background
На головну сторінку - Діяльність - Напрями діяльності - Організаційна робота

Організаційна робота

Організаційна робота Профспілки працівників АПК -  це засіб реалізації нею своїх функцій, з врахуванням існуючих нагальних потреб трудових колективів підприємств, установ та організацій, яка здійснюється з метою оптимізації структури Профспілки, розвитку основних принципів та засад профспілкової діяльності, вдосконаленню координації в роботі органів Профспілки на всіх рівнях, та підвищення ефективності всієї профспілкової діяльності.

Організаційна робота Профспілки складається з низки заходів щодо забезпечення єдності дій членських організацій у виробленні спільних позицій щодо захисту конституційних, трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

Центральним комітетом Профспілки  працівників АПК постійно проводяться заходи щодо удосконалення внутрішньої структури Профспілки та організаційного зміцнення об’єднання. Проводиться моніторинг та аналіз нагальних проблем організаційної структури Профспілки, напрямків роботи. Постійно вдосконялюються форми звітності та планування.

Серед основних напрямків роботи: