background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Новини з Черкащини!
  15 листопада 2018
  На Черкащині відбулися збори фермерів центральних областей України.
  Наприкінці минулого тижня Черкащина приймала фермерів, кооператорів, власників ОСГ та сільгоспвиробників центральних областей України
 • photo В Україні сформовано найчисельнішу басейнову раду середнього Дніпра
  2 листопада 2018
  Наприкінці жовтня відбувається активний процес формування басейнових рад за територіальним принципом. 31 жовтня 2018 року створено 9-ту, найчисельнішу басейнову раду середнього Дніпра.
 • photo Вшановування працівників харчової промисловості з нагоди професійного свята на Дніпропетровщині
  22 жовтня 2018
  18 жовтня з нагоди професійного свята «Дня працівників харчової промисловості» пройшли урочистості в будівлі Дніпропетровської обласної державної адміністрації за участю О.Кужмана – виконуючого обов'язки голови облдержадміністрації, В.Сергєєва – радника голови Дніпропетровської обласної ради, голови Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, В.Удовицького – начальника управління агропромислового розвитку облдержадміністрації та ін., під час яких за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм нагороджені кращі працівники харчової промисловості регіону.
 • photo Ми вимагаємо в рази збільшити мінімальний рівень заробітної плати
  10 жовтня 2018
  Тисячі членів профспілки Івано-Франківщини з різних галузей виробництва і бюджетної сфери вийшли 9 жовтня на профспілкову акцію протесту під гаслом " Європейській Україні- європейський рівень життя!"
 • photo Проти подальшого зниження життєвого рівня трудящих !!!
  9 жовтня 2018
  Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК України 9 жовтня 2018 року на майдані біля ОДА та Дніпропетровської облради взяла участь у мирному заході представників трудових колективів та профорганізацій області - мітингу на захист прав та інтересів членів профспілок проти подальшого зниження життєвого рівня трудящих і всього населення.
 • photo На Черкащині аграрії провели чергове засідання колегії управління агропромислового розвитку
  4 жовтня 2018
  27 вересня 2018 року близько ста осіб, причетних до аграрної галузі, зібралося в актовій залі Тальянківського агротехнічного коледжу, щоб обговорити «Підсумки роботи агропромислового комплексу області за 8 місяців 2018 року та хід проведення осінньо-польових робіт у 2018 році».
 • photo Краще ніж в Європі
  29 вересня 2018
  27 вересня голова Запорізького обкому профспілки працівників АПК Людмила ОТРАЩЕНКО провела засідання президії у Михайлівському районі.
  Засідання відбувалось на території ВНЗ Михайлівське ВПУ директором якого є УДОВІЧЕНКО Віктор Костянтинович.
  А ще познайомились з прекрасними людьми такими, як КАЛІМАШ Олег Анатолійович та його брат Сергій Анатолійович.
  Це не просто керівники сільськогосподарського підприємства "Таврія Скіф" - це справжні ГОСПОДАРІ і як би нашою країною керували такі, як вони ми з Вами давно мали гідне життя.

 • photo Не відмовляємось від профспілкових пріоритетів.
  27 вересня 2018
  26 вересня 2018 року відбулось засідання Президії Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу (голова Василь Хвостіков) із заголовним питанням порядку денного:
  "Про стан охорони і безпеки праці на підприємствах Макарівської районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу".
 • photo Підсумки оздоровлення працівників та їх дітей на підприємствах галузі за 8 місяців 2018р.
  25 вересня 2018
  В 2018 році підприємствами галузі оздоровлено в місцевих, заміських дитячих таборах, а також в санаторіях і пансіонатах 139 дітей та 853 працівника. Витрати на оздоровлення дітей всього склали 621,1 тис. грн., в тому числі за рахунок роботодавців – 36,2 тис. грн., за рахунок первинних профспілкових організацій – 584,9 тис. грн - Дніпропетровська облорганізація харчової промисловості профспілок працівників АПК
 • photo Про досвід роботи Куйбишевської районної організації профспілки прцівників АПК Запорізької області
  24 вересня 2018
  19 вересня 2018 року Куйбишевською районною організацією профспілки пра-цівників АПК було проведено президію, семінар.
  Голова райкому – Дворецька Л.В. запросила до участі спеціалістів: Більмацького Відділення управління Фнду соціального страхування України в Запорізькій області; Більмацької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості; Управління соціального захисту населення Більмацької районної державної адміністрації Запорізької області