background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Душевна зустріч ветеранів
  17 січня 2018
  З нагоди новорічних свят лідер агропрофспілки Ігор Сопелкін запросив на дружній обід ветеранів Профспілки працівників АПК.
  Кожному з них було надано слово для виступу, під час якого ветерани ділилися подіями свого життя і профспілковими історіями. Згадали з сумом колег, які пішли з життя, але добра пам’ять про них залишається в наших серцях.
  Часто промови починались чи завершувались віршами, були наповнені оптимізмом і добрими побажаннями йти по життю з високо піднятою головою.
 • Про внесення змін до законодавства
  15 січня 2018
 • photo ДИСКРИМІНАЦІЯ СЕЛЯН є грубим порушенням Конституції
  11 січня 2018
  Проведення різноманітних реформ в економічній і соціальних сферах, в сфері зайнятості та житлових субсидій, трансформація медичних установ, , адміністративна і земельна реформи загострили накопичені роками проблеми із реалізації конституційних прав і гарантій громадян, особливо тих хто проживає в селах.
  . Більш того набуває поширення практика обмеження селян у можливості скористатись наданими Законом правами.
  . Профспілка працівників АПК запрошує всіх небайдужих до спільної роботи з мінімізації зон соціальної несправедливості та викоренення фактів і причин дискримінації сільських трударів та членів їх сімей.
 • photo Гострі питання на перше у 2018-му засідання Галузевої тристоронньої соціально-економічної ради в агропромисловій сфері
  10 січня 2018
  Профспілка працівників АПК ініціює розгляд на Раді питань
  - Про визначення ролі та дій соціальних партнерів з подолання ганебного явища як заборгованість із оплати праці.
  - Про підготовку в період дії мораторію на продаж землі консолідованих законодавчих пропозицій в сфері земельних відносин та соціально-трудових питань на селі .
  - Про підведення підсумків виконання за 2017 рік галузевих угод в агропромисловій сфері.
 • photo Ганебне явище як ЗАБОРГОВАНА ЗАРПЛАТА має бути нарешті подолане
  9 січня 2018
  Протягом 2017-го року набуло загострення таке ганебне явище як заборгованість із заробітної плати.
  В цілому сума заборгованості з виплати заробітної плати за всіма видами економічної діяльності на 1 грудня 2017 року склала 2 мільярди 581 мільйони 699 тисячі гривень, що 44% більше ніж на початок 2017 року.
 • photo Голос Профспілки почуто і враховано!
  9 січня 2018
  Комітет ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин за дорученням Голови парламенту розглянув лист Профспілки працівників АПК
 • photo Від щирого серця вітаємо Вас з Новим 2018-м роком та Різдвом Христовим!
  30 грудня 2017
  Зустрічаючи Новий 2018-й рік ми традиційно підводимо підсумки року, що минає. 2017-й рік був нелегкий, насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-ий рік був прожитий не дарма.
 • photo ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» святкував 30-ти річчя структурного підрозділу 2 цеху
  29 грудня 2017
  27 грудня ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» святкували 30-ти річчя структурного підрозділу 2 цеху!
  Чимало теплих слів лунало на адресу дружнього колективу підприємства від голови правління Сергія Дурова, від голови профспілкового комітету Миронової Ганни та представників адміністрації хлібокомбінату.
  До святкування цієї важливої дати долучилась і Херсонська обласна профспілкова організація працівників АПК. Голова обласної організації Наталя Харєва привітала колектив з серйозним ювілеєм, побажала наснаги у роботі, подякувала трудівникам за їх нелегку, творчу працю.
 • photo Підведені підсумки обласного огляду-конкурсу на кращого профспілкового лідера-керівника первинної профспілкової організації.
  27 грудня 2017
  З нагоди проголошення 2017 року Роком первинної профспілкової організації, Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК України провела обласний огляд-конкурс на кращого профспілкового лідера-керівника первинної профспілкової організації.
 • photo Вітаємо ГАРКАВУ ВАРВАРУ ВАСИЛІВНУ з нагородженням медаллю «Заслужений працівник Профспілки працівників АПК України»
  26 грудня 2017
  Черкаська обласна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу щиро і сердечно вітає голову Уманської районної організації профспілки працівників АПК ГАРКАВУ ВАРВАРУ ВАСИЛІВНУ з отриманням високої нагороди – медаллю «Заслужений працівник Профспілки працівників АПК України» за багаторічну сумлінну працю в Профспілці по захисту соціально-економічних прав та інтересів працюючих, значний особистий внесок у розвиток і зміцнення профспілкового руху.