background
На головну сторінку - Новини - Новини партнерів

Новини партнерів

 • photo Нарада з керівниками навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству аграрної політики та продовольства України.
  10 жовтня 2017
  Під час виступів та обговорення учасники наради наголосили на значенні аграрного сектору економіки України в контексті стрімкого зростання обсягів виробництва та експорту сільськогосподарської продукції, порушили проблеми підготовки кадрів для галузі, обговорили актуальні питання та поділилися досвідом роботи щодо надання закладами освіти освітніх послуг.
 • photo Катастрофическая ситуация с нарушением прав профсоюзов
  4 жовтня 2017
  Катастрофическая ситуация с нарушением прав профсоюзов в ряде стран Центральной Азии стала предметом обсуждения 27-го Конгресса IUF, который принял специальную резолюцию по этой проблеме. Сегодня давление на независимые профсоюзы в регионе не ослабевает
 • У Мінагрополітики оголошено конкурси на посади нової держслужби
  3 жовтня 2017
 • photo Громадянам України - доступну та якісну медичну допомогу!. АКЦІЯ ПРОТЕСТУ медиків відбулась - тепер слово за владою
  22 вересня 2017
  Попереджувальна Всеукраїнська акція протесту Професійної спілки працівників охорони здоров’я України за солідарної участі членських організацій ФПУ 19 вересня 2017 року зібрала у Києві медиків з усієї України.
  В акції взяли представницька делегація Профспілки працівників АПК на чолі з Ігорем Сопелкіним.
 • photo Звільнити Резу Шахабі та Есмаїла Абді!
  22 вересня 2017
  Профспілкові активісти в Ірані піддаються безперервним переслідуванням з боку влади. Громадянські та профспілкові права заперечуються, а лідери організацій опиняються в тюрмах за свою роботу щодо захисту прав трудящих. Інтернаціонал освіти і Міжнародна федерація транспортників особливо стурбовані долею двох активістів: Рези Шахабі та Есмаїла Абді.
 • photo Солідарність проти корупції
  12 вересня 2017
  Міжнародна конференція з обміну досвідом протидії корупції серед організацій громадянського суспільства та забезпечення права на свободу об’єднання, яка відбувається 12-13 вересня 2017р. у м. Києві, організована Центром Солідарності в Україні у партнерстві з громадською організацією «Трудові ініціативи» за підтримки Національного Фонду Демократії.
 • photo АКЦІЯ ПРОТЕСТУ - 19 вересня СОЛІДАРНО З МЕДИКАМИ
  5 вересня 2017
  Профспілка працівників АПК прийме солідарну участь у акції протесту 19 вересня, що проводить Профспілка працівників охорони здоров'я
 • photo На ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» СТАРТУЄ СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ?!
  24 серпня 2017
  23 серпня Відділення НСПП в м.Києві та Київській області вдруге скликало спільну нараду щодо ситуації з дотримання національного і міжнародного трудового законодавства на ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»(на першу нараду представники Компанії не з’явилися)
 • photo Солідарної підтримки потребують наші колеги в Білорусі та Казахстані.
  22 серпня 2017
  2 серпня 2017 року білоруська влада затримали для допиту Геннадія Фединiча, голову Білоруської профспілки працівників радіоелектронної промисловості (РЕП) і члена Виконавчого комітету Глобального союзу IndustriALL, Ігоря Комлика, головного бухгалтера профспілки РЕП і голову Мінської міської організації РЕП.
  Обидва лідери зараз знаходяться під слідством
  В кінці липня 2017 року казахстанський суд виніс обвинувальний вирок голові Конфедерації незалежних профспілок Республіки Казахстан (КНПРК) Ларисі Харьковій. Її засудили до чотирьох років обмеження свободи пересування та 5-річного позбавлення права займати керівні посади в профспілках.
 • photo Стан виконання ГЕНЕРАЛЬНОЇ УГОДИ очима КМУ
  14 серпня 2017
  Інформацію Мінсоцполітики про хід виконання плану заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні