background
На головну сторінку - Діяльність - Напрями діяльності - Правовий захист

Правовий захист

Правовий  захист

Оскільки ми живемо у правовій державі, то знаємо, що наші права та обов’язки регламентовані Конституцією та відповідними кодексами, але не кожен дотримується правил, викладених у нормативних актах, або навіть не знає про їх існування, тому виникають ситуації, коли неможливо обійтись без юридичної допомоги юристів з урахуванням того, що правова ситуація в Україні постійно змінюється та ускладнюється.  

Ми зрозуміли, що без юридичної допомоги нам не обійтись.

Юридичні послуги Профспілці працівників агропромислового комплексу України надає юридична агенція «Дідурик і партнери».

Як показали існуючі правові проблеми та запропоновані юристами шляхи їх вирішення, можна стверджувати, що юридична агенція - це команда висококваліфікованих фахівців в галузі права.

Агенція здійснює юридичне забезпечення бізнесу, в тому числі пов’язаного з аграрним сектором, вирішенням питань, які випливають із цивільного, земельного, трудового, податкового та іншого законодавства, здійснює захист інтересів громадських та профспілкових організацій і окремих громадян.       

Історія агенції почалась з серпня 1982 року, коли Головний партнер агенції Людмила Дідурик була прийнята до складу Київської міської колегії адвокатів в юридичну консультацію Мінського району м. Києва. 
            З 1982 року і по теперішній час був накопичений досвід практичної роботи. Крім адвокатської діяльності в період роботи, Людмила Дідурик брала участь у підготовці збірки систематизованого законодавства України, у підготовці окремих проектів, законів, постанов та розпоряджень у складі Міністерства юстиції України. Вона має друковані праці і юридичні консультації в спеціалізованих виданнях: «Юридическая практика», «Юридична газета», журналах «Гранд», «Олігарх». Викладає право в навчальних закладах з питань трудового, господарського, податкового законодавства.
        Необхідно зазначити, що з 1992 року адвокатом Дідурик Л., сумісно з її коллегами, проводилась колосальна робота з реструктуризації, інвентаризації, організації аудиторських перевірок, оформлення паїв земельних ділянок та складання орендних відносин між користувачами розпайованих земель в аграрному секторі. З цього приводу виникали спірні питання, які доводилось вирішувати у судовому порядку. Вирішувались вони на користь її довірителів. Агенція брала активну участь у створенні нових господарських формувань в аграрному секторі України.

Дідурик Людмила представляла інтереси таких відомих компаній як: ТОВ "Ондулін Україна"; ТОВ "Ілта Гест сервісіз Київ"; Агентства Сполучених Штатів з питань міжнародного розвитку USAID (United States Agency for International Development); Громадської організації “PADCO”- однієї з перших організацій, яка працювала в Україні і проводила діяльність з надання технічної та гуманітарної допомоги згідно з двосторонньою угодою, укладеною між Урядом США та Урядом України в рамках міждержавного контракту № РСЕ - 1008-1-00-6008-00; Компанії "Укртранснафта"; Учбової корпорації "Гранд"; СП "Регіна Бізнес Центр Київ"; ТОВ "Украгрорезерв"; ТОВ "Укргазрезерв"; ТОВ "Олімп Тревел ЛТД"; ТОВ Видавництво "Шкільний світ"; Благодійна організація "Благодійний фонд Перше вересня"; ТОВ «Ріттманн Київ» та інші. Вони були тривалий час її довірителями, а у подальшому між ними склались партнерські відносини.
         Агенція надає послуги з реєстрації підприємств, консультації у сфері корпоративного законодавства, створення підприємств (організація податкового та бухгалтерського обліку), формування статутного капіталу, реорганізації підприємств, ліквідації підприємств, консультування та супроводу придбання і продажу бізнесу, організації комплексної експертизи, запропонованого на продаж бізнесу, правового аналізу договорів, юридичної і податкової діагностики підприємств з питань податкових і неподаткових перевірок, податкового планування, спорів з податковими органами тощо.
Її команда професіоналів високого рівня забезпечує якісне, оперативне та відповідальне обслуговування клієнтів. Ми довіряємо і співпрацюємо із зазначеною агенцією, вони здійснюють юридичний захист прав членів наших профспілок. 
         Спеціалізація агенції: всі категорії цивільних, господарських, адміністративних та інших справ, у тому числі і кримінальні справи за ознаками злочину проти власності у сфері господарської та службової діяльності.  

 

 Головний партнер – Дідурик Людмила Іванівна.

 Адвокати, юристи та фахівці, які працюють спільно з адвокатом Дідурик Л.І.:

Борисов Юрій Павлович – адвокат;
Бєляєва Аліна Петрівна адвокат;
Самолетова Олена Володимирівна – адвокат;
Сучик Андрій Вікторович – адвокат;
Каюков Вадим Михайлович адвокат;

Явец Тамара Олексіївна  – адвокат;
Ходаковська Олена Володимирівна - фахівець з бухгалтерського обліку та звітності;
Волошина Людмила Володимирівна - фахівець з бухгалтерського обліку та звітності;
Лук’яненко Олена Іванівна - юрист;
Рижий Михайло Миколайович – юрист;

Панюкова Тетяна Олександрівна - юрист
Пастернак Людмила Віталіївна – юрист.

 

За юридичною допомогою може звернутися кожен відвідувач сайту.

Контакти: apk@fpsu.org.ua

 

  

 З повагою, Дідурик Л.І.

 

____________________________________________________

 

Постанова про забезпечення громадського контролю профспілок за дотриманням трудового законодавства(1).doc 

               Питання, стосовно  підтвердження відомостей про юридичну особу, чи розповсюджується зазначений порядок на  громадських організацій, всеукраїнськи профспілки?

 

               Починаючи з 2016 року відмінено подання підтвердження своїх відомостей в Держржавному реєстрі шляхом подання форми 6.

 Щодо права держави витребувати у добросовісного набувача нерухоме майно,  відчуженого профспілковою організацією