення окопних свічок 50 кг парафіну, який закупиили колективи Покровського ліцею та Покровської гімназії (директори Каліберда Людмила та Гончаров Сергій). ТОВ "Славутич"- директор Браціло Роман, передав на передову 10 ящиків яблук . Від членів ГО "Бджоляри Покровщини" передано 26 літрів меду. Також передано 330 окопних свічок, які так необхідні в таку пору року.
Велика подяка людям, які виготовляють свічки та всім, хто своєю допомогою підтримує наших захисників.
Віримо в Збройні сили України. Перемога буде за нами.
![](/uploadfiles/fckeditor/зображення_viber_2023-12-29_14-34-12-368.jpg)
![](/uploadfiles/fckeditor/зображення_viber_2023-12-29_14-34-01-882.jpg)
![](/uploadfiles/fckeditor/зображення_viber_2023-12-29_14-34-22-286.jpg)
![](/uploadfiles/fckeditor/зображення_viber_2023-12-29_14-33-47-825.jpg)
![](/uploadfiles/fckeditor/зображення_viber_2023-12-29_14-34-32-266.jpg)