background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Найкращі надої – в «40 РОКІВ-АГРО» Більмацький район Запорізької області
  15 серпня 2018
  У господарстві всього 327 працівників, з яких 93 - молодь до 35 років, котрі обробляють землю та доглядають за тваринництвом, вирощують гарні врожаї, домагаються високих надоїв молока, приростів великої рогатої худоби та свиней.
 • photo * Черкаська профспілка привітала ветеринарів області
  10 серпня 2018
  У неділю 12 серпня буде відзначатися День працівників ветеринарної медицини.
  Черкаська профспілка працівників агропромислового комплексу щиро привітала працівників ветеринарії області з їх професійним святом.
 • photo БЕЗПЕКА ПРАЦІ як пріоритет профспілкової роботи
  3 серпня 2018
  В діяльності Київської обласної профспілкової організації працівників харчової та переробної промисловості питання охорони праці завжди являються пріоритетними.
  Ось і цього разу на засіданні президії розглядалось питання про роботу профкомів та адміністрації ТОВ «Призма-14» та НВК «Агро-Центр» по створенню безпечних умов праці.
 • photo ПРОФЛІДЕРА ПОНОВЛЕНО на РОБОТІ !!!
  1 серпня 2018
  Після після п’ятимісячного судового розгляду, суд ухвалив рішення визнати незаконними та скасувати накази адміністрації про притягнення Віталія МАЛИШКІНА до дисциплінарної відповідальності та його звільнення з посади водія, відновити профспілкового лідера на роботі
 • photo Маньківщина на Черкащині вітає шановного ювіляра !
  21 липня 2018
  Лінія долі у Петра Артемовича ДРАПОГУЗА почалась у селі Попівка, вишита, як у всіх нас, червоними і чорними нитками, але він завжди знаходив себе у ряду творців , новаторів, розвідників майбутнього. Його життя - яскравий приклад служіння Україні, людям і обов’язку.
 • photo Врожай повинен бути в коморі, а не на полі
  17 липня 2018
  Кожної п’ятиденки, починаючи з 26 червня п.р. Департамент агропромрозвитку Запорізької Облдержадміністрації та президія обкому профспілки працівників АПК підводили підсумки обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур у 2018 році серед колективів комбайнових екіпажів за скорочення термінів та підвищення якості збирання врожаю на приз імені заслуженого механізатора України Івана Мартиненка.
 • photo Профспілковий міні-футбол
  11 липня 2018
  В рамках співпраці Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу та громадською організацією спортивного товариства «Колос» 8 липня в місті Яготин, на стадіоні «Колос» відбулись змагання з міні-футболу за участі членів профспілки працівників аграрного сектору «Яготинські ниви».
 • photo Ловись рибка і велика, і маленька
  11 липня 2018
  Чернівецька обласна рада профспілки АПК спільно з обласною організацією ФСТ «Колос» за підтримки директора СЛАП «Сторожинецький держспецлісгосп» В.Р. Орендовича провели чемпіонат області з ловлі риби серед підприємств, організпцій, установ галузі, присвячений Дню рибалки.
 • photo Добре попрацювали, активно відпочили
  5 липня 2018
  З 27 по 30 червня Київська обласна профспілкова організація харчової та переробної промисловості провела черговий семінар-навчання профактиву з питань охорони праці, організаційно-масової та фінансової роботи в м.Моршин на базі туристичного комплексу «Мінерали кристал С».
  Відбувся важливий обмін думками про профспілкову участь у забезпеченні здорових умов праці. Не простою була і тема раціонального використання профспілкових коштів.
 • photo РАДА ФЕРМЕРІВ І ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ
  24 червня 2018
  Асоціація фермерів та землевласників Черкаської області провела засідання ради. На засіданні були запрошені Іван Точений – заступник начальника управління агропромислового розвитку обласної держадміністрації, Володимир Жаврід – начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області, Валерія Іванникова – заступник керуючого філією АТ «Укрексімбанк» у м.Черкаси, Марина Горлач – голова обласної профспілки працівників агропромислового комплексу.