background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo * КРАЩІ ПЕРВИНКИ
  20 квітня 2018
  Визначені переможці щорічного обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу України за 2017 рік:
 • photo Відзвітували за проведену роботу.
  19 квітня 2018
  Підведені підсумки роботи Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України за 2017 рік на засіданні обласного комітету, за участю профспілкового активу області та членів правління Дніпропетровської обласної організації роботодавців «Дніпрохарчопром».
 • photo Новини з Полтавщини.
  19 квітня 2018
  НІ – нахабним діям владних структур. У ПОЛТАВІ ПРОФСПІЛКИ З 15 ОБЛАСТЕЙ ВИМАГАЛИ ВІД ПРОКУРАТУРИ ПРИПИНИТИ РЕЙДЕРСТВО МАЙНА ФПУ...
 • photo Завдання по соціально-економічному захисту спілчан
  13 квітня 2018
  11 квітня відбувся УІ Пленум Волинської обласної ради профспілки працівників АПК. Учасники форуму обговорили роботу обласної ради профспілки за 2017 рік та завдання обласної профспілкової організації по соціально-економічному захисту членів профспілки.
 • photo КРАЩІ з КРАЩИХ
  10 квітня 2018
  Більше 100 вірних обраній професії трудівників ферм із усієї Полтавщини зібралися на двадцятій ювілейний зліт передовиків тваринницької галузі, аби поділитись своїми досягненнями та вшанувати кращих у своїй професії
 • photo Заступник Міністра розповів аграріям Чернігівщини про механізми державної підтримки сільгоспвиробників у 2018 році
  4 квітня 2018
 • photo Чернівецька обласна рада профспілки працівників АПК провела профспілкову спартакіаду
  3 квітня 2018
  30 березня 2018 року Чернівецька обласна рада профспілки АПК провела на базі Будівельного коледжу ЛНАУ міську профспілкову спартакіаду серед членських організацій м.Чернівці присвячену Дню визволення Буковини від німецько-фашистських загарбників.
 • photo КРАЩИЙ ГОЛОВА ПЕРВИНКИ
  3 квітня 2018
  Визначила переможців конкурсу 2017р. на звання "Кращий голова первинної профспілкової організації Київської міської профспілки працівників АПК".
  Переможці будуть нагороджені Дипломами та грошовими винагородами.
  Вітаємо переможців!
 • photo КРАЩА районна профспілкова організація працівників АПК
  1 квітня 2018
  На засіданні Президії Запорізької обласної організації профспілки працівників АПК були підведені підсумки обласного огляду – конкурсу «Краща районна профспілкова організація працівників АПК з організаційно - методичної та фінансової роботи за 2017 рік».
 • photo Про захист трудових, соціально - економічних прав та інтересів членів профспілки в сучасних умовах
  31 березня 2018
  В умовах фінансово - економічної кризи, обмеження бюджетного фінансування, а також проведення реформ питання захисту прав спілчан на працю, її безпечні та здорові умови, гідної зарплати були одними з основних в роботі організаційних ланок всіх рівнів та їх виборних органів.