background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Чому так відбувається? Що робити?
  14 серпня 2018
  Висновки були одностайними – лише разом працівники можуть відстояти свої права і лише об’єднавшись у профспілку захистити свої права на достойну зарплату, умови праці та соціальні пільги.
 • photo Кому дістануться Ваші ПЕНСІЙНІ внески?
  8 серпня 2018
  Вже майже 20-ть років робляться спроби примусити українців віддавати частину своїх трудових доходів до так званих накопичувальних пенсійних фондів. Головним локомотивом такої «пенсійної реформи» виступає великий бізнес, страхові компанії, банки та… влада.
  Активну підтримку їм надають численні грантові організації та їх партнерські ЗМІ.
  Їх інтерес на поверхні – підтягнути до себе ласу частину сотень мільярдів пенсійних внесків для використання як «дешевих і довгих» кредитів (що в умовах вітчизняної практики значить – взяти під красиву рекламу високих прибутків і повернути не все чи не всім, чи… зовсім нічого не повертати).
 • photo ЗАХИСТИМО РОБІТНИКА від ЗАРПЛАТНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ
  1 серпня 2018
  Нехтуючи Конституцією, законами України та міжнародним правом протягом багатьох років в Україні, агропромисловому секторі економіки зокрема, на значній частині підприємств залишаються не вирішеними питання повернення працівникам невиплаченої заробітної плати.

  За офіційними даними загальна заборгованість з виплати зарплати на початок липня 2018 року становила 2,72 млрд грн, з якої борг економічно активних підприємств 1,57 млрд грн.

  Сільськогосподарські підприємства заборгували своїм працівникам на початок липня 17,347 мл грн, промислові підприємства – 2,2 млрд грн, будівельні – 83,1 млн грн, охорони здров’я – 26,04 млн грн, держуправління й оборони – 4,8 млн грн
 • photo Солідарність українських і польських профспілок заводів Coca-Cola
  30 липня 2018
  Профспілкові лідери споріднених підприємств України та Польщі детально обговорили різноманітні аспекти оплати праці, організації роботи та охорони праці, механізми представництва та захисту робітників, питання співпраці з роботодавцями та багато іншого.
  Польські і українські профспілкові лідери домовилися про поглиблення співпраці, обмін досвідом та важливою інформацією з питань захисту трудових прав та ефективності профспілкової діяльності.
 • photo Кабмін дарує прокурорам профспілкове майно? ЗУПИНИМО СВАВІЛЛЯ!!!
  26 липня 2018
  Чи є гідним європейському курсу рішення владних чиновників про привласнення профспілкового санаторію таким собі міністерством юстиції, або передача з барського плеча не свого, а профспілкового офісу під кабінети прокурорським? За останні пару років таких прикладів десятки.

  Профспілка працівників АПК послідовно солідарна у відстоюванні профспілкових прав у здійсненні правозахисної діяльності, оздоровленні спілчан, проведенні спортивних і культурних заходів і буде продовжувати домагатись належного управління профспілковим майном та недопущення будь якого рейдерства, особливо з боку влади.
 • photo ПРЕДСТАВНИК ПРОФСПІЛКИ – ХТО ВІН?
  20 липня 2018
  Складні та глибинні трансформації в економіці, політиці, в суспільному житті вимагають від профспілок пошуку нових форм роботи та кардинального осучаснення-вдосконалення традиційних профспілкових інструментів захисту трудових і соціальних прав спілчан.
 • photo Нас читають навіть у Парижі
  19 липня 2018
  Не зважаючи на період літніх відпусток сайт нашої Профспілки залишається таким, що його читають молоді і ветерани, наші громадяни і мешканці багатьох країн.
 • photo З професійним святом - Днем бухгалтера
  16 липня 2018
  Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята - Дня Бухгалтера!
  Важко уявити собі галузь національної економіки де не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та знання.
 • photo Горизонтальна координація та шляхи боротьби за права працівників.
  10 липня 2018
  Координаційна рада первинних профспілкових організацій харчового сектору IUF в Україні розглянула стан та проблеми працівників харчової та переробної галузей.
  Висловлено серйозне занепокоєння стрімким погіршенням положення працівників сектору: скорочення робочих місць, зниження їхніх доходів та введення власниками і роботодавцями нових негативних практик, які позбавляють працівників надії на покращення ситуації.
 • photo КОЛДОГОВІР – практичні плюси і мінуси
  6 липня 2018
  Фаховий аналіз відповідності норм колективного договору вимогам національного законодавства та нормам конвенцій МОП і дерективам ЄС відбувався в доволі гострій формі.
  З одного боку є чіткі вимоги Закону, а з іншого – бізнес-інтереси та людські потреби.