background
На головну сторінку - Молодіжна політика

Молодіжна політика

                              Молодіжна політика Профспілки працівників АПК України

Головою Молодіжної Ради Профспілки працівників агропромислового комплексу України обрано

Володимира ВОРОХА – голову Чернігівської обласної організації Профспілки працівників АПК. 

Контакти:  тел. 050-760-00-19;   093-281-15-02;

E-mail: profapk777@gmail.com

 Заступником голови Молодіжної ради Профспілки працівників АПК України є Світлана Ліщук

Контакти:  тел. 096-950-41-11;   093-139-93-78;

E-mail: itomlin@ukr.net

 Молодь Профспілки працівників АПК України – це дієвий, потужний механізм розвитку профспілкового руху на місцях, в Україні, виховання аграрної еліти держави.

 

  

 Майже 35% членів Профспілки працівників АПК України – це молоді та перспективні люди: учнівська молодь, студенти навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, Вищих навчальних закладів, молодь на підприємствах.

Механізм взаємодії різних категорій молоді в системі Профспілки працівників АПК України включає:
- Профспілкове навчання;
- Постійні комунікації;
- Тематичні круглі столи, семінари;
- Спільні проекти та конкурси;
- Благодійницькі заходи;
- Створення Молодіжної ради ЦК Профспілки (молодіжного оргкомітету ЦК Профспілки);
- Співробітництво з ГО, МГО.
- Міжнародна робота.

Концепція політики Профспілки щодо молоді має на меті перегляд традиційного ставлення до молодих членів профспілки, формування нових підходів, стилю та методів взаємодії Профспілки з молоддю, яка працює або навчається в навчальних закладах, що входять до профспілкового обслуговування галузевої профспілки. 

Сьогодні регулярно проводяться круглі столи та збори з молодіжними профспілковими лідерами галузі АПК, на яких виявляються нагальні питання в молодіжному середовищі та які вирішуються спільними зусиллями влади, профспілки та молоді.

Створені сторінки у соціальних мережах, де молодь має можливість висловити власну думку та запропонувати проект: сторінка facebook  Молодіжна рада Профспілки працівників АПК https://vk.com/molodapkhttps://www.facebook.com/molodapk  

 

Голова Молодіжної ради Профспілки працівників АПК України Володимир Ворох взяв участь у роботі 27-го Світового Конгресу IUF, який проходив у Женеві.

  

 

 

Члени виконкому Молодіжної ради Профспілки працівників АПК України взяли участь у Третій літній молодіжній профспілковій школі, яка проходила в Одесі за підтримки Центру Солідарності та Трудових Ініціатив

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зустріч з профспілковим студентським активом НУБіП України

 

 

 

Візит молоді АПК до музею Кока-Кола

 

 

 

 

 

 

 

З ІСТОРІЇ МОЛОДІЖНОГО РУХУ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ АПК.

 

 

 


 

 

Шановні профспілкові працівники, яким небайдужа подальша доля аграрних навчальних закладів України та розвиток профспілкового молодіжного руху АПК!

Профспілка працівників АПК України у партнерстві з Центром Солідарності АФП-КВП в Україні та Білорусі організовують Всеукраїнський молодіжний Форум профспілок: 
«Модернізація роботи профспілок, впровадження успішних практик», який відбудеться  28-29 квітня 2015р. в м.Києві.
До участі у Форумі запрошуються: 

·         Голови обласних організацій Профспілки працівників АПК України;

·         Члени Молодіжної Ради Профспілки працівників АПК України;

·         активні голови райкомів, міськкомів, первинних профорганізацій Профспілки працівників АПК (віком 18-55 років).

Мета Форуму:  

розробка та окреслення основних складових «Стратегії розвитку молодіжної політики Профспілки працівників АПК України на 2016-2020рр.» та пошук ефективних шляхів розвитку профспілок в Україні в складний час для нашої держави.

Основні завдання Форуму: 
►розкриття важливих аспектів роботи і можливостей профорганізацій в умовах чинного законодавства;  майбутнє профспілкових організацій аграрних навчальних закладів України ;
►обмін досвідом профспілкової роботи щодо створення й підтримки позитивного іміджу; 
►налагодження зв’язків між профспілковими організаціями; 
►розробка шляхів модернізацій профспілкових організацій.
Серед ключових тем Форуму:
1. Майбутнє профспілкових організацій аграрних навчальних закладів України.
2. Правова сторона діяльності профспілок в Україні: переваги, можливості та перспективи.
3. Напрацювання рекомендацій щодо побудови стратегії створення позитивного іміджу профорганізаціями.
4. Соціальне партнерство.
5. Модернізація профспілок в сучасній Україні – практичний підхід.
Координатор проекту від профспілкової сторони: 
Голова Київської обласної профспілки працівників АПК України – 

 

Катерина Олександрівна Баришева, конт.тел: +380508195198; 0445684579.

 

Про всі можливості та проекти для молоді Профспілки працівників АПК читайте в розділі "Новини" або у вкладинках "Конкурси", "Проекти"

18 лютого 2015 року в м. Києві відбулася визначна подія в житті профспілкових діячів України – урочисте відкриття спеціальної платформи для профспілкового спілкування та обміну досвідом - Профспілкового Клубу «Нове бачення» (New Vision).

Деталі читайте за посиланням:  http://profapk.org.ua/news/prof_news/1017.html

УВАГА, ОГОЛОШЕННЯ!

 18 лютого 2015 року профспілкові активісти планують провести акцію з нагоди відзначення Всесвітнього дня соціальної справедливості.

  18 лютого 2015 року Профспілка працівників АПК України в партнерстві з Фондом ім. Фрідріха Еберта відкривають новий профспілковий проект  - Профспілковий Клуб "Нове бачення", який планується проводити протягом 2015 року. Мета ініціативи: створити майданчик для розвитку профспілкового руху в Україні, обміну досвідом та навчання за допомогою різних підходів абсолютно різних профспілкових організацій.  Місія Клубу: відродження та модернізація  профспілкового руху в Україні.

 

До участі у заході було відібрано 35 учасників - досвідчених та активних діячів профспілоквого руху з різних куточків України.

 

Серед зареєстрованих учасників - представники таких організацій:   

Федерація профспілок України,   Конфедерація вільних профспілок України,  Всеукраїнська Незалежна профспілка "Захист праці", 

Профспілка працівників АПК України,  Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, Профспілка працівників освіти і науки України, 

Профспілка працівників оборонної промисловості України, Всеукраїнська профспілка торгівлі, Навчально-методичний центр Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, Українська спілка професіоналів інформаційних, комунікаційних та бізнес технологій, Профспілка працівників нафтової і газової промисловості України, Профспілк працівників державних установ України,  Федерація профспілок Хмельницької області, Первинна профспілкова організація Івано-Франківської станції швидкої медичної допомоги та інші представники первинних організацій галузевих профспілок України.

 Активістами профспілкової еліти було прийняте рішення провести акцію на знак підтримки ідей соціальної справедливості з нагоди відзначення Всесвітнього дня соціальної справедливості 20 лютого.

 

 

 

НОВА ПРОФСПІЛКОВА ІНІЦІАТИВА - ПРОФСПІЛКОВИЙ КЛУБ "НОВЕ БАЧЕННЯ" 

Профспілка працівників АПК України за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта реалізовує проект профспілкової ініціативи – Профспілковий Клуб «Нове бачення», який має на меті створити майданчик для розвитку профспілкового руху в Україні, обміну досвідом та навчання за допомогою різних підходів абсолютно різних профспілкових організацій.

Профспілковий Клуб – це платформа для вирішення нагальних профспілкових питань, популяризація кращих практик, налагодження взаємодії з державними органами влади; робота з грантовими програмами; реалізація спільних проектів; розвиток лідерських здібностей; самореалізація.

Сьогодні ми розуміємо, що лише спільними зусиллями, за допомогою навчання та взаємодії ми зможемо зберегти та відстояти право Профспілок на існування, покращити мікроклімат у стосунках з державою та надати можливість розвиватися особисто профспілковим лідерам та організаціям вцілому.

Засідання Клубу відбуватимуться один раз на три місяці. Проект заплановано реалізовувати протягом року.

Якщо Ви маєте бажання долучитися до нової профспілкової ініціативи - Профспілковий Клуб "Нове бачення", повідомте нас: електронна адреса: profapk@gmail.com або за телефоном: +380508195198 (контактна особа: Катерина Баришева, фахівець з питань молодіжної політики та міжнародної роботи).

Сподіваємося на Вашу підтримку розвитку молодіжного профспілкового руху України.

Детально про проект читайте в ФейсБуці: www.facebook.com/NewVisionProject2015


 

 

Оголошується фотоконкурс

"Я українець - я цим пишаюсь"

Термін проведення Конкурсу: 08 вересня – 31 жовтня 2014 року – прийом заявок учасників; до святкування Дня студента – визначення переможців.

Мета та завдання фотоконкурсу

Метою фотоконкурсу є виховання естетичної культури та смаків молодого покоління через мистецтво фотографії. розвиток творчих здібностей. урізноманітнення молодіжного дозвілля.
Завданням фотоконкурсу є виявлення та підтримка творчих ініціатив молоді профспілки працівників АПК, стимулювання професійного й творчого росту учасників фотоконкурсу, розвиток патріотичного духу. виховання любові до рідного краю
Основні умови проведення Конкурсу:
- до участі у Конкурсі запрошуються молоді люди у віці від 18 до 35 років, які є членами Профспілки працівників АПК України та бажають підготувати фотороботу відповідно до тематичної спрямованості.
Учасники фотоконкурсу мають надіслати свої фотороботи та анкети в електронному вигляді через мережу інтернет на електронну пошту dzuba20@ukr.net або може особисто передати на адресу ЦК Профспілки працівників АПК: м. Киї. вул. Р.Окіпної, 2, готель "Турист", офіс 1224.
Для отримання детальної інформації звертайтеся за телефоном: +380508195198.

 

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі!

_________________________________________________________________________________________

 Центральний комітет Профспілки оголошує проведення флеш-мобу «Профспілки єднають Україну!»                                                                                    

Термін проведення: червень – серпень 2014 року. 
Мета заходу: донесення до громадськості позиції профспілкової молоді за єдніть (соборність) України.
Завдання заходу: необхідно відзняти відео до трьох хвилин патріотичного характеру, висловити свою підтримку ідей єдності країни. Надіслати відеоролик на адресу ЦК Профспілки працівників АПК та через мережу інтернет (01019, м. Київ, а/с 196, dzuba20@ukr.net).
Відеоролик:
- формат mp3, mp4 або DVD- відео;
- тривалість до з хвилин;
- відеоролик може бути знято за допомогою будь-якого пристрою, що забезпечує відео зйомку (мобільний телефон, фотоапарат з функцією запису відео або ж відеокамерою);
- у відеоролику допускаються: аудіосупровід, текст, коментарі. Оформлення додатковими ефектами, тощо.
Кінцевий термін прийому робіт – 18 серпня 2014 року. 
Загальне відео планується підготувати до Дня Незалежності України та оприлюднити на офіційному сайті Профспілки працівників АПК.
 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Шановна молодь Профспілки АПК!!!
Оголошується Всеукраїнський відеоконкурс
“Студентське життя – неповторне!”


Запрошуємо Вас взяти  участь!

Термін проведення Конкурсу: 01 вересня – 1 листопада 2012 року – прийом заявок учасників; до святкування Дня студента – визначення переможців.

Мета Конкурсу – виявлення талановитих аматорів відео мистецтва,
розвиток творчих здібностей, урізноманітнення молодіжного дозвілля.
Завдання Конкурсу:
визначення ставлення молоді до реалій студентства, вищої освіти,
формування загальнолюдських і сімейних цінностей серед молоді та суспільства в цілому, підтримка творчих ініціатив молоді Профспілки АПК.
Основні умови проведення Конкурсу:
- до участі у Конкурсі запрошуються молоді люди у віці від 18 до 35 років, які є членами студентських (аспірантських) первинних профспілкових організацій ВНЗ Міністерства агрополітики та продовольства України;
- тема Конкурсу: “Студентське життя – неповторне!” – необхідно
розкрити особливості студентського життя того чи іншого вишу протягом 3-х хвилин відео зйомки.
Для участі необхідно:
- Зняти короткометражний Відеоролик хронометражем до 3 хвилин.
- Заповнити та підписати анкету Учасника, письмову згоду автора на використання представленої роботи і/або її уривків для фестивальних показів, у програмах про Конкурс та під час навчально-виховних заходів, засвідчення, що даний ролик було підготовлено особисто Учасником і Учасник раніше не отримував призів або інших винагород за нього, а також згоду автора на обробку його персональних даних (Додатки 1 та 2).
Завантажити Положення про Конкурс та Додатки 1,2

- Надіслати Відеоролик Організаторам (відеоматеріали надсилаються на CD або DVD-дисках на адресу ЦК Профспілки працівників АПК України та через мережу інтернет (Відеоролик та анкету відправляйте на адреси: profapk@gmail.com, apk@fspu.org.ua. )
Відеоролік:
- формат mp3, mp4, avi або DVD-відео;
- тривалість – до 3 хвилин;
- відеоролик може бути знято Учасником за допомогою будь-якого пристрою, що забезпечує відеозйомку (мобільний телефон, фотоапарат з функцією запису відео або ж відеокамера);
- відеоролик відзняти українською або російською мовами;
- у відеоролику допускаються: аудіосупровід, текст, коментарі, оформлення додатковими ефектами, тощо.
 

Кінцевий термін прийому заявок для участі у Конкурсі: 1 листопада 2012 року.

Найкращі конкурсні роботи Учасників будуть представлені на Урочистому концерті, присвяченому святкуванню Дня студента, що відбудеться у листопаді 2012 року в м. Києві. Організатори нагороджують переможців Конкурсу дипломами та цінними подарунками! 

 

___________________________________________________________________________________________________ 

Шановна молодь Профспілки працівників АПК України!

   Оголошується конкурс проектів і програм первинних профспілкових організацій студентів та аспірантів Профспілки працівників АПК України на 2013 рік.

 Запрошуємо всіх та кожного проявити себе та заявити про свою профорганізацію на всю Україну!

Ми розглядатимемо абсолютно всі пропозиції та ідеї. 

То ж скористайся можливістю - напиши проект (програму), який ми допоможемо тобі реалізувати!

 


 До 22 жовтня 2012 року включно здійснюється прийом заявок, проектів і програм на Конкурс.

Проекти (програми) мають бути всеукраїнського масштабу, тобто в процесі реалізації проекту (програми)  необхідно охопити максимальну кількість молоді України, можливо, молодь кількох областей.

 Умови участі:
в Конкурсі беруть участь Профспілкові організації студентів та аспірантів вищих навчальних закладів АПК України за темами: 
1. Підтримка та розвиток профспілкового руху АПК; 
2. Підтримка творчої та обдарованної молоді;
3. Сприяння зайнятості молодих людей, розвиток трудової активності;
4. Розвиток міжнародних молодіжних контактів та студентських обмінів;
5. Покращення стану молодих сімей Профспілки АПК.

 Для участі необхідно: 

1) Заповнити Аплікаційну форму-заяву (Додаток 1) та надіслати на електронні адреси:

profapk@gmail.comapk@fspu.org.ua.

Завантажити Додаток 1

2) Проект має відповідати умовам Положення про Конкурс. 

Завантажити Положення про Конкурс

 

 

Переможці Конкурсу у всіх номінаціях (по всіх темах)  нагороджуються дипломами та цінними подарунками. Кращі проекти (програми)  будуть реалізовані  під патронатом первинної профспілкової організації-переможця!

  *Додаткова інформація: Проект має бути викладений стисло та зрозуміло. Обсяг форми-заявки не має перевищувати чотирьох сторінок А4.

 

 Поспішай взяти  участь у Конкурсі!

 

 ______________________________________________________________________________________________________________________________________________

  

Шановна молодь Профспілки АПК!!!
Оголошується  творчий конкурс
“Поезія єднає серця”


Запрошуємо Вас взяти  участь!

Заявки приймаються до 1 червня 2013 року!

Положення

про творчий конкурс "Поезія єднає серця"

 

1. Загальні положення

  

1.2. Мета проведення Конкурсу – розкрити творчі здібності молоді, вияви­ти серед них найталанови­тіших, розвивати й попу­ляризувати поетичну творчість.

1.3. Дане Положення регламентує порядок проведення і умови Конкурсу “Поезія єднає серця ”.

1.4. Засновником Конкурсу є Профспілка працівників АПК України, організатором – Молодіжна Рада Профспілки працівників АПК України.

1.5. Розгляд конкурсних матеріалів та підведення підсумків Конкурсу здійснюється конкурсною комісією (далі – Комісія) у складі членів виконавчого комітету Молодіжної Ради Профспілки та представників Центрального комітету Профспілки працівників АПК України.

 

 2. Умови Конкурсу

                2.1. Учасником Конкурсу може бути член Профспілки працівників АПК України, у віці від 16 до 35 років включно.

                2.2. На конкурс приймаються літературні роботи в  категорії: поезія.

            2.3. Літературна конкурсна робота має бути написана українською або російською мовами. Автор може представити на конкурс декілька творчих робіт (але не більше п’яти). Кожен твір оцінюється як самостійна робота.

2.4. Для участі у Конкурсі надсилаються  наступні документи:

- заявка від автора (Додаток 1);

- літературний поетичний твір;

- коментар.

2.5.  Літературна робота подається в електронному вигляді на електронну пошту Профспілки працівників АПК України або може бути передана особисто за адресою: 01012, м. Київ, майдан Незалежності, 2,      каб. 702.

                                                                                                                                 3. Підведення підсумків Конкурсу

           3.2. Підсумки Конкурсу підводяться Комісією на черговому засіданні виконавчого комітету Молодіжної Ради після терміну прийому заяв на участь. За результатами Конкурсу визначається один переможець, якому присуджується  приз чи грошова винагорода у розмірі 1000 грн. (одна тисяча гривень).

3.3. Комісія визначає переможця Конкурсу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. Рішення Комісії є остаточним і не підлягає перегляду.

3.4. Критерії оцінки робіт:

       відповідність назві та меті Конкурсу;

       сприяння формуванню позитивного іміджу Профспілки працівників АПК України;

       оригінальність та виразність поетичного твору;

       зрозумілість;

       письменність і культура мови;

       почуття рими та ритму.

3.5. Переможець Конкурсу надає Засновнику право на публікацію та використання поетичного твору на сайті Профспілки працівників АПК України та в засобах масової інформації.

         3.6. Комісія залишає за собою право не приймати до розгляду і не присуджувати нагороду роботам, які не відповідають критеріям оцінки 

Поспішай взяти участь у Конкурсі!

 

Про підсумки конкурсу "Поезія єднає серця" 

Відповідно до постанови Президії ЦК Профспілки працівників АПК від 18.04.2013 № П-12-6 Молодіжною Радою Профспілки працівників АПК було організовано проведення творчого конкурсу «Поезія єднає серця» (далі – Конкурс).
На розгляд конкурсної комісії (далі – Комісія) у складі членів виконавчого комітету Молодіжної Ради Профспілки працівників АПК надійшли матеріали щодо участі у Конкурсі від 7 учасників.
На підставі протокольного рішення конкурсної комісії з підведення підсумків творчого конкурсу «Поезія єднає серця» від 28.08.2013,
Президія ЦК Профспілки працівників АПК України
ПОСТАНОВЛЯЄ
:
1. Визнати переможцем творчого конкурсу «Поезія єднає серця» - Шутька Артема Івановича – студента Сумського національного аграрного університету.
Нагородити Шутька А.І. Дипломом Профспілки та грошовою винагородою у сумі 1000 (однієї тисячі) гривень.
2. За участь у Конкурсі нагородити Дипломами Профспілки працівників АПК:
Граба Ігоря Васильовича - студента ВП НУБіП України «Кримський технікум гідромеліорації і механізації сільського господарства»;
Бугайчука Владислава Миколайовича – студента ПФ НУБіП України «Кримський агротехнологічний університет»;
Мітюгіну Анастасію Андріївну – студентку ВП «Політехнічний коледж Луганського національного аграрного університету»;
Думанову Карину Олегівну – студентку ВП «Політехнічний коледж Луганського національного аграрного університету»;
Платонову Олену Анатоліївну - студентку ВП «Політехнічний коледж Луганського національного аграрного університету»;
Абрамець Анастасію Ярославівну - студентку ВП «Політехнічний коледж Луганського національного аграрного університету».
3. Консультанту відділу охорони праці та соціального захисту Дзюбі І.М. розмістити поетичний твір на сайті Профспілки працівників АПК та в засобах масової інформації (додається).
6. Контроль за виконанням постанови покласти на консультанта відділу охорони праці та соціального захисту Дзюбу І.М.

  

 ______________________________________________________________________________________________________________________________________________