background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo ЗАРПЛАТА працівників сільгосппідприємств у минулому році склала понад ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТЬ МІЛЬЯРДІВ гривень. БАГАТО це чи МАЛО?
  17 серпня 2018
  Сільське господарство вже тривалий час називають рятівним кругом і локомотивом української економіки, вітчизняні виробники сільгосппродукції очолюють світові рейтинги та лідирують серед країн по обсягу експорту по багатьох позиціях.
  А як це лідерство впливає на добробут сільських працівників – на їх заробітну плату, на інфраструктуру сіл, на перспективи для молоді.
  На ці питання в аналітиці заступника Голови Профспілки працівників АПК Сергія Кондрюка
 • photo Немає часу на дискусії – реформуємо СІЛЬСЬКУ медицину…
  16 серпня 2018
  «Реформа сільської медицини визначена стислими часовими рамками, це 2018 - початок 2019 року.
  Тому, в нас немає часу на дискусії.
  Сьогодні для людей, які проживають у сільській місцевості, ми повинні забезпечити якісну послугу – не тільки первинну медичну допомогу першого рівня, а й професійну консультативну допомогу другого рівня», - наголосив Геннадій Зубко.
 • photo Не віддамо профспілкову власність рейдерам від влади! STOP корупції!
  15 серпня 2018
  Профспілка працівників АПК України підтримала інформаційну акцію-пікетування Окружного адміністративного суду м. Києва на підтримку Полтавської обласної ради профспілок під час розгляду в суді справи про визнання противоправним та скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 13-р «Про передачу будівлі профспілок у Полтаві Генеральній прокуратурі України».
 • photo Найкращі надої – в «40 РОКІВ-АГРО» Більмацький район Запорізької області
  15 серпня 2018
  У господарстві всього 327 працівників, з яких 93 - молодь до 35 років, котрі обробляють землю та доглядають за тваринництвом, вирощують гарні врожаї, домагаються високих надоїв молока, приростів великої рогатої худоби та свиней.
 • photo Чому так відбувається? Що робити?
  14 серпня 2018
  Висновки були одностайними – лише разом працівники можуть відстояти свої права і лише об’єднавшись у профспілку захистити свої права на достойну зарплату, умови праці та соціальні пільги.
 • photo Навчання молоді АПК в профспілковій школі
  14 серпня 2018
 • photo * Черкаська профспілка привітала ветеринарів області
  10 серпня 2018
  У неділю 12 серпня буде відзначатися День працівників ветеринарної медицини.
  Черкаська профспілка працівників агропромислового комплексу щиро привітала працівників ветеринарії області з їх професійним святом.
 • photo Кому дістануться Ваші ПЕНСІЙНІ внески?
  8 серпня 2018
  Вже майже 20-ть років робляться спроби примусити українців віддавати частину своїх трудових доходів до так званих накопичувальних пенсійних фондів. Головним локомотивом такої «пенсійної реформи» виступає великий бізнес, страхові компанії, банки та… влада.
  Активну підтримку їм надають численні грантові організації та їх партнерські ЗМІ.
  Їх інтерес на поверхні – підтягнути до себе ласу частину сотень мільярдів пенсійних внесків для використання як «дешевих і довгих» кредитів (що в умовах вітчизняної практики значить – взяти під красиву рекламу високих прибутків і повернути не все чи не всім, чи… зовсім нічого не повертати).
 • photo БЕЗПЕКА ПРАЦІ як пріоритет профспілкової роботи
  3 серпня 2018
  В діяльності Київської обласної профспілкової організації працівників харчової та переробної промисловості питання охорони праці завжди являються пріоритетними.
  Ось і цього разу на засіданні президії розглядалось питання про роботу профкомів та адміністрації ТОВ «Призма-14» та НВК «Агро-Центр» по створенню безпечних умов праці.
 • photo ЗАХИСТИМО РОБІТНИКА від ЗАРПЛАТНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ
  1 серпня 2018
  Нехтуючи Конституцією, законами України та міжнародним правом протягом багатьох років в Україні, агропромисловому секторі економіки зокрема, на значній частині підприємств залишаються не вирішеними питання повернення працівникам невиплаченої заробітної плати.

  За офіційними даними загальна заборгованість з виплати зарплати на початок липня 2018 року становила 2,72 млрд грн, з якої борг економічно активних підприємств 1,57 млрд грн.

  Сільськогосподарські підприємства заборгували своїм працівникам на початок липня 17,347 мл грн, промислові підприємства – 2,2 млрд грн, будівельні – 83,1 млн грн, охорони здров’я – 26,04 млн грн, держуправління й оборони – 4,8 млн грн