background
На головну сторінку - Новини

Новини

 • photo Аграрії звернулися до уряду з вимогою врятувати сільськогосподарську галузь
  31 жовтня 2020
  Голова Громадської спілки “Аграрний союз України” Геннадій Новіков з офіційним листом звернувся до Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля та Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашко з вимогою негайно почати вирішення катастрофічної ситуації, яка склалася в сільськогосподарській галузі на сході та півдні України.
 • photo Вічна пам'ять!
  29 жовтня 2020
  Профспілка працівників агропромислового комплексу з глибокою скорботою повідомляє, що 29 жовтня 2020 року на 78-му році життя після тяжкої, тривалої хвороби пішов у вічність КАЩЕНКО ВОЛОДИМИР МАКСИМОВИЧ, колишній голова Черкаської обласної профспілки працівників АПК.
 • photo Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
  27 жовтня 2020
  Зміни, що відбулися в країні у зв’язку із соціально-економічною та карантинною ситуацією позначилися на фінансовому забезпеченні Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття щодо здійснення ним своїх зобов’язань перед застрахованими особами тощо
 • photo Підтримаємо представників профспілок, які беруть участь у місцевих виборах!
  22 жовтня 2020
  Верховна Рада України постановою від 15 липня 2020 року № 795-IX призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю, 25 жовтня 2020 року.
 • photo Розроблення та реалізація політики недискримінації на робочих місцях
  19 жовтня 2020
  15-16 жовтня 2020 року в Києві за підтримки представництва Міжнародної організації праці та IUF пройшов заключний третій тренінг щодо розробки та реалізації програм протидії COVID-19, ВІЛ, ТБ та насильству.
 • photo Привітання з професійним святом!
  16 жовтня 2020
  Шановні працівники та ветерани харчової промисловості! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників харчової промисловості.
 • photo 15 жовтня – Всесвітній день сільських жінок
  15 жовтня 2020
  Більше чверті всього населення планети становлять сільські жінки. У багатьох сільськогосподарських країнах саме вони відіграють ключову роль у розвитку держави. Тому 15 жовтня відзначаємо Всесвітній день сільських жінок.
 • photo Привітання Голови Профспілки
  13 жовтня 2020
  Шановні спілчани!
  З Днем захисника України!
  З Днем українського козацтва!
  Покровою Пресвятої Богородиці!
 • photo Новини з Дніпропетровщини
  8 жовтня 2020
  3 жовтня 2020р. до Дня працівників харчової промисловості, Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК України провела IX обласну галузеву спартакіаду серед підприємств галузі.
 • photo ЗВЕРНЕННЯ
  7 жовтня 2020
  ЗВЕРНЕННЯ
  Президії Федерації професійних спілок України до членів профспілок і виборних органів профспілок з нагоди місцевих виборів, призначених на 25 жовтня 2020 року