background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • Міфи реформи децентралізації
  14 червня 2019
 • photo Новини з регіонів.
  11 червня 2019
  Відбулося розширене засідання президії Закарпатської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу, на якому розглянуто питання про завдання обласної профорганізації щодо
 • photo Засідання президії Профспілки працівників АПК
  10 червня 2019
  У м. Львові 6-7 червня 2019 року відбулось виїзне засідання президії Профспілки працівників агропромислового комплексу України.
  На засіданні було розглянуто та затверджено ряд постанов згідно порядку денного та Плану роботи ЦК Профспілки на 1 півріччя ц.р., а саме:
 • photo Уперед за ліцензією: як аграріїв без палива залишили (+опитування виробників)
  4 червня 2019
  З 1 липня 2019 року вступає в дію закон 481/95-ВР, згідно з яким вводиться обов’язкове ліцензування усіх етапів виробництва, зберігання та реалізації паливно-мастильних матеріалів, а також ставляться нові вимоги до обладнання та роботи акцизних складів
 • photo Хто і як керує ОТГ? Інструкції+навчальна онлайн-гра
  4 червня 2019
  Коли говорять про децентралізацію, згадують переважно про передачу до громад фінансів та інструментів управління. Часто «губиться» продовження речення – передача відповідальності за ухвалені рішення – фінансові, управлінські, кадрові тощо.
 • photo Привітання з професійним святом!
  31 травня 2019
  Шановні працівники водогосподарської галузі!
  Профспілка працівників агропромислового комплексу України щиро вітає багатотисячний колектив водогосподарської галузі з професійним святом – Днем працівників водного господарства України
 • photo Подільському державному аграрно-технічному університету – 100 років!
  30 травня 2019
  Днями, славетний ювілей – 100 років з Дня заснування, відмічав Подільський державний аграрно-технічний університет – один із найпотужніших флагманів аграрної освіти і науки Подільського краю!
 • photo Новини з Дніпропетровщини
  30 травня 2019
  Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК України провела семінар для профспілкового активу первинних профспілкових організацій.
 • photo Засідання СПО об'єднань профспілок
  30 травня 2019
  Перше засідання СПО об'єднань профспілок після підписання Генеральної угоди на 2019-2021 роки. Схвалили План заходів профспілкової Сторони щодо реалізації її положень.
 • photo Робоча зустріч
  28 травня 2019
  В рамках відрядження до Закарпатської області Голова Профспілки працівників АПК Світлана Самосуд провела ряд робочих зустрічей, у яких взяли участь...