background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Миттєво реагуємо.
  12 червня 2020
  11 червня 2020 року відбулася нарада представників БУВР середнього Дніпра та Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу.
 • photo Заходи з охорони праці
  24 травня 2020
  З початку карантину, підприємствами галузі, які входять до складу Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК України на проведення профілактичних та протиепідемічних заходів для пом'якшення наслідків поширення СOVID-19...
 • photo До Дня охорони праці
  28 квітня 2020
  Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості працівників АПК України звернулася до керівників і профспілкового активу підприємств харчової і переробної промисловості...
 • photo Зміни до законопроекту №3275 підтримано!
  23 квітня 2020
  Завдяки спільній співпраці Об’єднаної організації профспілки працівників АПК ДП «Укрспирт» та ДП «Укрспирт» були підготовлені зміни до законопроекту №3275, який 30 березня Верховна Рада підтримала.
 • photo Ні! Приватизації ДП "Артемсіль"
  10 квітня 2020
  3 березня 2020 року трудовий колектив та первинна профспілкова організація ДП «Артемсіль» з великим занепокоєнням дізналися, що попередній кабмін Гончарука, у останній день своєї недолугої економічної політики...
 • photo Про підсумки роботи
  5 квітня 2020
  Інформація про підсумки роботи членських організацій Профспілки працівників АПК
 • photo Звітно-виборна кампанія триває!
  16 березня 2020
  12 березня 2020 року відбулася VII звітно-виборна конференція Київської обласної профспілкової організації працівників харчової та переробної промисловості.
  В роботі конференції прийняли участь...
 • photo Звітно-виборна кампанія триває!
  12 березня 2020
  12 березня 2020 року відбулась VШ звітно-виборна конференція Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу.
 • photo Звітно-виборна кампанія триває!
  12 березня 2020
  12 березня 2020 року відбулася VIII звітно-виборна конференція Львівської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу.
  В роботі конференції прийняли участь та виступили...
 • photo Акція протесту ДП "Артемсіль"
  11 березня 2020
  Сотні людей вийшли на акцію проти продажу Державного підприємства “Артемсіль”. Місцеві мешканці бояться, що в приватних руках соляні шахти працюватимуть по-іншому і людей будуть скорочувати. А це одне з небагатьох варіантів роботи в Соледарі.