background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Волонтерська робота адміністрації, співробітників, студентів та профкому Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» (м.Кам’янець-Подільський)
  27 червня 2022
  Саме сьогодні, у такий важкий для усіх час, приємним залишається те, що у світі та країні постійно знаходяться небайдужі люди та волонтери, які допомагають тим, кому це вкрай необхідно. Волонтерська діяльність стала частиною буття, а студентство є одним із найважливіших ресурсів волонтерської діяльності.
 • photo Новини з Дніпропетровщини
  20 червня 2022
  15 червня 2022 року відбулося засідання обласного комітету Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України, щодо звіту обласної профспілкової організації за проведену роботу.
 • photo Рекомендації для покращення емоційного стану
  12 червня 2022
  Питання організації життєдіяльності в умовах воєнного стану, а саме про наші переживання та емоції, як допомогти собі та іншим (з наведенням прикладів) обговорювалися в ході проведення круглих столів – семінарів в травні п.р. Дніпропетровською обласною організацією харчової промисловості профспілок працівників АПК України
 • photo Допомога доїхала!
  9 червня 2022
  Нарешті! Допомога доїхала до членів профспілки ДП "Артемсіль". Незважаючи на постійні обстріли...
 • photo Новини з Дніпропетровщини
  6 червня 2022
  Обласний конкурс дитячого малюнку серед підприємств харчової галузі «Подаруємо частинку доброти і тепла нашим захисникам» (допомагаємо ЗСУ, переселенцям та не забуваємо про дітей).
 • photo Новини з Дніпропетровщини
  24 травня 2022
  Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК України.Підприємства харчової галузі з перших днів війни працюють та випускають продукцію для забезпечення потреб населення.
 • photo Новини з Дніпропетровщини
  28 квітня 2022
  28 квітня 2022 року, з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці, Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК України (голова – Світлана Тіницька) спільно з відділом нагляду у АПК, СКС та на об'єктах ЖКГ у м. Дніпро управління гірничого нагляду...
 • photo Новини з Дніпропетровщини
  11 квітня 2022
  8 квітня 2022 року Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК України визнана такою
 • photo Ні війні в Україні!
  21 березня 2022
  Звернення трудового колективу АТ "Світоч"
 • photo Семінар-навчання для новообраних голів
  18 лютого 2022
  Київська міська профспілка працівників АПК провела семінар-навчання для новообраних голів первинних профспілкових організацій.