background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Я МАЮ ПРАВО
  27 лютого 2018
  На виконання плану роботи Запорізької обласної профспілкової організації працівників АПК 22-23 лютого 2018 проведено семінар для голів районних профспілкових організацій. На семінарі обговорювався оновлений Статут професійної спілки працівників агропромислового комплексу України, розглядались питання законодавчого забезпечення трудових та соціальних гарантій працівників. Особлива увага була присвячена роботі голів профспілкових комітетів по веденню переговорів з питань укладення або внесення змін до колективних договорів підприємств.
 • photo Лютий - час старту колдоговірної кампанії і роль профспілки тут важко переоцінити.
  26 лютого 2018
  Згідно плану роботи Донецької обласної ради профспілки працівників АПК 1-2 лютого 2018 року відбувся семінар з профспілковим активом області. 25 представників 14 районів з'їхалися в с.Серебрянка Бахмутського району, щоб обговорити питання, що накопичилися, поговорити про наболіле, прийняти програму дій на ближню перспективу.
 • photo ДП "Артемсіль" спільно з Первинною профспілковою організацією продовжить судові розгляди щодо захисту своїх інтересів!
  26 лютого 2018
  12 грудня 2017 року, 9 і 15 лютого 2018 року відбулося розгляд касаційної скарги ДП "Артемсіль" у Вищому Господарському та Верховному Судах України. Суть касації - захист інтересів підприємства і колективу.
  На всі судові слухання свою думку про недопущення списання грошових коштів приїхали висловити представники колективу, члени профспілки, соледобувного підприємства, які проводили мирні акції під стінами суду.
 • photo Черкаські управлінці агропромислового комплексу підвищували кваліфікацію.
  13 лютого 2018
  З 7 по 9 лютого 2018 року на базі Черкаського національного університету проходили курси з підвищення кваліфікації начальників та спеціалістів управлінь агропромислового розвитку обласної та районних державних адміністрацій на тему «Ефективність функціонування та перспективи розвитку підприємств АПК».
  Курси з таким представництвом регіональних керівників АПК пройшли уперше в Черкаському національному університеті. Ініціював їх проведення начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка,0
 • photo Як зберегти профспілкові організації та поліпшити їхню активність?
  13 лютого 2018
  Про те, як зберегти вже існуючі профспілкові організації, поліпшити їхню активність, а також залучати нових спілчан, зацікавлено говорили учасники зустрічі профспілкових працівників аграрно-промислового комплексу Вінницької області за участі представників молодіжної та жіночої рад, президії обласної профспілкової організації галузі. Участь у заходах взяли заступник Голови Профспілки працівників АПК Світлана Самосуд, голова Жіночого комітету Профспілки АПК України, член міжнародного жіночого комітету комітету IUF Надія Бурлака.
 • photo ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» святкував 30-ти річчя структурного підрозділу 2 цеху
  29 грудня 2017
  27 грудня ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» святкували 30-ти річчя структурного підрозділу 2 цеху!
  Чимало теплих слів лунало на адресу дружнього колективу підприємства від голови правління Сергія Дурова, від голови профспілкового комітету Миронової Ганни та представників адміністрації хлібокомбінату.
  До святкування цієї важливої дати долучилась і Херсонська обласна профспілкова організація працівників АПК. Голова обласної організації Наталя Харєва привітала колектив з серйозним ювілеєм, побажала наснаги у роботі, подякувала трудівникам за їх нелегку, творчу працю.
 • photo Підведені підсумки обласного огляду-конкурсу на кращого профспілкового лідера-керівника первинної профспілкової організації.
  27 грудня 2017
  З нагоди проголошення 2017 року Роком первинної профспілкової організації, Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК України провела обласний огляд-конкурс на кращого профспілкового лідера-керівника первинної профспілкової організації.
 • photo Вітаємо ГАРКАВУ ВАРВАРУ ВАСИЛІВНУ з нагородженням медаллю «Заслужений працівник Профспілки працівників АПК України»
  26 грудня 2017
  Черкаська обласна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу щиро і сердечно вітає голову Уманської районної організації профспілки працівників АПК ГАРКАВУ ВАРВАРУ ВАСИЛІВНУ з отриманням високої нагороди – медаллю «Заслужений працівник Профспілки працівників АПК України» за багаторічну сумлінну працю в Профспілці по захисту соціально-економічних прав та інтересів працюючих, значний особистий внесок у розвиток і зміцнення профспілкового руху.
 • photo Семінар для профспілкового активу з актуальних питань законодавства
  26 грудня 2017
  Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК України провела в Зональному навчально-методичному центрі семінар для профспілкового активу первинних профспілкових організацій з актуальних питань законодавства: пенсійна реформа та шляхи її удосконалення, оподаткування профспілкових виплат для неприбуткових організації, загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, соціальні виплати та послуги.
 • photo Профспілковців гостинно приймав Київський маргариновий завод
  11 грудня 2017
  8 грудня п.р. відбулось чергове засідання Президії Київської міської профспілки працівників АПК на чолі з головою Ради Профспілки – Ольгою Іванівною Лопатою. Окрім членів Президії у роботі взяли участь ряд голів первинних профспілкових організацій.