Центральний комітет та президія Профспілки працівників агропромислового комплексу висловлюють щирі співчуття КАЩИШИНУ Оресту Володимировичу - голові Тернопільської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу у зв'язку з важкою, непоправною втратою, передчасною смертю сина Олега.
В глибокій скорботі, сумуємо разом з Орестом Володимировичем, рідними і близькими.
Голова Профспілки працівників АПК Світлана Самосуд