background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Профспілка працівників АПК відкрила Центр медіації індивідуальних трудових спорів та навчальну програму знайомства з медіацією для профспілок
  25 листопада 2020
  20 листопада 2020 року Профспілка працівників АПК уклала Угоду з Міжнародною академію безперервного навчання (МАБН) про відкриття спільного Центру медіації індивідуальних трудових спорів. Головна мета діяльності Центру Медіації ІТС:
 • photo Прожитковий мінімум у цінах жовтня 2020 року
  23 листопада 2020
  Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах жовтня 2020 року у розрахунку на місяць на одну особу становив:
 • photo Розвиток кваліфікацій у EU4Skills
  22 листопада 2020
  Участь у вебінарі, який проведено Міністерством освіти і науки України спільно з Фінським національним агентством з питань освіти.
  Завідуюча відділом економічного захисту трудящих та соціально-трудових відносин Профспілки працівників АПК Марченко Т.П. 20 листопада поточного року взяла участь у стартовому вебінарі «Розвиток кваліфікацій у EU4Skills» у рамках програми «EU4Skills
 • photo Засідання виконкому IUF
  20 листопада 2020
  16-17 листопада 2020 року в онлайн режимі пройшло засідання виконкому IUF, участь в якому взяли більше 100 членів, спостерігачів та запрошених з усіх континентів.
 • photo Трудова реформа «по-українськи»
  20 листопада 2020
  Трудова реформа «по-українськи»
  Який вектор обирає держава?
  Коментар Голови Федерації профспілок України, голови Спільного представницького органу репрезентативних об’єднань профспілок на національному рівні (СПО профспілок) Григорія Осового
 • photo новини з Чернігівщини
  19 листопада 2020
  108 найманих працівників філії "Менський сир" ПП КФ "Прометей" (Чернігівщина) прийняли рішення про початок страйку на підприємстві з 23 листопада поточного року.
 • photo Україна аграрна: що відбувається з ринком зернових і олійних (09.11 – 13.11.2020)
  19 листопада 2020
  Що відбувалось з цінами основних зернових і олійних культур минулого тижня, розповідають в компанії «Фенікс-Агро».
 • photo Вічна пам'ять!
  18 листопада 2020
  Центральний комітет та президія Профспілки працівників агропромислового комплексу висловлюють щирі співчуття БУРЛАЦІ Надії Маркіянівні - голові Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників харчової та переробної промисловості у зв’язку з важкою, непоправною втратою, передчасною смертю сина Олександр
 • photo Відбулося засідання Жіночого комітету IUF
  16 листопада 2020
  11-12 листопада цього року в режимі онлайн відбулося засідання Жіночого комітету Міжнародного профспілкового об’єднання IUF, в якому прийняли участь близько 70 учасників з різних регіонів світу. Відкрила засідання генеральний секретар IUF Сью Лонглі.
 • photo Привітання Голови Профспілки
  13 листопада 2020
  Шановні члени профспілки - працівники сільськогосподарських підприємств, фермери, приватні землевласники, дорогі хлібороби !
  Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства...