background
На головну сторінку - Новини - Новини Профспілки

Новини Профспілки

 • photo Міжнародний день молоді
  13 серпня 2019
  Щорічно 12 серпня відзначається Міжнародний день молоді.
  Свято було встановлено Генеральною Асамблеєю ООН ще у грудні 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді. Вперше свято відзначили 12 серпня 2000 року.
 • photo З Днем працівників ветеринарної медицини
  8 серпня 2019
  Шановні працівники ветеринарної медицини!
  Дорогі члени профспілки!

  Від усього серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!

  У ваших руках – складна і відповідальна справа, яка вимагає щоденного та сумлінного її виконання і не завжди помітна стороннім. Однак ви, як ніхто інший, знаєте,
 • photo Привітання з професійним святом!
  16 липня 2019
  Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з Вашим професійним святом — Днем бухгалтера. Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу...
 • photo З 1 липня зросли розміри страхових виплат
  9 липня 2019
  Фонд соціального страхування України повідомляє, що прожитковий мінімум для працездатних громадян тепер становить 2007 грн, для непрацездатних – 1564 грн.
 • photo Прожитковий мінімум у цінах травня 2019 року
  9 липня 2019
  Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах травня 2019 року у розрахунку на місяць на одну особу становив:
 • photo Привітання Голови Профспілки з Днем Конституції!
  27 червня 2019
  Шановні колеги!
  Профспілка працівників агропромислового комплексу України щиро вітає Вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!
 • photo "Там, де людину не поважають, праця не може бути гідною, а без гідної праці немає соціальної справедливості"
  25 червня 2019
  На 108-ій сесії Міжнародної конференції праці прийнята нова міжнародна правова норма - конвенція і відповідна рекомендація, яка направлена проти насильства і домагань в сфері праці.
 • photo Вічна пам'ять БАЙБАКОВІЙ Ніні Прокопівні!
  20 червня 2019
  Профспілка працівників агропромислового комплексу України з глибоким сумом сповіщає, що на 81 році пішла з життя БАЙБАКОВА Ніна Прокопівна - голова Харківської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу, член президії та Центрального комітету Профспілки працівників АПК, член Ради ФПУ.
 • Профтелеграф
  18 червня 2019
 • photo Засідання президії Профспілки працівників АПК
  10 червня 2019
  У м. Львові 6-7 червня 2019 року відбулось виїзне засідання президії Профспілки працівників агропромислового комплексу України.
  На засіданні було розглянуто та затверджено ряд постанов згідно порядку денного та Плану роботи ЦК Профспілки на 1 півріччя ц.р., а саме: