background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Чернівецька обласна рада профспілки працівників АПК провела профспілкову спартакіаду
  17 жовтня 2017
  В змаганнях прийняли участь збірні команди Кіцманського коледжу ПДАТУ, Хотинського коледжу ПДАТУ, , Чернівецького коледжу ЛНАУ, Ставчанського професійного ліцею, Глибоцького професійного ліцею та Сокирянського вищого професійного училища які виборювали першість в 7-ми видах спорту : дартсу, шашках, амреслінгу, гирях, пневматичній стрільбі, елементів баскетболу та паркового волейболу.
 • photo в Колонній залі КМДА відбулось урочисте святкування Дня працівників харчової промисловості та Дня захисника України.
  17 жовтня 2017
  Ряд працівників галузі - членів профспілки, а також голів профкомів були відзначені Почесними грамотами та Подяками міського голови, Грамотами Профспілки, а учасники АТО - медаллю "Честь. Слава. Держава."
 • photo Працівників галузі харчової промисловості привітали із професійним святом
  14 жовтня 2017
  Щороку, у третю неділю жовтня, працівники галузі харчової промисловості святкують професійне свято.
  Для волинян вже стало традицією святкувати цей день в стінах Волинського коледжу Національного університету харчових технологій.
 • photo Вшановування працівників харчової промисловості з нагоди професійного свята на Дніпропетровщині
  13 жовтня 2017
  10 жовтня з нагоди професійного свята «Дня працівників харчової промисловості» пройшли урочистості в Будинку профспілок, під час яких за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм нагороджені кращі працівники харчової промисловості регіону.
 • photo 15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок.
  13 жовтня 2017
  Пройшов рік з часу Звернення Жіночого комітету Профспілки до Президента України і до жінок-депутатів Верховної ради « Про положення сільських жінок в Україні».
  За цей час не відбулося жодних вагомих позитивних змін ні в трудовому, ні в пенсійному законодавстві.
 • photo Спільне виїзне засідання на ПРАТ «КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА «АВК» М.ДНІПРО»
  13 жовтня 2017
  Учасники зібрання обмінялись досвідом з ведення колективно-договірної роботи, соціального діалогу між адміністрацією і профспілковим комітетом та здійснили виробничу екскурсію.
 • photo VІ обласна спартакіада Дніпропетровської обласної організації харчової промисловості профспілок працівників АПК
  13 жовтня 2017
  Традиційно до Дня працівників харчової промисловості Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників агропромислового комплексу України провела VІ обласну галузеву спартакіаду серед підприємств галузі (30.09.17)
 • photo Вітання Голови Профспілки
  12 жовтня 2017
  Шановні колеги!
  Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!

  Це свято людей, які виконують не просту і таку важливу для всіх місію по забезпеченню кожного жителя хлібом і всім тим, що додається до нього.
 • photo Юлія ЛИСЕНКО – заслужений працівник Профспілки АПК України
  11 жовтня 2017
  Медаллю «Заслужений працівник Профспілки агропромислового комплексу України» нагороджена голова профкому ПАТ «Яготинський маслозавод» Лисенко Юлія Вікторівна
  . Минає 32 рік як Юлія Вікторівна працює на маслозаводі починаючи з апаратника пастерілізації молока виросла до заступника директора з охорони праці. На протязі всього періоду роботи на маслозаводі проявила себе кваліфікованим відповідальним, ініціативним працівником.
  . Вже 21 рік на громадських засадах очолює профспілкову організацію, членами якою на сьогодні є 1000 чоловік.
  Від щирого серця вітаємо Юлію Вікторівну з нагородою та бажаємо подальшої плідної роботи!
 • photo Українські аграрії намолотили майже 44 мільйони тонн зернових
  11 жовтня 2017
  До 10 жовтня 2017 року намолотили 43,7 мільйона тонн зернових і зернобобових культур з площі 11,3 мільйона га (78% від прогнозу) при врожайності 38,6 ц/га.
  Зокрема, гречки намолочено 170 тисяч тонн з 152 тисяч га (83%), проса - 74 тисячі тонн з 51 тисяча га (91%), кукурудзи – 5,8 мільйона тонн з 1,4 мільйона га (31%).
  Крім того, аграрії намолотили 9,3 мільйона тонн соняшнику з площі 9 мільйона га (82%), 2,3 мільйона тонн сої з 1,2 мільйона га (62%), а також накопали 5,4 мільйона тонн цукрових буряків з 125 тисяч га (39%).