background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Молодіжна профспілкова ініціатива «New Vision»
  19 лютого 2018
 • photo Чи матимуть українці в ближчі три роки гідну зарплату?
  16 лютого 2018
  Зарплатні проблеми та можливості їх вирішення у ближчі три роки покладені в основу переговорів з укладення між профспілками, урядом та роботодавцями нової Генеральної угоди на 2018-2020 роки.
  Профспілка працівників делегувала до складу профспілкових переговорників Сергія КОНДРЮКА – заступника Голови Профспілки.
 • photo Черкаські управлінці агропромислового комплексу підвищували кваліфікацію.
  13 лютого 2018
  З 7 по 9 лютого 2018 року на базі Черкаського національного університету проходили курси з підвищення кваліфікації начальників та спеціалістів управлінь агропромислового розвитку обласної та районних державних адміністрацій на тему «Ефективність функціонування та перспективи розвитку підприємств АПК».
  Курси з таким представництвом регіональних керівників АПК пройшли уперше в Черкаському національному університеті. Ініціював їх проведення начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка,0
 • photo Як зберегти профспілкові організації та поліпшити їхню активність?
  13 лютого 2018
  Про те, як зберегти вже існуючі профспілкові організації, поліпшити їхню активність, а також залучати нових спілчан, зацікавлено говорили учасники зустрічі профспілкових працівників аграрно-промислового комплексу Вінницької області за участі представників молодіжної та жіночої рад, президії обласної профспілкової організації галузі. Участь у заходах взяли заступник Голови Профспілки працівників АПК Світлана Самосуд, голова Жіночого комітету Профспілки АПК України, член міжнародного жіночого комітету комітету IUF Надія Бурлака.
 • photo Кожен рік в Україні від побоїв чоловіків гине 1,5 тис. жінок. СТОП НАСИЛЬСТВУ !!!!
  13 лютого 2018
  Профспілки, громадські організації постійно і наполегливо вимагали від народних депутатів прийняти більш рішучі заходи щодо ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству проти жінок і насильству в сім'ї, а також прийняття базового закону на протидію йому.
  Першим кроком було прийняття 7 грудня 2017 року Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству", який набрав чинності 7 січня 2018 року.
 • photo Готуємо нову Галузеву угоду!!!
  12 лютого 2018
  Перше засідання новоутвореного СПО профспілок в галузі харчової та переробної промисловості було присвячено не тільки організаційним питанням, а значну увагу було приділено ідеології проекту Галузевої угоди на новий термін.
 • photo Публічний звіт Голови Держводагентства Овчаренко Ірини Івавнівни
  12 лютого 2018
  Голова Державного агентства водних ресурсів України Ірина Овчаренко розпочала свій публічний звіті з інформації, що пріоритетні завдання, які ставилися Урядом на 2017 рік, виконувались командою фахівців Держводагентства у повному обсязі.
 • photo Нові горизонти співпраці з профспілками Данії
  8 лютого 2018
  Об’єднана федерація профспілок робітників Данії вчергове простягає руку солідарної допомоги нашій Профспілці, і цього разу на порядку денному було питання захисту українських працівників аграрного сектору, які з різних причин шукають заробітку за кордоном.
 • photo Проект нової Генеральної угоди набуває конкретних форм. ЗАПРОШУЄМО до ВДОСКОНАЛЕННЯ проекту Генугоди.
  31 січня 2018
  Робоча комісія профспілок завершила перший етап роботи над змістом проекту нової Генеральної угоди між Урядом, роботодавцями та профспілками.
  ЗАПРОШУЄМО профспілковий актив долучитись до формування актуальної і результативної Генугоди.
 • photo ШТРАФИ в новому розмірі за порушення трудових прав
  31 січня 2018
  Порушення трудового законодавства має бути неминучим і жорстким. Як це забезпечити в умовах "лояльності" урядовців і чиновників до перевірок бізнесу, а також пасивності профспілок??
  Сам працівник і його представники профактивісти мають вчасно легалізувати порушення і порушника шляхом офіційних звернень до державних інспекцій праці та профорганів вищого рівня.
  Слід пам'ятати, що за Конституцією кожен громадянин має право захищати свої права безпосередньо в суді