background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • photo Не віддамо профспілкову власність рейдерам від влади! STOP корупції!
  15 серпня 2018
  Профспілка працівників АПК України підтримала інформаційну акцію-пікетування Окружного адміністративного суду м. Києва на підтримку Полтавської обласної ради профспілок під час розгляду в суді справи про визнання противоправним та скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 13-р «Про передачу будівлі профспілок у Полтаві Генеральній прокуратурі України».
 • photo Навчання молоді АПК в профспілковій школі
  14 серпня 2018
 • photo Працює міжнародна трудова солідарність.
  1 серпня 2018
  «DHL Туреччина і Tümtis домовилися почати переговори щодо колективної трудової угоди».
  Головною причиною цього є, звичайно ж, рішучість і мужність членів профспілки в Туреччині.
  Підтримка, надана МФТ і її членськими організаціями по всьому світу, також була надзвичайно значною.
 • photo Норвегія: «Sekkingstad» і «Sund», припиніть нищити профспілку!
  9 липня 2018
  Очевидно, що і банкрутство, і створення нової фірми були проведені «Sekkingstad AS», щоб позбутися профспілки та колдоговору.
  Ми не можемо погодитися з такою кричущою антипрофспілковою політикою.
 • photo США: «Wendt», веди переговори!
  2 липня 2018
  У липні 2017 року робітники корпорації по вторинній переробці металу «Wendt» в американському місті Буффало, штат Нью-Йорк, створили і зареєстрували профспілкову організацію, яка увійшла до складу Союзу металургів.

  Однак компанія продовжує ухилятися від ведення нормальних переговорів з профспілкою і відмовляється укладати колективний договір. Одночасно менеджмент почав антипрофспілкову кампанію, залякуючи членів організації і погрожуючи робітникам звільненнями.
 • photo Конвенції МОП щодо насильства – бути !
  4 червня 2018
  У ці вихідні із Женевського офісу Міжнародного профспілкового об”єднання IUF від Кирила Букетова надійшла приємна звістка – 107 Міжнародна конференція праці прийняла рішення про створення Конвенції МОП щодо запобігання і протидії насильству. Наша спільна 5-річна праця завершується солідарним успіхом всіх членських організацій IUF!
 • photo ГР при ДержПраці формує новий план роботи.
  29 травня 2018
  Новоутворена Громадська рада при Державній службі України з питань праці збирає пропозиції щодо питань, які мають бути розглянуті на її засіданнях або за її ініціативою.
  ЗАПРОШУЄМО до СПІЛЬНОЇ РОБОТИ
 • photo 120 років Національному університету біоресурсів і природокористування України
  25 травня 2018
  24 травня 2018 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулося урочисте зібрання, на якому ректор Станіслав Ніколаєнко, голова наглядової ради Микола Томенко, заступник міністра аграрної політики і продовольства Олена Ковальова, ректор Поморської академії в Слупську Збігнєв Осадовськи, керівник Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Олександр Співаковський вручили нагороди і відзнаки співробітникам університету з нагоди 120-річниці НУБіП.
 • photo Робота над «Білою книгою» рекомендацій щодо забезпечення безпеки і гігієни праці в Україні.
  25 травня 2018
  Дуже цікава і вкрай необхідна сьогодні дискусія з процесу узгодження національного законодавства України з рядом вибраних директив Європейського Союзу (ЄС) із питань безпеки та гігієни праці (БГП) і трудових відносин відбулася 24 травня ц.р. в рамках проекту ЄС – МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».
 • photo На Одещині відбулось засідання громадської ради при Держводагентстві
  25 травня 2018
  24 травня 2018 року у м. Одеса відбулося виїзне засіданні громадської ради при Держводагентстві. В засіданні прийняли участь науковці Одещини, фахівці Державної екологічної інспекції в Одеській області та керівництво Держводагентства.
  Одне із головних питань, яке було розглянуто на засіданні – вплив каналізаційних, господарсько-побутових і промислових скидів, зливових і дренажних стоків на якість поверхневих вод.