background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Профспілка працівників АПК відкрила Центр медіації індивідуальних трудових спорів та навчальну програму знайомства з медіацією для профспілок
  25 листопада 2020
  20 листопада 2020 року Профспілка працівників АПК уклала Угоду з Міжнародною академію безперервного навчання (МАБН) про відкриття спільного Центру медіації індивідуальних трудових спорів. Головна мета діяльності Центру Медіації ІТС:
 • photo Прожитковий мінімум у цінах жовтня 2020 року
  23 листопада 2020
  Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах жовтня 2020 року у розрахунку на місяць на одну особу становив:
 • photo Розвиток кваліфікацій у EU4Skills
  22 листопада 2020
  Участь у вебінарі, який проведено Міністерством освіти і науки України спільно з Фінським національним агентством з питань освіти.
  Завідуюча відділом економічного захисту трудящих та соціально-трудових відносин Профспілки працівників АПК Марченко Т.П. 20 листопада поточного року взяла участь у стартовому вебінарі «Розвиток кваліфікацій у EU4Skills» у рамках програми «EU4Skills
 • photo Засідання виконкому IUF
  20 листопада 2020
  16-17 листопада 2020 року в онлайн режимі пройшло засідання виконкому IUF, участь в якому взяли більше 100 членів, спостерігачів та запрошених з усіх континентів.
 • photo Вічна пам'ять!
  18 листопада 2020
  Центральний комітет та президія Профспілки працівників агропромислового комплексу висловлюють щирі співчуття БУРЛАЦІ Надії Маркіянівні - голові Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників харчової та переробної промисловості у зв’язку з важкою, непоправною втратою, передчасною смертю сина Олександр
 • photo Відбулося засідання Жіночого комітету IUF
  16 листопада 2020
  11-12 листопада цього року в режимі онлайн відбулося засідання Жіночого комітету Міжнародного профспілкового об’єднання IUF, в якому прийняли участь близько 70 учасників з різних регіонів світу. Відкрила засідання генеральний секретар IUF Сью Лонглі.
 • photo Привітання Голови Профспілки
  13 листопада 2020
  Шановні члени профспілки - працівники сільськогосподарських підприємств, фермери, приватні землевласники, дорогі хлібороби !
  Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства...
 • photo Вічна пам'ять!
  29 жовтня 2020
  Профспілка працівників агропромислового комплексу з глибокою скорботою повідомляє, що 29 жовтня 2020 року на 78-му році життя після тяжкої, тривалої хвороби пішов у вічність КАЩЕНКО ВОЛОДИМИР МАКСИМОВИЧ, колишній голова Черкаської обласної профспілки працівників АПК.
 • photo Підтримаємо представників профспілок, які беруть участь у місцевих виборах!
  22 жовтня 2020
  Верховна Рада України постановою від 15 липня 2020 року № 795-IX призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю, 25 жовтня 2020 року.
 • photo Привітання з професійним святом!
  16 жовтня 2020
  Шановні працівники та ветерани харчової промисловості! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників харчової промисловості.