Новини
-
"Питання швидкості інтеграції з ЄС скоріше визначається швидкістю адаптації українських підприємств до нових реалій ринку", - заступник Міністра Владислава Рутицька
22 грудня 2014
-
Останні висновки Європейської Ради щодо України
19 грудня 2014
-
Розроблено заходи із захисту українських аграрних експортерів на ринках Митного союзу
17 грудня 2014
-
Україна збільшує експорт с/г продукції та зменшує імпорт
17 грудня 2014
-
ПРОФСПІЛКИ ГОТОВІ ВИВЕСТИ НА ВУЛИЦІ 10 ТИСЯЧ АКТИВІСТІВ
17 грудня 2014
Профспілкові організації різко засудили антисоціальну програму нового Уряду. Федерацією профспілок України підготовлено Заяву ФПУ і направлено відповідні листи до Глави держави, Уряду країни, депутатських фракцій Верховної Ради України із зазначених питань, та планується проведення Всеукраїнської акції протесту у м. Києві 23 грудня 2014 року – пікетування Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України – у разі не реагування на звернення і вимоги профспілок.
-
Податкове реформування: є запитання - немає відповідей
17 грудня 2014
-
Нові виклики бідності в Україні
17 грудня 2014
-
16 грудня 2014 року в агенції «Укрінформ» відбулася прес-конференція «НІ – продовженню урядової політики «затягування пасків» за рахунок людини праці!»
16 грудня 2014
Профспілки вимагають від Уряду невідкладно розпочати консультації з роботодавцями і профспілками, щоб разом проаналізувати наявні в економіці ресурси, використати альтернативні джерела наповнення бюджету, приступити до виведення з незаконного використання 4,5 мільйона нелегальних працівників, детінізації понад 200 мільярдів заробітної плати, що може дати не менше 100 мільярдів додаткових надходжень до бюджету, пенсійного та інших соціальних фондів.
-
Про Всеукраїнську попереджувальну акцію протесту профспілок
16 грудня 2014
По всій Україні відбуваються протестні заходи (з 15 по 20 грудня 2014 року). 23 грудня 2014 року планується проведення Всеукраїнської акції протесту у місті Києві. Скажемо своє "Ні" – продовженню урядової політики «затягування пасків» за рахунок людини праці!
-
УАК: Продовольча інфляція – 2014. Як у 2008 році
16 грудня 2014
|