background
На головну сторінку - Новини - Новини регіонів

Новини регіонів

 • photo Цьогоріч у «Веселці» на Горохівщині оздоровилося 244 дитини Тут вони почувалися по-домашньому щасливими
  19 вересня 2018
  Минуло 32 роки, відколи в терешківцівському лісі відбулося урочисте відкриття дитячого табору відпочинку «Веселка».
  Від літечка до літечка «Веселка» жила в очікуванні безтурботної дітвори. Була завжди затишною, дбайливо доглянутою, багатою на чудові сюрпризи для школярів
 • photo = S O S =
  4 вересня 2018
  Крик допомоги протягом року звучить над славною землею-батьківщиною родини Симиренків, Яхненків, Гулаків-Артемовських, інших відомих і простих працьовитих людей Городищини.
 • photo ЗУСТРІЛИ ЮВІЛЕЙ нашої високоповажної колежанки Лідії СЛИНЧЕНКО
  31 серпня 2018
  47 років назад, після закінчення економічного інституту. доля закинула Лідію Миколаївну у Звенигородку і привела в райком профспілки працівників сільського господарства. І присвятила Лідія Миколаївна своє життя служінню людині праці, відстоюванню інтересів працівників полів, ферм, переробних підприємств району.
 • photo Найкращі надої – в «40 РОКІВ-АГРО» Більмацький район Запорізької області
  15 серпня 2018
  У господарстві всього 327 працівників, з яких 93 - молодь до 35 років, котрі обробляють землю та доглядають за тваринництвом, вирощують гарні врожаї, домагаються високих надоїв молока, приростів великої рогатої худоби та свиней.
 • photo * Черкаська профспілка привітала ветеринарів області
  10 серпня 2018
  У неділю 12 серпня буде відзначатися День працівників ветеринарної медицини.
  Черкаська профспілка працівників агропромислового комплексу щиро привітала працівників ветеринарії області з їх професійним святом.
 • photo БЕЗПЕКА ПРАЦІ як пріоритет профспілкової роботи
  3 серпня 2018
  В діяльності Київської обласної профспілкової організації працівників харчової та переробної промисловості питання охорони праці завжди являються пріоритетними.
  Ось і цього разу на засіданні президії розглядалось питання про роботу профкомів та адміністрації ТОВ «Призма-14» та НВК «Агро-Центр» по створенню безпечних умов праці.
 • photo ПРОФЛІДЕРА ПОНОВЛЕНО на РОБОТІ !!!
  1 серпня 2018
  Після після п’ятимісячного судового розгляду, суд ухвалив рішення визнати незаконними та скасувати накази адміністрації про притягнення Віталія МАЛИШКІНА до дисциплінарної відповідальності та його звільнення з посади водія, відновити профспілкового лідера на роботі
 • photo Маньківщина на Черкащині вітає шановного ювіляра !
  21 липня 2018
  Лінія долі у Петра Артемовича ДРАПОГУЗА почалась у селі Попівка, вишита, як у всіх нас, червоними і чорними нитками, але він завжди знаходив себе у ряду творців , новаторів, розвідників майбутнього. Його життя - яскравий приклад служіння Україні, людям і обов’язку.
 • photo Врожай повинен бути в коморі, а не на полі
  17 липня 2018
  Кожної п’ятиденки, починаючи з 26 червня п.р. Департамент агропромрозвитку Запорізької Облдержадміністрації та президія обкому профспілки працівників АПК підводили підсумки обласного конкурсу на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур у 2018 році серед колективів комбайнових екіпажів за скорочення термінів та підвищення якості збирання врожаю на приз імені заслуженого механізатора України Івана Мартиненка.
 • photo Профспілковий міні-футбол
  11 липня 2018
  В рамках співпраці Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу та громадською організацією спортивного товариства «Колос» 8 липня в місті Яготин, на стадіоні «Колос» відбулись змагання з міні-футболу за участі членів профспілки працівників аграрного сектору «Яготинські ниви».