![](/uploadfiles/news/6597d20349c6e.jpg)
4 січня 2024 року Львівській Обласній організації профспілки працівників АПК вручено Прапор - подяку від командира бригади № 93 “Холодний Яр” за вагому фінансову допомогу в придбанні ударних дорнів.
Велика подяка керівникам членських організацій обласної організації, які долучилися до допомоги Збройним силам України.
В серпні минулого року аналогічний Прапор - подяку вручено обласній організації профспілки від штурмового полку “Сафарі” НПУ за сприяння в придбанні автомобіля для фронту.
Разом до перемоги!
Слава Україні!
![](/uploadfiles/fckeditor/зображення_viber_2024-01-05_11-45-10-989.jpg)
![](/uploadfiles/fckeditor/зображення_viber_2024-01-05_11-45-18-769.jpg)